1993 Zber.2, Malý státní znak, sestava 2 krajových 4-bloků s posuny tisku; zajímavéVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1993 Zsf.PL13 VV, Žena se džbánem, VV na ZP 4 - nedotisk červeného nárameníku, svěží, kat. 44€Vyvolávací cena: 700 Kč
1993 ZT Zber.13, Europa Čunderlík 14Sk, sestava 8ks zkusmých tisků na křídovém papíru, 1x definitivní tisk, ostatní fáze tisku + 2x ZT přítisku FDC, vše signováno P. Kovařík; bez poškození, ojedinělý kompletVyvolávací cena: 5 000 Kč +70,0 %
1993 ZT Zber.23, aršík Bradlo, zkusmý tisk rytiny v původních barvách na zn. papíru s lepem, signováno M. Činovský, reliéfní monogram; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1993 ZT Zber.24, Umění 9, zkusmý tisk rytiny v definitivních barvách na zn. papíru s lepem, s podpisem M. Činovský a reliéfním monogramem; bezvadné, zk. ŠaVyvolávací cena: 2 000 Kč +40,0 %
1994 ZT Zber.30, Murgaš 28Sk, zkusmý tisk rytiny v definitivních barvách na zn. papíru s lepem, s podpisem M. Činovský a reliéfním monogramem; bezvadné, zk. ŠaVyvolávací cena: 2 000 Kč +40,0 %
194 ZT Zber.35, 36, Sokol 5Sk + Výr 7Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru se širokými okraji, oba signovány R. Cigánik; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 1 400 Kč +71,4 %
1994 ZT Zber.37, Svatopluk 12Sk, zkusmý tisk rytiny v definitivní barevné podobě na křídovém kartonu + PL se 4-blokem zn., vše s podpisem rytce J. Herčíka; bezvadnéVyvolávací cena: 1 500 Kč +0,0 %
1994 ZT Zber.38, výročí UPU 8Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru, signováno R. Cigánik; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 500 Kč +80,0 %
1995 Zber.PL65 VV, Europa, 2ks, 1x úplný nedotisk červené barvy blesků + standardní PL pro srovnání; svěží, kat. 62€Vyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1995 ZT Zber.83, Umění - Galanda 16Sk, plnobarevný zkusmý tisk na křídovém papíru, signováno R. Cigánik; bez vadyVyvolávací cena: 2 000 Kč +50,0 %
1996 ZT Zber.87, Velikonoce 2Sk, zkusmý tisk rytiny v černé barvě bez dokončené hodnotové číslice na křídovém papíru, signováno M. Činovský; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1996 ZT Zber.89, 90, EUROPA Slavné ženy 8Sk, 2x zkusmý tisk v definitivních barvách na křídovém papíru, signováno M. Činovský; bezvadné, zk. ŠaVyvolávací cena: 3 000 Kč
1996 ZT Zber.95, znak Senica 6Sk, otisk rytiny v modré barvě na křídovém papíru, signováno Fr. Horniak 96; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1996 ZT Zber.98, Kamzík 4Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru, signováno Fr. Horniak 96; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 1 000 Kč +220,0 %
1996 ZT Zber.99, Popradské pleso 4Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru se širokými okraji, signováno Fr. Horniak; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
1996 ZT Zber.101, Štrbské pleso 12Sk, otisk rytiny zn. v černé barvě + dvojbarevný zkusmý tisk přítisku pro FDC, obě signovány R. Cigánik; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 1 000 Kč +10,0 %
1997 ZT Zber.112, Hurban 4Sk, zkusmý tisk v modročerné barvě na křídovém papíru, signováno M. Činovský; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1997 ZT Zber.133, Umění - Bojnický oltář 10Sk, plnobarevný zkusmý tisk na kartónovém papíru s podpisem autora R. Cigánik; bez vady, zk. ŠaVyvolávací cena: 2 000 Kč +10,0 %
1998 Zber.161 PLb, Umění Pieta 18Sk, celý tiskový list s 1 kupónem; svěžíVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1999 ZT Zber.185, Poštovní unie 16Sk, zkusmý tisk rytiny v černé barvě bez hodnoty na křídovém papíru + 2x zkusmý tisk rytiny přítisku na FDC, Merkur v černé a hnědé barvě, vše signováno P. Kovařík; bezvadnéVyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
2003 ZT Zber.307, Jan Pavel II. 12Sk, otisk rytiny v červenofialové barvě na křídovém papíru, signováno F. Horniak; bezvadnéVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %