1946 Pof.D71 VPO, hodnoty 1,20Kčs červená, levá dolní rohová 2-páska, 2x vynechaný 7. PO zleva; svěží, cena v katalogu proškrtnuta, velmi vzácný výskyt - 2x vynechaný perforační otvor na nepoužité rohové dvoupásce poprvé v aukci!Vyvolávací cena: 5 000 Kč +10,0 %
1911 Pof.D92-D101xb, D103xb, D102ya, Květy 10h - 6Kčs, kompletní sestava 11ks zn. na papíru oz a hodnoty 5,40Kčs na papíru fl1 (neporušená fluorescence); svěžíVyvolávací cena: 1 200 Kč +8,3 %
1971 Pof.D92xb-101xb, 102ya, 103xb, Doplatní - květy, kompletní série ve 4-blocích, papír oz, hodnota 5,40Kčs papír fl1; svěží, kat. 11.200Kč, velmi pěkný set!Vyvolávací cena: 4 500 Kč +0,0 %
1971 DATA TISKU / Pof.D93-95, 101, 103, Doplatní - květy 20-60h, 4Kčs, 6Kčs, papír bp, sestava 8ks (z toho 1x vodorovná 2-páska, 1x rohová 3-páska a 4-páska), vše s dolním okrajem s daty tisku, 3x otisk SR; 1x škrt perem v okraji, jinak svěžíVyvolávací cena: 400 Kč +250,0 %
1971 Pof.D93xb, Květy 20h, zn. s horním okrajem, papír -oz-; svěžíVyvolávací cena: 700 Kč
1971 Pof.D93xb+D94xb, Květy 20h a 30h, obě z dotisku na papíru -oz-; svěží, nejvzácnější zn. na opticky zjasněném papíru této emiseVyvolávací cena: 1 000 Kč
1971 ZT Pof.D101, Květy 4Kčs, sestava 2ks zkusmých tisků, barevné fáze v hnědé a modré barvě, na papíru bez lepu se širokými okraji, 1x signováno J. Herčík, 1x s otvory z pořadačeVyvolávací cena: 1 600 Kč +0,0 %
1971 Pof.D102ya, Květy 5,40 Kčs, vodorovná 2-páska s dolním okrajem, papír -fl1-; bez poškození fluorescence, svěžíVyvolávací cena: 300 Kč +0,0 %
1971 Pof.D102ya+yb, Květy 5,40 Kčs, sestava 2ks zn., 1x na papíru fl1, 1x na papíru fl2; svěží, označeno zk. Pažout, PofisVyvolávací cena: 2 000 Kč +40,0 %
1971 ZT Pof.D103ZT, Květy 6Kčs, žlutá namísto oranžové + přiložena standardní zn.; svěží, vzácné a hledané!Vyvolávací cena: 5 000 Kč +0,0 %
1971 ZT Pof.D103, Květy 6Kčs, sestava 3ks zkusmých tisků, 1x otisk rytiny v definitivních barvách + 2x barevná fáze, 2x signováno J. Herčík, vše na kartonovém papíru bez lepuVyvolávací cena: 2 600 Kč +361,5 %
1947 sestava 3ks celistvostí s doplatky, tzv. cirkulační dopisy s dolepeným lístkem s ručně psanou poznámkou "Vyberte doplatné a obálky zašlete zpět", DR KRASLICE, SOBĚSLAV, TÁBOR; zachovaléVyvolávací cena: 400 Kč +75,0 %
1956 potvrzení o důchodu s použitím doplatních známek pro uhrazení poplatku, 4x 10h, Pof.DL67, DR SRBSKÁ KAMENICE 8.XI.56; zachovaléVyvolávací cena: 300 Kč +1 233,3 %
1946-1963 [SBÍRKY] DOPLATNÍ 1963 / část výstavního exponátu se zn. a celistvostmi doplatní emise Ocelotisk 1963, celkem na 15 albových listů, bloky a pásky zn. v pošetkách s popisy, obsahuje okraje, vady, poštovní použití + doplněno 3 listy s celistvostmi se zn. doplatní emise Hlubotisk 1946Vyvolávací cena: 1 000 Kč +350,0 %
1971 [SBÍRKY] DOPLATNÍ KVĚTY 1971 / část výstavního exponátu se zn. doplatní emise Květy, celkem na 3 listech v pošetkách, obsahuje kompletní emisi na papíru oz, Pof.D20-D103, hodnota 5,40Kč na papíru fl1, doplněno bloky a páskami s DV; svěží, kat. cca 3.000KčVyvolávací cena: 1 700 Kč +11,8 %