Aukce 71 / Filatelie / Slovensko 1939-1945 / SLOVENSKO 1939-45 - Sbírky a partie

3495
241745 - 1939-1945 [SBÍRKY]  základní sbírka na listech Schaubek,
1939-1945 [SBÍRKY] základní sbírka na listech Schaubek, obsahuje kompletní přetiskovou emisi (vše označeno "M.D.V.P. pošta"), novinové, doplatní apod.; po nálepce, lepší hodnoty přetisku zk. Sy
Vyvolávací cena: 3 000  +20,0 %
Vydraženo za: 3 600 Kč
3496
244029 - 1939-1945 [SBÍRKY]  AKUMULACE / převážně neupotřebený
+65
1939-1945 [SBÍRKY] AKUMULACE / převážně neupotřebených zn. ve 2 zaplněných zásobnících A4, obsahuje řadu 4-bloků, DČ, pásek, DV, TV, bloků apod., také např. letecké, novinové, doplatní apod., doplněno o staré velké Album slovenských poštových známok; velké množství materiálu
Vyvolávací cena: 4 000  +25,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
3497
6 000
244509 - 1939-1945 [SBÍRKY]  PARTIE / ČTYŘBLOKY / sbírka neupotř
1939-1945 [SBÍRKY] PARTIE / ČTYŘBLOKY / sbírka neupotřebených zn. v 8-listovém zásobníku A4, obsahuje přetiskovou emisi (po nálepce, 4 a 10Kč poškozené), následující emise převážně ve 4-blocích, obsahuje zn. výplatní, příležitostné, novinové, doplatní, letecké, DČ atp., z lepších např. 4-blok Sy.NV14Xx, aršík Dětem (povolená perforace) aj., doplněno 2 leteckými dopisy; různá kvalita, doporučujeme prohlídku
Vyvolávací cena: 3 000  +100,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
3498
3 400
243999 - 1939-1945 CELISTVOSTI / SESTAVA / 17 celistvostí, z toho 7x
1939-1945 CELISTVOSTI / SESTAVA / 17 celistvostí, z toho 7x R, mj. I. let PREŠOV-BRATISLAVA,2x tiskopis, různé barevné frankatury apod.; jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +240,0 %
Vydraženo za: 3 400 Kč