Aukce 71 / Numizmatika / Česká republika
2224
2 000 Kč
1992-1995 ČSFR / ČR / sestava 5ks Ag pamětních mincí: 100Kčs 1992 - 175. výročí Moravského zemského muzea + 200Kč 1993 - 1. výročí schválení Ústavy ČR + 200Kč 1994 - Koněspřežná tramvaj v Brně + 200Kč 1995 - 200. výročí narození P. J. Šafaříka + 200Kč 1995 - 50. výročí založení OSN, uloženo v původních plastových kapslích včetně karet; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2233
2 000 Kč
2019 NÁRODNÍ POKLADNICE / sestava 7 Ag medailí s portréty českých osobností: Přemysl Otakar I., sv. Anežka Česká, Karel IV., J. A. Komenský, Fr. Palacký, Alfons Mucha a T. G. Masaryk (V. Oppl), každá Ag 0.999, 29 gr. (celkem tedy cca 200 gr. ryzího stříbra), puncováno, 6x původní certifikát + k tomu 2ks medailí napodobující 10Kč 1928 TGM a 5h 1924, značeno COPY, bílý, resp. žlutý kov, nepuncováno, hmotnost 28.64 a 28 gr.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč