Aukce 71 / Numizmatika / Česká republika

2224
236807 - 1992-1995 ČSFR / ČR / sestava 5ks Ag pamětních mincí: 1
1992-1995 ČSFR / ČR / sestava 5ks Ag pamětních mincí: 100Kčs 1992 - 175. výročí Moravského zemského muzea + 200Kč 1993 - 1. výročí schválení Ústavy ČR + 200Kč 1994 - Koněspřežná tramvaj v Brně + 200Kč 1995 - 200. výročí narození P. J. Šafaříka + 200Kč 1995 - 50. výročí založení OSN, uloženo v původních plastových kapslích včetně karet; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +100,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2225
236804 - 1993 200Kč 1993 - 1. výročí schválení Ústavy ČR, pro
1993 200Kč 1993 - 1. výročí schválení Ústavy ČR, proof, uloženo v původní etui včetně karty k běžné kvalitě; bezvadné
Vyvolávací cena: 3 000  +33,3 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
2226
236813 - 1997 200Kč 1997 - 650. výročí založení kláštera Emau
1997 200Kč 1997 - 650. výročí založení kláštera Emauzy, proof, uloženo v původní etui včetně karty k běžné kvalitě; lehká patina
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
2227
236816 - 1998 200Kč 1998 - 200. výročí narození F. Palackého, p
1998 200Kč 1998 - 200. výročí narození F. Palackého, proof, uloženo v původní etui včetně karty k běžné kvalitě; drobné skvrnky
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
2228
236817 - 1998 200Kč 1998 - 800. výročí korunovace Přemysla Otaka
1998 200Kč 1998 - 800. výročí korunovace Přemysla Otakara I., proof, uloženo v původní etui včetně karty k běžné kvalitě; lehká oxidace v ploše
Vyvolávací cena: 2 000  +100,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
2229
236825 - 2000 200Kč 2000 - 100. výročí narození V. Nezvala, proo
2000 200Kč 2000 - 100. výročí narození V. Nezvala, proof, uloženo v původní etui včetně karty; nepatrné skvrnky
Vyvolávací cena: 3 000  +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
2230
236827 - 2000 200Kč 2000 - 150. výročí narození Z. Fibicha, proo
2000 200Kč 2000 - 150. výročí narození Z. Fibicha, proof, uloženo v původní etui včetně karty; nepatrná patina
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2231
236823 - 2000 200Kč 2000 - Zasedání MMF v Praze, proof, uloženo v
2000 200Kč 2000 - Zasedání MMF v Praze, proof, uloženo v původní etui včetně karty; pouze nepatrná oxidační skvrnka
Vyvolávací cena: 2 000
2232
236834 - 2001 200Kč 2001 - 100. výročí založení ČFS, proof, ul
2001 200Kč 2001 - 100. výročí založení ČFS, proof, uloženo v původní etui včetně karty; nepatrné skvrnky v ploše
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2233
237649 - 2019 NÁRODNÍ POKLADNICE / sestava 7 Ag medailí s portrét
2019 NÁRODNÍ POKLADNICE / sestava 7 Ag medailí s portréty českých osobností: Přemysl Otakar I., sv. Anežka Česká, Karel IV., J. A. Komenský, Fr. Palacký, Alfons Mucha a T. G. Masaryk (V. Oppl), každá Ag 0.999, 29 gr. (celkem tedy cca 200 gr. ryzího stříbra), puncováno, 6x původní certifikát + k tomu 2ks medailí napodobující 10Kč 1928 TGM a 5h 1924, značeno COPY, bílý, resp. žlutý kov, nepuncováno, hmotnost 28.64 a 28 gr.
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč