Aukce 71 / Numizmatika / Medaile

2261
242140 - 1893 STŘELECKÉ MEDAILE / CHOMUTOV / AE medaile Zemský spo
1893 STŘELECKÉ MEDAILE / CHOMUTOV / AE medaile Zemský spolek německých střelců v Čechách - Přátelská střelecká soutěž krajských střeleckých spolků Chomutov (Komotau), mosaz 30 mm, 9.08 g, původní ražené ouško; krásná patina, minimální výskyt, hledané
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2262
242123 - 1898 RAKOUSKO / Br medaile Rakouská sociální demokracie,
1898 RAKOUSKO / Br medaile Rakouská sociální demokracie, 50. výročí revoluce 13. března 1848, Av.: četníci střílející do demonstrantů, Rv.: letopočet 1848 ve věnci, 29 mm, 13 g; hranky, pěkná patina
Vyvolávací cena: 400
2263
242130 - 1945-1948 SESTAVA / 3ks jednostranných plaket s motivy: E.
1945-1948 SESTAVA / 3ks jednostranných plaket s motivy: E. Beneš - PRESIDENT BUDOVATEL, T. G. Masaryk - PRESIDENT OSVOBODITEL, státní znak ČSR - PRAVDA VÍTĚZÍ, patinovaný bronz, průměr kruhových plaket 80 mm, původně adjustováno na společném podstavci; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2264
243783 - 1970 FRANCIE / Ag medaile La Banque de France, novoražba me
1970 FRANCIE / Ag medaile La Banque de France, novoražba medaile, autor Jean-Pierre Droz 1809, Av.: poprsí Napoleona, opis, Rv.: alegorie obchodu, opis, zlacené Ag 68mm, 166 g, na hraně značeno "1970 (punc) 1 ARGENT"; původní kožená etue, krásná masivní práce
Vyvolávací cena: 3 000
2265
243784 - 1977 FRANCIE / Ag medaile La Banque de France, novoražba me
1977 FRANCIE / Ag medaile La Banque de France, novoražba medaile, autor Jean-Pierre Droz 1809, Av.: poprsí Napoleona, opis, Rv.: alegorie obchodu, opis, patinované Ag 68mm, 164 g, na hraně značeno "1977 (punc Roh hojnosti) 1*ARGENT"; plastová etue, krásná masivní práce
Vyvolávací cena: 3 000
2266
242118 - 1923- AE plaketa s motivem rubu Svatováclavského dukátu s
1923- AE plaketa s motivem rubu Svatováclavského dukátu s polopostavou sv. Václava, pravděpodobně Zn, průměr 143 mm, hmotnost 448 g; velmi pěkná práce, hledaný motiv Svatováclavského dukátu, dekorativní
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2267
242136 - 1891-2010 [SBÍRKY] SESTAVA / 24ks různých medailí, žeto
1891-2010 [SBÍRKY] SESTAVA / 24ks různých medailí, žetonů a plaket, obsahuje mj. O. Španiel, Br medaile k 85. narozeninám TGM 1935 60 + 50 mm, litá litinová plaketa Poslední večeře Páně, 2x medaile Slovenské národní povstání 1944-1979 a další, také několik Ag; zajímavý soubor, pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 700  +57,1 %
Vydraženo za: 1 100 Kč