Aukce 71 / Numizmatika / Medaile
2261
2 000 Kč
1893 STŘELECKÉ MEDAILE / CHOMUTOV / AE medaile Zemský spolek německých střelců v Čechách - Přátelská střelecká soutěž krajských střeleckých spolků Chomutov (Komotau), mosaz 30 mm, 9.08 g, původní ražené ouško; krásná patina, minimální výskyt, hledané
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2263
1 000 Kč
1945-1948 SESTAVA / 3ks jednostranných plaket s motivy: E. Beneš - PRESIDENT BUDOVATEL, T. G. Masaryk - PRESIDENT OSVOBODITEL, státní znak ČSR - PRAVDA VÍTĚZÍ, patinovaný bronz, průměr kruhových plaket 80 mm, původně adjustováno na společném podstavci; zachovalé
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2264
1970 FRANCIE / Ag medaile La Banque de France, novoražba medaile, autor Jean-Pierre Droz 1809, Av.: poprsí Napoleona, opis, Rv.: alegorie obchodu, opis, zlacené Ag 68mm, 166 g, na hraně značeno "1970 (punc) 1 ARGENT"; původní kožená etue, krásná masivní práce
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
2265
1977 FRANCIE / Ag medaile La Banque de France, novoražba medaile, autor Jean-Pierre Droz 1809, Av.: poprsí Napoleona, opis, Rv.: alegorie obchodu, opis, patinované Ag 68mm, 164 g, na hraně značeno "1977 (punc Roh hojnosti) 1*ARGENT"; plastová etue, krásná masivní práce
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
2267
1 100 Kč
1891-2010 [SBÍRKY] SESTAVA / 24ks různých medailí, žetonů a plaket, obsahuje mj. O. Španiel, Br medaile k 85. narozeninám TGM 1935 60 + 50 mm, litá litinová plaketa Poslední večeře Páně, 2x medaile Slovenské národní povstání 1944-1979 a další, také několik Ag; zajímavý soubor, pěkně zachovalé
Vyvolávací cena: 700 Kč +57,1 %
Vydraženo za: 1 100 Kč