Aukce 71 / Filatelie / Slovensko 1993

1995
243967 - 1993 Zber.2, Malý státní znak, sestava 2 krajových 4-blo
1993 Zber.2, Malý státní znak, sestava 2 krajových 4-bloků s posuny tisku; zajímavé
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
1996
242578 - 1993 Zsf.PL13 VV, Žena se džbánem, VV na ZP 4 - nedotisk
1993 Zsf.PL13 VV, Žena se džbánem, VV na ZP 4 - nedotisk červeného nárameníku, svěží, kat. 44€
Vyvolávací cena: 700
1997
8 500
243442 - 1993 ZT  Zber.13, Europa Čunderlík 14Sk, sestava 8ks zkusm
1993 ZT Zber.13, Europa Čunderlík 14Sk, sestava 8ks zkusmých tisků na křídovém papíru, 1x definitivní tisk, ostatní fáze tisku + 2x ZT přítisku FDC, vše signováno P. Kovařík; bez poškození, ojedinělý komplet
Vyvolávací cena: 5 000  +70,0 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
1998
244590 - 1993 ZT  Zber.23, aršík Bradlo, zkusmý tisk rytiny v pův
1993 ZT Zber.23, aršík Bradlo, zkusmý tisk rytiny v původních barvách na zn. papíru s lepem, signováno M. Činovský, reliéfní monogram; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1999
2 800
244593 - 1993 ZT  Zber.24, Umění 9, zkusmý tisk rytiny v definitiv
1993 ZT Zber.24, Umění 9, zkusmý tisk rytiny v definitivních barvách na zn. papíru s lepem, s podpisem M. Činovský a reliéfním monogramem; bezvadné, zk. Ša
Vyvolávací cena: 2 000  +40,0 %
Vydraženo za: 2 800 Kč
2000
2 800
244595 - 1994 ZT  Zber.30, Murgaš 28Sk, zkusmý tisk rytiny v defini
1994 ZT Zber.30, Murgaš 28Sk, zkusmý tisk rytiny v definitivních barvách na zn. papíru s lepem, s podpisem M. Činovský a reliéfním monogramem; bezvadné, zk. Ša
Vydraženo za: 2 800 Kč
2001
244616 - 194 ZT  Zber.35, 36, Sokol 5Sk + Výr 7Sk, zkusmý otisk ryt
194 ZT Zber.35, 36, Sokol 5Sk + Výr 7Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru se širokými okraji, oba signovány R. Cigánik; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 1 400  +71,4 %
Vydraženo za: 2 400 Kč
2002
243468 - 1994 ZT  Zber.37, Svatopluk 12Sk, zkusmý tisk rytiny v defi
1994 ZT Zber.37, Svatopluk 12Sk, zkusmý tisk rytiny v definitivní barevné podobě na křídovém kartonu + PL se 4-blokem zn., vše s podpisem rytce J. Herčíka; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
2003
244617 - 1994 ZT  Zber.38, výročí UPU 8Sk, zkusmý otisk rytiny v
1994 ZT Zber.38, výročí UPU 8Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru, signováno R. Cigánik; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 500  +80,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2004
243445 - 1995 Zber.PL65 VV, Europa, 2ks, 1x úplný nedotisk červen
1995 Zber.PL65 VV, Europa, 2ks, 1x úplný nedotisk červené barvy blesků + standardní PL pro srovnání; svěží, kat. 62€
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2005
244612 - 1995 ZT  Zber.83, Umění - Galanda 16Sk, plnobarevný zkusm
1995 ZT Zber.83, Umění - Galanda 16Sk, plnobarevný zkusmý tisk na křídovém papíru, signováno R. Cigánik; bez vady
Vyvolávací cena: 2 000  +50,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
2006
244601 - 1996 ZT  Zber.87, Velikonoce 2Sk, zkusmý tisk rytiny v čer
1996 ZT Zber.87, Velikonoce 2Sk, zkusmý tisk rytiny v černé barvě bez dokončené hodnotové číslice na křídovém papíru, signováno M. Činovský; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2007
244602 - 1996 ZT  Zber.89, 90, EUROPA Slavné ženy 8Sk, 2x zkusmý t
1996 ZT Zber.89, 90, EUROPA Slavné ženy 8Sk, 2x zkusmý tisk v definitivních barvách na křídovém papíru, signováno M. Činovský; bezvadné, zk. Ša
Vyvolávací cena: 3 000
2008
244626 - 1996 ZT  Zber.95, znak Senica 6Sk, otisk rytiny v modré bar
1996 ZT Zber.95, znak Senica 6Sk, otisk rytiny v modré barvě na křídovém papíru, signováno Fr. Horniak 96; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2009
244623 - 1996 ZT  Zber.98, Kamzík 4Sk, zkusmý otisk rytiny v čern
1996 ZT Zber.98, Kamzík 4Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru, signováno Fr. Horniak 96; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 1 000  +220,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
2010
244624 - 1996 ZT  Zber.99, Popradské pleso 4Sk, zkusmý otisk rytiny
1996 ZT Zber.99, Popradské pleso 4Sk, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru se širokými okraji, signováno Fr. Horniak; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
2011
244620 - 1996 ZT  Zber.101, Štrbské pleso 12Sk, otisk rytiny zn. v
1996 ZT Zber.101, Štrbské pleso 12Sk, otisk rytiny zn. v černé barvě + dvojbarevný zkusmý tisk přítisku pro FDC, obě signovány R. Cigánik; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2012
244603 - 1997 ZT  Zber.112, Hurban 4Sk, zkusmý tisk v modročerné b
1997 ZT Zber.112, Hurban 4Sk, zkusmý tisk v modročerné barvě na křídovém papíru, signováno M. Činovský; bez vady, zk. Ša
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2013
244611 - 1997 ZT  Zber.133, Umění - Bojnický oltář 10Sk, plnobar
1997 ZT Zber.133, Umění - Bojnický oltář 10Sk, plnobarevný zkusmý tisk na kartónovém papíru s podpisem autora R. Cigánik; bez vady, zk. Ša
Vydraženo za: 2 200 Kč
2014
242451 - 1998 Zber.161 PLb, Umění Pieta 18Sk, celý tiskový list s
1998 Zber.161 PLb, Umění Pieta 18Sk, celý tiskový list s 1 kupónem; svěží
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
2015
243465 - 1999 ZT  Zber.185, Poštovní unie 16Sk,  zkusmý tisk rytin
1999 ZT Zber.185, Poštovní unie 16Sk, zkusmý tisk rytiny v černé barvě bez hodnoty na křídovém papíru + 2x zkusmý tisk rytiny přítisku na FDC, Merkur v černé a hnědé barvě, vše signováno P. Kovařík; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2016
243447 - 2003 ZT  Zber.307, Jan Pavel II. 12Sk, otisk rytiny v červe
2003 ZT Zber.307, Jan Pavel II. 12Sk, otisk rytiny v červenofialové barvě na křídovém papíru, signováno F. Horniak; bezvadné
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2017
243471 - 2016 ZZ083a, SR v Rade EU, propagační list s 1 samolepicí
2016 ZZ083a, SR v Rade EU, propagační list s 1 samolepicí zn. Zber.614B určený členům Rady EU; bezvadné, nízký náklad
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
2018
244346 - 1993 CDV1b+2b VV, Kriváň 2, výrobní vada - oboustranný
1993 CDV1b+2b VV, Kriváň 2, výrobní vada - oboustranný tisk + na jedné straně velká hnědá skvrna přes téměř celou přitištěnou zn.; lehká patina po adjustaci
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2019
244343 - Staženo - falzum
Staženo - falzum

Vyvolávací cena: 0
Staženo
2020
243439 - 1994 CDV3 VV, Znak 2Sk, sestava 2ks dopisnic, 1x výrazný p
1994 CDV3 VV, Znak 2Sk, sestava 2ks dopisnic, 1x výrazný posun červené a stříbrné barvy dolů a atypický ořez, vzadu částečný obtisk + 1x bílý kroužek v červeném erbu; bezvadné
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
2021
244341 - 1999 CDV32 I VV, Bratislava 4Sk, výrobní vada - dvojitý t
1999 CDV32 I VV, Bratislava 4Sk, výrobní vada - dvojitý tisk na přední straně; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2022
244337 - 2002 CDV88 VV, Vysoké Tatry 5,50Sk, sestava 2ks, výrobní
2002 CDV88 VV, Vysoké Tatry 5,50Sk, sestava 2ks, výrobní vada - různé výrazné posuny barev; bezvadné
Vyvolávací cena: 900  +0,0 %
Vydraženo za: 900 Kč
2023
244335 - 2002 CDV88 VV, Vysoké Tatry 5,50Sk, výrobní vada - bez ho
2002 CDV88 VV, Vysoké Tatry 5,50Sk, výrobní vada - bez hologramu; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2024
244331 - 2003 CDV94 VV, Zobor 7Sk, výrobní vada - bez hologramu; be
2003 CDV94 VV, Zobor 7Sk, výrobní vada - bez hologramu; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2025
244333 - 2003 CDV94 VV, Zobor 7Sk, výrobní vada - výrazné posuny
2003 CDV94 VV, Zobor 7Sk, výrobní vada - výrazné posuny barev přitištěné zn.; bezvadné
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2026
243469 - 2013-2019 CSO032, 036, 038, sestava 3ks nepoužitých služe
2013-2019 CSO032, 036, 038, sestava 3ks nepoužitých služebních obálek Slovenské pošty; bezvadné, kat. 140€
Vydraženo za: 1 100 Kč
2027
244353 - 2002 COB52 VV, přítisk Den olympijské a sportovní filate
2002 COB52 VV, přítisk Den olympijské a sportovní filatelie na COB47, výrobní vada - výrazné posuny barev na přítisku; bez vady
Vyvolávací cena: 500  +20,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
2028
244358 - 1993 CAE1 VV, aerogram 7,-, sestava 2ks složených aerogram
1993 CAE1 VV, aerogram 7,-, sestava 2ks složených aerogramů, výrobní vada - 1x výrazné posuny barev na přitištěné zn. i přítisku hor + 1x výrazný odstín filalové barvy v mracích a letadle; bez vady
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
2029
244375 - 1995 PT3, Výr skalní, přítisk POFIS Bratislava, signová
1995 PT3, Výr skalní, přítisk POFIS Bratislava, signováno Cigánik, náklad 300ks; bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500  +46,7 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
2030
244377 - 1995 PT4, Výr skalní, přítisk Poštovní muzeum Praha, s
1995 PT4, Výr skalní, přítisk Poštovní muzeum Praha, signováno Cigánik, náklad pouze 200ks; bezvadný
Vyvolávací cena: 2 000  +20,0 %
Vydraženo za: 2 400 Kč
2031
244382 - 1995 PT6, Kostolany, přítisk POFIS Bratislava, signováno
1995 PT6, Kostolany, přítisk POFIS Bratislava, signováno Horniak, náklad pouze 300ks; bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2032
244381 - 1995 PT7, Kostolany, přítisk Poštovní muzeum Praha, sign
1995 PT7, Kostolany, přítisk Poštovní muzeum Praha, signováno Horniak, náklad pouze 200ks; bezvadný
Vydraženo za: 2 400 Kč
2033
244384 - 1995 PT11, Spišský hrad, přítisk POFIS Bratislava, signo
1995 PT11, Spišský hrad, přítisk POFIS Bratislava, signováno Činovský, náklad pouze 300ks; bezvadný
Vyvolávací cena: 1 500  +20,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
2034
244385 - 1995 PT12, Spišský hrad, přítisk Poštovní muzeum Praha
1995 PT12, Spišský hrad, přítisk Poštovní muzeum Praha, signováno Činovský, náklad pouze 200ks; bezvadný
Vydraženo za: 2 400 Kč
2035
244390 - 1995 PT13b, Vlkolínec, formát 100x210mm, reliéfní tisk M
1995 PT13b, Vlkolínec, formát 100x210mm, reliéfní tisk MČ s podpisem M. Činovský; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000
2036
243444 - 2018 PT (672), 100. výročí vzniku ČSR, příloha výstav
2018 PT (672), 100. výročí vzniku ČSR, příloha výstavního katalogu Salon 2018, náklad 700ks; bezvadné, kat. 50€
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
2037
243975 - 1993 SESTAVA / Zber.ZNL1 2x, ZNL1a 6x, sestava zvláštních
1993 SESTAVA / Zber.ZNL1 2x, ZNL1a 6x, sestava zvláštních nálepních listů z toho 2x s PR; bezvadné, kat. 220€
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2038
244629 - 1997-2000 [SBÍRKY]  Fero Horniak - publikace Grafika na po
1997-2000 [SBÍRKY] Fero Horniak - publikace Grafika na poštovních zn. s černotiskem Jánošík PT15a + Ex libris Svatopluk Šablatúra - Filmová můza od Dušana Kallaye
Vyvolávací cena: 800
2039
244607 - 1993-2000 M. Činovský - 5ks přítisků pro FDC a další,
1993-2000 M. Činovský - 5ks přítisků pro FDC a další, 2x na zn. papíru s lepem, 3x na křídovém papíru, vše signováno M. Činovský; bez vady, 2x zk. Ša
Vyvolávací cena: 1 000  +40,0 %
Vydraženo za: 1 400 Kč
2040
244621 - 1994-1996 R. Cigánik - 5ks přítisků pro FDC na křídov
1994-1996 R. Cigánik - 5ks přítisků pro FDC na křídovém papíru, vše signováno R. Cigánik; bez vady, 2x zk. Ša
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2041
16 000
243106 - 1993-2006 [SBÍRKY]  GENERÁLNÍ / VÍCEBLOKY, PL, ARŠÍKY
1993-2006 [SBÍRKY] GENERÁLNÍ / VÍCEBLOKY, PL, ARŠÍKY / pěkná generální sbírka zn. z uvedeného období v krajových nebo rohových 4-blocích, víceblocích, kompletních PL a aršících, včetně automatových zn.; uloženo v 3 zásobnících A4, nominál dle majitele přes 20.000Sk
Vyvolávací cena: 5 000  +220,0 %
Vydraženo za: 16 000 Kč
2042
243766 - 1993-2010 [SBÍRKY]  ZNÁMKY + ČERNOTISKY / menší sb. zn.
1993-2010 [SBÍRKY] ZNÁMKY + ČERNOTISKY / menší sb. zn., PL a aršíků z let 1993-1999 + sestava černotisků z let 1995-2010, doplněno několika černotisky ČR; uloženo ve dvou zánovních 16-listových zásobnících A4
Vyvolávací cena: 1 600  +0,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2043
243972 - 1993-2020 [SBÍRKY]  zbytková partie zn., příležitostný
+23
1993-2020 [SBÍRKY] zbytková partie zn., příležitostných tisků, nálepních listů, obálek apod. v zaplněném zásobníku A4, některé vícekrát, jen platný euro nominál 16€
Vydraženo za: 1 100 Kč