Po Mnichovské dohodě bylo 2. 11. 1938 dovršeno jednání mezi Česko-slovenskem a Německem o odstoupení jižních částí Slovenska a Podkarpatské Rusi hortyovskému Maďarsku - První vídeňská arbitráž.
eShop / Filatelie / Zábory / Maďarský zábor
226805
400 Kč
1940 KASSA 2/ TÉLI SPORT A KASSAI HAVASOKBAN SPORTHÉT 1939.XII.26. - 1940.I.5., (Zimní sport na košickém sněhu/ Sportovní týden) příležitostné razítko na vyfr. firemním R-dopise; vzadu natržená klopa, vzácné razítko, ex Bulant
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
226808
300 Kč
1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistická pohlednice se siluetou vojáka a maďarského znaku, signováno Légrády Sándor 1943, 3x otisk příležitostného raz. KASSA HAZATÉRT a kruhového raz. Košické výstavy známek CASSOVIA BÉLYEGKIÁLLITASA; neprošlé, bez poškození
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek