eShop / Pohlednice

Zobrazení:view_columnview_stream
41921
146 
41921 - 1905 Würzburg, záběr z městského parku, barevná, DA, p
+1
Jakost
1905 Würzburg, záběr z městského parku, barevná, DA, prošlá
31071
46 
31071 - 1910 Třeboň - Klášterní náměstí. Nepoužitá, výbor
+1
Jakost
1910 Třeboň - Klášterní náměstí. Nepoužitá, výborný stav.
37444
133 
37444 - 1930 Tvarožná - celkový pohled. Nepoužitá. Dobrý stav.
+1
Jakost
1930 Tvarožná - celkový pohled. Nepoužitá. Dobrý stav.
37446
92 
37446 - 1930? Pozořice - (soudní okres Slavkov), pohled na kostel
+1
Jakost
1930? Pozořice - (soudní okres Slavkov), pohled na kostel a okolní budovy. Nepoužitá. Dobrý stav.
37447
92 
37447 - 1930? Pozořice - (soudní okres Slavkov), pohled na kostel
+1
Jakost
1930? Pozořice - (soudní okres Slavkov), pohled na kostel a okolní budovy. Nepoužitá. Dobrý stav.
33537
135 
33537 - 1933 Cortina d´Ampezzo - čb pohled na město pod horami, p
+1
Jakost
1933 Cortina d´Ampezzo - čb pohled na město pod horami, prošlé, malá skvrna jinak pěkné
97458
100 
97458 - 1898 HAINFELD - sestava 2ks pohlednic, celkový pohled, nád
+1
Jakost
1898 HAINFELD - sestava 2ks pohlednic, celkový pohled, nádraží, DA, prošlá, zlomený růžek
199621
500 
199621 - 1898 LEDNICE (Eisgrub) - barevná litografická koláž, Led
+1
Jakost
1898 LEDNICE (Eisgrub) - barevná litografická koláž, Lednicko - Valtický zámecký areál, DA; prošlá, pouze mírně omačkané růžky
199608
500 
199608 - 1898 PŘEROV - barevná litografická koláž - mj. nádraž
+1
Jakost
1898 PŘEROV - barevná litografická koláž - mj. nádraží, DA; prošlé, částečně protlačený text z adresní strany a mírně omačkané růžky
199622
500 
199622 - 1898 VESELÍ NAD MORAVOU (Wessely an der March)  - barevná
+1
Jakost
1898 VESELÍ NAD MORAVOU (Wessely an der March) - barevná litografická koláž, prošlá, DA; smyté známky, pouze mírně omačkané růžky
97473
150 
97473 - 1900 GABLITZ - letovisko Hochramalpe, DA, prošlá, dobrý s
+1
Jakost
1900 GABLITZ - letovisko Hochramalpe, DA, prošlá, dobrý stav
153667
422 
153667 - 1900 Josef Šváb č. 172, Otevři okénko, má drahá díve
+1
Jakost
1900 Josef Šváb č. 172, "Otevři okénko, má drahá dívenko...", litografie, DA, lehce omačkané růžky
97443
90 
97443 - 1901 SMÍCHOV, KOŠÍŘE - litografická koláž, kosatec, D
+1
Jakost
1901 SMÍCHOV, KOŠÍŘE - litografická koláž, kosatec, DA, prošlá, odřené růžky
97462
120 
97462 - 1905 KLOSTERNEUNBURG - pohled na kostel, DA, prošlá, odře
+1
Jakost
1905 KLOSTERNEUNBURG - pohled na kostel, DA, prošlá, odřené růžky
226967
600 
NOVÉ
226967 - 1905-1915 ŽATEC (SAAZ) - sestava 7 jednozáběrových pohle
+1
Jakost
1905-1915 ŽATEC (SAAZ) - sestava 7 jednozáběrových pohlednic města, každá jiná; 1x neprošlá, jako celek zajímavé, zachovalé
97477
60 
97477 - 1907 GRONINGEN - návštěvníci letní restaurace, ateliér
+1
Jakost
1907 GRONINGEN - návštěvníci letní restaurace, ateliér Kramer, nepoužitá, výborný stav
142651
250 
142651 - 1907 ONDŘEJOV - náves, kostel, rybník, litografie; prošl
+1
Jakost
1907 ONDŘEJOV - náves, kostel, rybník, litografie; prošlá, výborný stav
97471
240 
97471 - 1910 GABLITZ - celkový pohled, prošlá, dobrý stav
+1
Jakost
1910 GABLITZ - celkový pohled, prošlá, dobrý stav
97466
60 
97466 - 1913 AMALFI - pohled na město z hotelu Capuccini, prošlá,
+1
Jakost
1913 AMALFI - pohled na město z hotelu Capuccini, prošlá, dobrý stav
97450
70 
97450 - 1913 NOVÉ HRADY (Gratzen) - zámek, pohled přes rybník, p
+1
Jakost
1913 NOVÉ HRADY (Gratzen) - zámek, pohled přes rybník, prošlá, odřené růžky
97460
130 
97460 - 1915 PTUJ (Pettau) - pohled přes střechy domů, prošlá F
+1
Jakost
1915 PTUJ (Pettau) - pohled přes střechy domů, prošlá FP, odřené růžky
97441
100 
97441 - 1915 ZNOJMO (Hradiště / Pöltenberg) - křížová cesta,
+1
Jakost
1915 ZNOJMO (Hradiště / Pöltenberg) - křížová cesta, prošlá, smytá známka
97439
120 
97439 - 1917 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - výletní restaurace, pro
+1
Jakost
1917 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - výletní restaurace, prošlá FP, popsana, jinak dobrý stav
97467
80 
97467 - 1918 BĂILE GOVORA - terasa, budova, prošlá FP, dobrý sta
+1
Jakost
1918 BĂILE GOVORA - terasa, budova, prošlá FP, dobrý stav
97470
300 
97470 - 1919 GABLITZ - restaurace Hochram-Alpe, prošlá, dobrý sta
+1
Jakost
1919 GABLITZ - restaurace Hochram-Alpe, prošlá, dobrý stav
149047
302 
149047 - 1919 MASARYK Tomáš G., příjezd prezidenta do Prahy; nepr
+1
Jakost
1919 MASARYK Tomáš G., příjezd prezidenta do Prahy; neprošlá, lehce omačkané růžky
97472
100 
97472 - 1920 GABLITZ - letovisko Hochram-Alpe, prošlá, příčný
+1
Jakost
1920 GABLITZ - letovisko Hochram-Alpe, prošlá, příčný lom v pravém okraji
224934
300 
224934 - 1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – V
+1
Jakost
1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech - č.11 "Syna svého, svatá Matko národa, přijmi lásku a nadšení", vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře, prošlé s pěknou Hradčanskou frankaturou; bez poškození
153669
362 
153669 - 1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weil
+1
Jakost
1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weill.144), Pokořena a zmučena, vydal Novotný, prošlá, odřené růžky,
97459
60 
97459 - 1934 SPITZ - pohled přes řeku, prošlá, dobrý stav
+1
Jakost
1934 SPITZ - pohled přes řeku, prošlá, dobrý stav
97475
60 
97475 - 1935 GABLITZ - fotopohlednice, partie u lesa, prošlá, dobr
+1
Jakost
1935 GABLITZ - fotopohlednice, partie u lesa, prošlá, dobrý stav
226962
600 
NOVÉ
226962 - 1937 A. HITLER + B. MUSSOLINI, setkání v Berlíně, origin
+1
Jakost
1937 A. HITLER + B. MUSSOLINI, setkání v Berlíně, originální fotopohlednice, vydal Hoffmann - Mnichov; se zn. 6Pf a PR BERLIN STAATSTREFFEN MUSSOLINI-HITLER; bezvadná
97457
80 
97457 - 1937 HAINBURG (a.d. Donau) - celkový pohled, prošlá, výb
+1
Jakost
1937 HAINBURG (a.d. Donau) - celkový pohled, prošlá, výborný stav
97469
60 
97469 - 1940 PURKERSDORF - celkový pohled, prošlá, bezvadná
+1
Jakost
1940 PURKERSDORF - celkový pohled, prošlá, bezvadná
97461
20 
97461 - 1954 FREISTADT - celkový pohled, neprošlá, dobrý stav
+1
Jakost
1954 FREISTADT - celkový pohled, neprošlá, dobrý stav