eShop / Pohlednice / Motiv

153667
422
153667 - 1900 Josef Šváb č. 172, Otevři okénko, má drahá díve
1900 Josef Šváb č. 172, "Otevři okénko, má drahá dívenko...", litografie, DA, lehce omačkané růžky
149047
302
149047 - 1919 MASARYK Tomáš G., příjezd prezidenta do Prahy; nepr
1919 MASARYK Tomáš G., příjezd prezidenta do Prahy; neprošlá, lehce omačkané růžky
224934
NOVÉ
224934 - 1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – V
1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech - č.11 "Syna svého, svatá Matko národa, přijmi lásku a nadšení", vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře, prošlé s pěknou Hradčanskou frankaturou; bez poškození
153669
362
153669 - 1921 MUCHA Alfons (1860–1939), Fresky - Obecní dům (Weil