eShop / Filatelie

230241
230241 - 1973 ZT  Pof.2019, Bojovníci proti fašismu 1,60Kčs, otisk
1973 ZT Pof.2019, Bojovníci proti fašismu 1,60Kčs, otisk rytiny v černé barvě na silnějším křídovém kartónu se širokými okraji; bez vady, zk. Kar
230278
230278 - 1974 ZT  Pof.2070, Česká a slovenská grafika, Umělá kyt
1974 ZT Pof.2070, Česká a slovenská grafika, Umělá kytice 1,80Kčs, zkusmý otisk definitivní rytiny v černé barvě na papíru bez lepu; zachovalé, zk. Kar
230296
230296 - 1975 ZT  Pof.2135, Nymburk 60h, zkusmý otisk definitivní r
1975 ZT Pof.2135, Nymburk 60h, zkusmý otisk definitivní rytiny v černé barvě na kartonu se širokými okraji; nepatrná skvrna od vlhkosti
230338
230338 - 1977 ZT  Pof.2255, Poštovní stejnokroje 2Kčs, zkusmý oti
1977 ZT Pof.2255, Poštovní stejnokroje 2Kčs, zkusmý otisk definitivní rytiny v černé barvě na kartonovém papíru se širokým spodním okrajem; bezvadný
221899
221899 - 1978 ZT  Pof.2338, Výročí rozhlasu 30h, zkusmý otisk pů
1978 ZT Pof.2338, Výročí rozhlasu 30h, zkusmý otisk původní rytiny v definitivních barvách, na křídovém papíru většího rozměru; bez vady
221870
221870 - 1978 ZT  Pof.2353, Slovenská keramika 1Kčs, zkusmý otisk
1978 ZT Pof.2353, Slovenská keramika 1Kčs, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém kartonu
221948
221948 - 1981 ZT  Pof.2474, Šverma 50h, zkusmý otisk rytiny v čern
1981 ZT Pof.2474, Šverma 50h, zkusmý otisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru většího formátu; bez vady
242258
242258 - 1985 ZT  Pof.2675, Umění 4Kčs, zkusmý tisk rytiny v defi
1985 ZT Pof.2675, Umění 4Kčs, zkusmý tisk rytiny v definitivních barvách na papíru bez lepu; skvrny v papíru, zk. Kar
222118
222118 - 1987 ZT  Pof.2810, Organizace spojů 4Kčs, zkusmý tisk ryt
1987 ZT Pof.2810, Organizace spojů 4Kčs, zkusmý tisk rytiny v černé barvě na křídovém papíru; bez vady
219077
219077 - 1990 ZT  Pof.2935, Soběslav 50h, zkusmý tisk, otisk defini
1990 ZT Pof.2935, Soběslav 50h, zkusmý tisk, otisk definitivní rytiny v černé barvě na křídovém kartonovém papíru; bez vady
228582
228582 - 1949 ZT  Pof.516, Puškin 2Kčs, otisk nedokončené rytiny
1949 ZT Pof.516, Puškin 2Kčs, otisk nedokončené rytiny v šedozelené barvě na bílém papíru bez lepu se širokými okraji; bez poškození
235901
235901 - 1950 ZT  Pof.545, 5. výročí osvobození 5Kčs, zkusmý ti
1950 ZT Pof.545, 5. výročí osvobození 5Kčs, zkusmý tisk v šedozelené barvě, bez perforace, rohový kus; svěží
236271
236271 - 1951 ZT  Pof.603, VI. MFF Karlovy Vary 1,50Kčs, otisk defin
1951 ZT Pof.603, VI. MFF Karlovy Vary 1,50Kčs, otisk definitivní rytiny v šedozelené barvě na papíru bez lepu se širokými okraji; bez vady, zk. Kar
236267
236267 - 1954 ZT  Pof.806, Jesenský 60h, otisk původní rytiny v mo
1954 ZT Pof.806, Jesenský 60h, otisk původní rytiny v modré barvě na hlazeném papíru se širokými okraji; nepoškozeno
236344
236344 - 1955 ZT  Pof.861, Mickiewicz 60h, otisk definitivní rytiny
1955 ZT Pof.861, Mickiewicz 60h, otisk definitivní rytiny v hnědočerné barvě na křídovém papíru bez lepu, široké okraje; bezvadné, zk. Kar, Be
236332
236332 - 1956 ZT  Pof.880, Tradiční čs. výrobky 75h, otisk defini
1956 ZT Pof.880, Tradiční čs. výrobky 75h, otisk definitivní rytiny v černé barvě na křídovém papíru bez lepu, ještě bez háčku nad "C", široké okraje; bezvadné, zk. Kar
230264
230264 - 1973 ZT  Pof.L77, zkusmý otisk rytiny v černé barvě, na
1973 ZT Pof.L77, zkusmý otisk rytiny v černé barvě, na známkovém papíru s lepem; svěží
236886
236886 - 1950-1952 ZT  sestava 2 zkusmých tisků nevydané zn. Praž
1950-1952 ZT sestava 2 zkusmých tisků nevydané zn. Pražský hrad 3Kčs: otisk zvětšené nehotové rytiny (chybí název státu a nominální hodnota) v modré barvě na obyčejném papíru bez lepu, široké okraje, signováno J. Polák (lehká patina) + otisk zvětšené definitivní rytiny v černé barvě na silnějším papíru bez lepu, aršíková úprava; bezvadné
249093
250
249093 -  ZT hodnoty 5h světle zelená, Pof.3, vodorovná 2-páska s
ZT hodnoty 5h světle zelená, Pof.3, vodorovná 2-páska s pravým okrajem, oboustranný tisk stejné hodnoty v původní barvě na silnějším papíru bez lepu; bez poškození
230116
230116 - 1968-1978 [SBÍRKY]  BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestav
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 32ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození, vysoký katalog
230117
230117 - 1968-1978 [SBÍRKY]  BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestav
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 35ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození
226806
Akce -15%
226806 - 1995-2010 [SBÍRKY]  MERKUR REVUE / obchodní zásoba černo
1995-2010 [SBÍRKY] MERKUR REVUE / obchodní zásoba černotisků, včetně lepších variant, navíc doplněno o několik výstavních černotisků, černotisk Terezín atd.; celkem více jak 40ks, pěkná kvalita, vysoký katalog
202182
202182 - 1948-1980 [SBÍRKY]  nekompletní sbírka na listech Schaube
1948-1980 [SBÍRKY] nekompletní sbírka na listech Schaubek ve šroubovém zásobníku a pérových deskách, obsahuje kupóny, mj. Mi.28-29, 41, také aršíky apod.
243651
243651 - 1997 [SBÍRKY]  PADĚLKY / Pof.CDV21, Praga 1998 4Kč, sesta
1997 [SBÍRKY] PADĚLKY / Pof.CDV21, Praga 1998 4Kč, sestava 13ks různých variant padělku, 2x neupotřebené (na rubu označeno PADĚLEK) , 11x upotřebené (nefilatelistické užití); pěkný stav, zajímavé
243649
243649 - 1995 [SBÍRKY]  PADĚLKY / Pof.CDV8 B, Vesnický motiv 3Kč,
1995 [SBÍRKY] PADĚLKY / Pof.CDV8 B, Vesnický motiv 3Kč, sestava 41ks různých variant padělku, 5x neupotřebené (na rubu označeno PADĚLEK), 36x upotřebené (nefilatelistické užití, převážně zk. Kraus); pěkná kvalita, zajímavé
232398
3 800
232398 - 1893-1926 [SBÍRKY]  pěkná rozpracovaná stará sbírka na
1893-1926 [SBÍRKY] pěkná rozpracovaná stará sbírka na 5 listech Schaubek, obsahuje mj. Yv.13, 18, kompletní 21-35, doplatní 1-8 atd.; celkově dobrá kvalita, doporučujeme prohlídku, u nás malý výskyt!
132550
8 000
132550 - 1995-2008 [SBÍRKY]  PTM1-29, soubor 28ks příležitostnýc
1995-2008 [SBÍRKY] PTM1-29, soubor 28ks příležitostných listů, kat. 14.000Kč, chybí PTM5b a PTM28
224753
224753 - 1945 [SBÍRKY]  sestava 21ks celistvostí s různými řádk
1945 [SBÍRKY] sestava 21ks celistvostí s různými řádkovými raz., např. BOJKOVICE, BRNO 23, DĚDICE, DUBNICE, FRYMBURK; většinou pěkné otisky
224762
224762 - 1945 [SBÍRKY]  sestava 24ks R-zásilek s různými provizor
1945 [SBÍRKY] sestava 24ks R-zásilek s různými provizorními raz. a provizorními R-nálepkami, např. BRNO 5, 15, 25 a 27, BRUMOV, BŘEZOVÉ HORY, DOUBRAVA; zajímavé
224758
224758 - 1945 [SBÍRKY]  sestava 29ks R-zásilek s kruhovými raz. s
1945 [SBÍRKY] sestava 29ks R-zásilek s kruhovými raz. s pevným vročením "1945" (26x) a "1946" (3x), např. BEČOV n. T., BRANTICE, ČACHOVICE, ČESKÁ METUJE, ČÍMĚŘ; dobře čitelné otisky, běžný stav
230098
230098 - 1980-1992 [SBÍRKY]  sestava celinových obálek a dopisnic
1980-1992 [SBÍRKY] sestava celinových obálek a dopisnic s přítisky, převážně nepoužité, doplněno dopisnicemi s PR; vše v menší krabičce
228383
228383 - 1970-1978 [SBÍRKY]  sestava reklamních nálepek: Dny pošt
1970-1978 [SBÍRKY] sestava reklamních nálepek: Dny pošt a telekomunikací ČSR 1970 (kompletní PA) + výstavní nálepky Praga 1978 v PA a blocích; uloženo ve 3 složkách a na dvou kartách A4 oboustranně
231200
231200 - 1946-1971 [SBÍRKY] / sestava 15ks filatelisticky motivovan
1946-1971 [SBÍRKY] / sestava 15ks filatelisticky motivovaných dopisů, z toho 12x R-dopis, vyfr. doplatními zn. emisí 1946-1971 ve funkci výplatních, s DR PRAHA 025/ a PRAHA 35/ 30.6.88 (poslední den platnosti); u R-dopisů přiloženy podací lístky, velmi dobrý stav, zajímavé
221210
221210 - 1903 NĚMECKÁ POŠTA V ČÍNĚ A JEJICH FALZA / AUSHÜLFSMA
1903 NĚMECKÁ POŠTA V ČÍNĚ A JEJICH FALZA / AUSHÜLFSMARKEN VON TSINGTAU UND IHRE FÄLSCHUNGEN / vydání Lipsko 1903, specializovaná příručka s řadou detailních vyobrazení, razítek, TD apod.; ex Bohuš Rieger