eShop / Filatelie
243660
1 000 Kč
1995 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks, doplatné zapraveno výplatními zn., všechny s DR LITOMĚŘICE 1; ojedinělý výskyt, pěkný stav
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
243662
1 000 Kč
1995-1998 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks (z toho 3x označení měny Kčs), doplatné zapraveno příležitostnými zn., různé pošty; ojedinělý výskyt, pěkný stav
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
243661
1 000 Kč
1995-1998 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks (z toho 8x s označením měny Kčs), doplatné zapraveno příležitostnými a výplatními zn., všechny s DR BENEŠOV u PRAHY a LITOMĚŘICE; ojedinělý výskyt, pěkný stav
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
243664
1 000 Kč
1997-1998 FORMULÁŘ č. 11-082 pro zaplacení doplatného, sestava 10ks, doplatné zapraveno výplatními zn., všechny s DR BENEŠOV u PRAHY; ojedinělý výskyt, pěkný stav
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
220309
1 000 Kč
+1
1997-2010 sestava 20ks R-dopisů s nálepkami APOST, II. typ (střední nálepky), z nich název pošty doplněn ručně: PSČ 250 91, 351 35, 340 12, 415 04, 432 01, 435 33, 747 28; doplněn razítkem: PSČ 120 03, 186 00, 385 01, 278 03; přitištěn název jiné pošty: PSČ 304 00, 314 00, 323 00, 327 00, 334 01, 397 01; chybně vytištěný název pošty: PSČ 250 01, 417 71, 690 02; 17ks formát C6
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
205791
380 Kč
+2
2017 úřední zálepka Čs. pošty Modrý Maritius, nesložená (!), k tomu pamětní list se dvěma zn. Pof.942 a samolepicí přelepka s logem výstavy
U:A3v– | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
233439
300 Kč
+1
1939 BRNO 1/ Návštěva vůdce a říšského kancléře/ 21.III.39, sestava 3ks prošlých celistvostí s červeným PR s rozlišením a, b, c; bez poškození
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
230077
400 Kč
1993-1998 POB2 + POB3, Prezident ČR Václav Havel, 2 příležitostné obálky České pošty s přítiskem, 2x PR PRAHA 012 - HRAD/ 2.3.1993 a 22.1.98; bezvadné
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
238837
300 Kč
+1
1940 PR33, LIPT. SV. MIKULÁŠ / 4-8.VII.1940 / XIX. SJAZD SLOV. EV. A. V. MLÁDEŽE, velký nálepní list s přítiskem Sjazd evanj. a. v. mládeže s 13 otisky modrého PR, doplněno 1 otiskem oranžového raz. autopošty ke stejné události, PRA20, s datem 6.VII.40; 2x přehyb, patina, malý výskyt, ex Bulant
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
238839
600 Kč
1940 PRA33, TRENČIANSKÉ TEPLICE / AUTOPOŠTA / 3.VIII.40 /f/, Hudobný festival, chybné nastavení dne -3.VIII. místo 13.VIII., celý nálepní list s přítiskem Slovenská autopošta se znakem s 15 otisky oranžového razítka s chybně nastaveným datem (!); bez poškození, ex Bulant
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
238840
300 Kč
+1
1940 PR36, NÁDAŠ / 25.VIII.1940, Odhalenie pamätnej tabule M. Kollára, neprošlá obálka s 3 otisky modrého PR; bez poškození
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
238848
300 Kč
1940 PR39, RUŽOMBEROK / AUTOPOŠTA/ 29.IX.40/f/ I. telovýchovné vystúpenie H.G., pamětní list s modrým přítiskem Slovenská autopošta se znakem, 14 otisků oranžového raz. autopošty; drobná patina v perforaci vylepených zn., ex Bulant
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
238852
300 Kč
1941 PRA41, ŠTRBSKÉ PLESO / 24.II.41, II. lyžařské majstrovstvá a arm. preteky Slov. republiky, pamětní list s přítiskem Štátné klimatické kúpele Štrbské Pleso, formát A4, 23 otisků modrého PR; zachovalé
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
236421
900 Kč
+1
1963-1964 SU1+SU2, sestava 2ks suvenýrů ankety MF, 1. ročník (nízké číslo 000176!) + 2. ročník; na rubu stopy po nálepkách a nepatrné skvrnky
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
226808
300 Kč
+1
1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistická pohlednice se siluetou vojáka a maďarského znaku, signováno Légrády Sándor 1943, 3x otisk příležitostného raz. KASSA HAZATÉRT a kruhového raz. Košické výstavy známek CASSOVIA BÉLYEGKIÁLLITASA; neprošlé, bez poškození
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
246925
300 Kč
+3
2023 POŠTOVÉ PEČIATKY NA ÚZEMÍ SLOVENSKA 1752-1918, Monografia Česko-Slovenských známok, 15. diel, II. zväzok, J. Fratrič, V. Sládek, M. Zika, publikace je plnohodnotným doplněním 15. dílu Monografie, vydaného roku 1994, jehož údaje doplňuje o množství nových poznatků a informací nashromážděných za 29 let badatelského výzkumu, včetně zcela nových kapitol o vzniku a župním uspořádání Uherska a o razítkách uherských železničních telegrafních úřadů v poštovních službách na území Slovenska; bez černotisku, zcela nové, bezvadné
228383
400 Kč
+6
1970-1978 [SBÍRKY] sestava reklamních nálepek: Dny pošt a telekomunikací ČSR 1970 (kompletní PA) + výstavní nálepky Praga 1978 v PA a blocích; uloženo ve 3 složkách a na dvou kartách A4 oboustranně
U:O4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
226806
1 700 Kč
Akce -15%
+3
1995-2010 [SBÍRKY] MERKUR REVUE / obchodní zásoba černotisků, včetně lepších variant, navíc doplněno o několik výstavních černotisků, černotisk Terezín atd.; celkem více jak 40ks, pěkná kvalita, vysoký katalog
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
132550
8 000 Kč
+1
1995-2008 [SBÍRKY] PTM1-29, soubor 28ks příležitostných listů, kat. 14.000Kč, chybí PTM5b a PTM28
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
230116
1 000 Kč
+2
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 32ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození, vysoký katalog
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
230117
1 200 Kč
+4
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 35ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
243649
1 000 Kč
+1
1995 [SBÍRKY] PADĚLKY / Pof.CDV8 B, Vesnický motiv 3Kč, sestava 41ks různých variant padělku, 5x neupotřebené (na rubu označeno PADĚLEK), 36x upotřebené (nefilatelistické užití, převážně zk. Kraus); pěkná kvalita, zajímavé
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
243651
1 000 Kč
1997 [SBÍRKY] PADĚLKY / Pof.CDV21, Praga 1998 4Kč, sestava 13ks různých variant padělku, 2x neupotřebené (na rubu označeno PADĚLEK) , 11x upotřebené (nefilatelistické užití); pěkný stav, zajímavé
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
224753
1 500 Kč
+2
1945 [SBÍRKY] sestava 21ks celistvostí s různými řádkovými raz., např. BOJKOVICE, BRNO 23, DĚDICE, DUBNICE, FRYMBURK; většinou pěkné otisky
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
224762
2 000 Kč
+2
1945 [SBÍRKY] sestava 24ks R-zásilek s různými provizorními raz. a provizorními R-nálepkami, např. BRNO 5, 15, 25 a 27, BRUMOV, BŘEZOVÉ HORY, DOUBRAVA; zajímavé
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
224758
2 000 Kč
+3
1945 [SBÍRKY] sestava 29ks R-zásilek s kruhovými raz. s pevným vročením "1945" (26x) a "1946" (3x), např. BEČOV n. T., BRANTICE, ČACHOVICE, ČESKÁ METUJE, ČÍMĚŘ; dobře čitelné otisky, běžný stav
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
231200
1 000 Kč
+2
1946-1971 [SBÍRKY] / sestava 15ks filatelisticky motivovaných dopisů, z toho 12x R-dopis, vyfr. doplatními zn. emisí 1946-1971 ve funkci výplatních, s DR PRAHA 025/ a PRAHA 35/ 30.6.88 (poslední den platnosti); u R-dopisů přiloženy podací lístky, velmi dobrý stav, zajímavé
U:O5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
221210
800 Kč
+5
1903 NĚMECKÁ POŠTA V ČÍNĚ A JEJICH FALZA / AUSHÜLFSMARKEN VON TSINGTAU UND IHRE FÄLSCHUNGEN / vydání Lipsko 1903, specializovaná příručka s řadou detailních vyobrazení, razítek, TD apod.; ex Bohuš Rieger
U:O4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek