eShop / Filatelie / Zábory

226805
226805 - 1940 KASSA 2/ TÉLI SPORT A KASSAI HAVASOKBAN SPORTHÉT 1939
1940 KASSA 2/ TÉLI SPORT A KASSAI HAVASOKBAN SPORTHÉT 1939.XII.26. - 1940.I.5., (Zimní sport na košickém sněhu/ Sportovní týden) příležitostné razítko na vyfr. firemním R-dopise; vzadu natržená klopa, vzácné razítko, ex Bulant
226808
226808 - 1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistic
1943 Benne bizzatok! (Věříme mu!) barevná propagandistická pohlednice se siluetou vojáka a maďarského znaku, signováno Légrády Sándor 1943, 3x otisk příležitostného raz. KASSA HAZATÉRT a kruhového raz. Košické výstavy známek CASSOVIA BÉLYEGKIÁLLITASA; neprošlé, bez poškození

eShop / Filatelie / Zábory - Informace

V této kategorii zařazujeme položky poštovní historie z období 1938 a dělíme jej na Německý zábor - Sudety, Polský zábor a Maďarský zábor na Slovensku.