Písemná aukce 12 / Pohlednice / Motiv
3390
1969 KOSMONAUTIKA USA Apollo 11, 2ks originál barevných pohlednic, 1x přistání na Měsíci, 1x přistání v moři, neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3464
1938 MORAVSKÁ OSTRAVA - gymnázium, kreslené, barevné, s hákovými kříži, poštovně neprošlé, pěkné.
Vyvolávací cena: Kč
3486
1911 Rumunsko, královská rodina se záběry sídel, kolorovaná foto koláž, prošlé, oxidace.
Vyvolávací cena: Kč
3492
1903 Mandel - Studie z Velké (chlapec v kroji), prošlé jako R, podpisy významných osobností jako: Kovařovic, Herben a další. Odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3495
1930 LADA Josef (1887–1957), vánoční s koledou, malý formát, barevná prošlá, zachovalá.
Vyvolávací cena: Kč
3496
1960 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, soubor 17ks barevných pohlednic, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3497
1975 soubor 13ks fotopohlednic Osobnosti čs. fotografie - ze sbírek Um-prům. muzea v Praze. Obsahuje autory: Mucha, Feyfar, Wiškovský, Štyrský, Sever, Rössler, Novák, Funke, Lauschmann a Růžička.
Vyvolávací cena: Kč
3499
1902 - 10 BLAHOPŘEJNÉ - sestava 9ks různých blahopřejných pohlednic, 1x zlacená, 1x tlačená, 1x soubor 3ks pohlednic - koketa, část prošlé.
Vyvolávací cena: Kč
3501
1930? dýha, 3ks blahopřejných pohlednic tištěných na dřevěné dýze, různé motivy květin, neprošlé, malý formát, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3502
1906 Synagoga Lodž - kolorovaný záběr na tržiště Staré město, prošlé, odřené růžky, lom.
Vyvolávací cena: Kč
3503
1910 WIENER NEUSTADT, NÖ - synagoga, kolorovaný pohled na město, koláž letadla, prošlé, stržená známka.
Vyvolávací cena: Kč
3504
1915 Berehovo - Podkarpatská Rus, synagoga, čb., prošlý 1927, velmi dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
3505
1920 Berehovo - Podkarpatská Rus, synagoga, čb. foto, neprošlá, lehká skvrna v levém horním rohu.
Vyvolávací cena: Kč
3506
1925 VRANOVÁ (Vranov nad Topľou, Slovensko) - synagoga, čb., prošlý, luxusní.
Vyvolávací cena: Kč
3507
1930 VOLOVÉ (Volovoje, Ökörmező / Волове Поле) - Podkarpatská Rus, ulice, synagoga, čb fotopohlednice, neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3508
1933 MUKAČEVO (Munkács/Мукачеве) - okénková se záběrem na Hebrejské gymnázium a části synagogy na Masarykové ulici. Prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3511
1900 Otto Baar, Nový Jičín, reklamní pohlednice prodejce kol značky Puch, čb., DA, lom v rohu, natržení, smytá zn.
Vyvolávací cena: Kč
3512
1930 LADA šicí stroje, barevný přítisk , neprošlé, malý formát, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3513
1900 3ks pohlednic - 2x lodě, barevná (Terst) a zelená (bok Pelagosy), 1x námořnická kasárna v Pole, 2x pošt. prošlé.
Vyvolávací cena: Kč
3514
1904 2ks pohlednic s námětem auta - žertovné, pošt. prošlé, stopy pošt. provozu.
Vyvolávací cena: Kč
3515
1908 námořní loď Lusitania před spuštěním na vodu, fotopohlednice, příď lodi, prošlé, bez vady.
Vyvolávací cena: Kč
3516
1910 - 11 2 ks Vzlet aeroplánu ing. Kašpara, 1x s podobiznou. Prošlé, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3519
1950? závodní automobily Tatra fotokoláž z Alpské soutěže, rozměr 18x24 cm.
Vyvolávací cena: Kč
3520
1950? MOTOSPORT, Velká cena Brna, závodní automobily Tatra, velká fotokoláž, formát 24x18 cm
Vyvolávací cena: Kč
3521
1905 Kde domov můj?, sokol s erby Čech, Moravy a Slezska, tlačená, zlacená, DA, raz. poštovny Strašín, drobné natržení, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3522
1907 HOROLEZECTVÍ, Ernst Platz, barevná kreslená, vyd. Meissner & Buchl Leipzig s.1471, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3523
1910 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutschen Schulvereines Nr.102, barevná lito, sign., vydavatel J.Eberle Wien. Neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3524
1913 TĚLOVÝCHOVA, barevná pohlednice - XII. Deutsches Turnfest, Leipzig 12 - 16. Juli 1913, poštovně neprošlá.
Vyvolávací cena: Kč
3525
1924 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutschen Schulvereines Nr.103, barevná lito, sign., Koloman Moser. Prošlá, 1x menší lom.
Vyvolávací cena: Kč
3526
1926 Sokol VIII. slet Praha 1926, sign. Hiršl, neprošlá s pamětním raz.
Vyvolávací cena: Kč
3528
1937 MOTOSPORT, Velká cena Brno, fotopohlednice, Tazio Nuvalori, pamětní raz.
Vyvolávací cena: Kč
3529
1945 SKAUTING Ven z prachu města! Vstup mezi skauty, žánrová s pamětními raz. Klatovy / Skautské slavnosti + skautské modré raz. REVOLUČNÍ RADA SKAUTŮ / Klatovy. Velký formát, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3530
1908 SMS Admiral Spaun rakouská válečná loď s portrétem kapitána, velký formát 24x18 cm, luxusní.
Vyvolávací cena: Kč
3531
1910 7ks barevných kreslených pohlednic na téma vojáci a civilové, R-U armáda, částečně i žertovné, neprošlé, dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
3532
1916 sestava 5ks fotopohlednic se záběry vojáků RU armády z I. sv. války, neprošlé.
Vyvolávací cena: Kč
3533
1930 čs. vojenský letoun Aero nad Nitrou, letecký pohled, foto, neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
3534
1940 voj. letadlo Fi 167, fotopohlednice, malý formát, neprošlé, zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
3535
1940 vojenské letadlo Me-110, fotopohlednice, neprošlé, malý formát, zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
3536
1943 sestava 3ks pohlednic válečných lodí, 1x záběr na ponorky v přístavu U-flotila, loď Schlesien, Hessen. Vše prošlé, mírně odřené rohy.
Vyvolávací cena: Kč
3537
1915 Kde domov můj?, barevná lito pohlednice s textem písně a siluetou vojáka v rakouské uniformě, prošlé, mírně odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3538
1917 ČSR sestava 5ks lito legionářských pohlednic od Preissiga, 2x vydání v USA (1x lom), 3x v Rusku (vše s poškozením - průpich) KVP.
Vyvolávací cena: Kč
3539
1931 gen. Gajda, Národní obec fašistická, foto z dožínek Junáků v Leštině.
Vyvolávací cena: Kč
3540
1932 Německo 5ks tištěných fotografií ze souboru "Deutschalnd erwacht", vzadu stopy po přilepení v publikaci, 4x A.Hitler, 1x reklamní plakát Arbeit freiheit und fronr!, vše rozměr 12x17 cm.
Vyvolávací cena: Kč
3541
1933 A.Hitler, malovaný portrét s faksimilí podpisu, prošlé, VF, ohyb v 1 rohu
Vyvolávací cena: Kč
3542
1935 A.Hitler, fotopohlednice, velký formát, neprošlé, ale vzadu psaný text, mírně omačkané rohy.
Vyvolávací cena: Kč
3543
1938 Ein Volk - Ein Reich - Ein Führer, červená mapa na černém podkladě, velký formát prošlý s pamětním raz. Reichenberg 4.12.38, zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
3544
1938 lístek s barevným přítiskem Baraunau a.Inn, Zum Geburtstag des Führers 20.4.38, zn. s pamětním raz.
Vyvolávací cena: Kč
3545
1938 kreslená pohlednice SA-manni při útoku granáty, poštovně prošlé leteckou poštou, PR München, pěkný stav.
Vyvolávací cena: Kč
3546
1938 série Infanterie č. D2 Vítězství, odpočívající vojáci a zajatci, neprošlé, pěkné.
Vyvolávací cena: Kč
3547
1938 série Infanterie č. D3 Pochod, pochodující a zpívající vojáci, neprošlé, zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
3548
1939 A.Hitler čb. portrét se zlaceným rámem, jubilejní, pamětní raz, velký formát, zachovalá.
Vyvolávací cena: Kč
3549
1939 4. Reichskleiningärtnertag Wien, velký formát, barevné, pamětní raz., neprošlé, mírně omačkané rohy.
Vyvolávací cena: Kč