Písemná aukce 12 / Filatelie / Protektorát ČaM
1426
1939 šeková poukázka Pošt. spořitelny, vzadu předběžná čs. doplatní zn. 40h, Pof.DL59, DR Mutějovice 20.VII.39.
Vyvolávací cena: Kč
1427
1939 - 44 sestava 18 ks různých protektorátních poštovních průvodek a poukázek, mj. mezinárodní poštovní průkazka 1939, poštovní poukázka 1941, mezinárodní poštovní průvodka 1940, dobírkové poštovní průvodky, poštovní příkaz atd., bezvadný stav, nepřeloženo
Vyvolávací cena: Kč
1428
1940 blahopřejný telegram včetně obálky, Vesnická kuchyně 770Lx11. (II-1940), prošlé, přehyb včetně obálky.
Vyvolávací cena: Kč
1429
1940 blahopřejný telegram včetně obálky, Děti, 777Lx10 (II-1940), prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
1430
1940 blahopřejný telegram včetně obálky, Poštovní dostavník 770Lx7 (II-1940), prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
1431
1940 ČaM blahopřejný telegram s tiráží 770 Lx8 (IV.-1940), svatební - nevěsta v klobouku, signováno W. Prošlé s původní obálkou. Zachovalé.
Vyvolávací cena: Kč
1432
1941 blahopřejný telegram včetně obálky, Vlaštovka 777Lx1 (II-1941), prošlé bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
1433
1941 blahopřejný telegram včetně obálky, ilustrace Kvěchová, 777Lx3 (II-1941), prošlý, složený, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
1434
1941 sestava 4 ks velkých formulářů: 2x různá Telegrafická pošt poukázka 1941, Poštovní příkaz k protestu, Mezinárodní pošt. průvodka. Vše luxusní, nepřeloženo.
Vyvolávací cena: Kč
1435
1943 služební noticka 831 (II-1940) červený blanket se zprávou o nedoručitelnosti telegramu. Malý výskyt!
Vyvolávací cena: Kč
1436
1944 balíková průvodka bez podacího lístku, zaslaná Pilně, vyfr. zn. AH 20K + 2K, Pof.97, 88, DR Praha 25.I.44. Bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
1437
1944 větší část balíkové průvodky vyfr. sólo frankaturou 20K, Pof.97, DR Mährisch. Ostrau 4/ 13.IX.44, přích. Kroměříž 14.IX.44, mimořádné.
Vyvolávací cena: Kč
1438
1945 pošt. poukázka bez podacího lístku na 10000K, odesl. z Prahy 2.V.1945! do Budňan, nedoručeno a vráceno zpět 14.V.1945, vyfrankováno 8 + 4K. Zajímavý doklad z konce války.
Vyvolávací cena: Kč
1439
1940 Cenné psaní na 10000K, předběžná tiskopisová obálka A 1935, vyfr. zn. Pof.36, 34, 2x 32, DR Praha 14.II.40. Vzadu zachovalé pečetě Pošty Praha 1 a a banky. Luxusní stav.
Vyvolávací cena: Kč