Písemná aukce 12 / Pohlednice / Motiv

Aktuálně běží Aukce 66, kde můžete najít podobné položky a dražit!
24631 - 1969 KOSMONAUTIKA  USA Apollo 11, 2ks originál barevných p
1969 KOSMONAUTIKA USA Apollo 11, 2ks originál barevných pohlednic, 1x přistání na Měsíci, 1x přistání v moři, neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
25983 - 1938 MORAVSKÁ OSTRAVA - gymnázium, kreslené, barevné, s
1938 MORAVSKÁ OSTRAVA - gymnázium, kreslené, barevné, s hákovými kříži, poštovně neprošlé, pěkné.
Vyvolávací cena:
24803 - 1911 Rumunsko, královská rodina se záběry sídel, koloro
1911 Rumunsko, královská rodina se záběry sídel, kolorovaná foto koláž, prošlé, oxidace.
Vyvolávací cena:
23639 - 1903 Mandel - Studie z Velké (chlapec v kroji), prošlé ja
1903 Mandel - Studie z Velké (chlapec v kroji), prošlé jako R, podpisy významných osobností jako: Kovařovic, Herben a další. Odřené růžky.
Vyvolávací cena:
26413 - 1919 vyd. DEGI Nr.546, dítě s opicí, prošlé, mírně od
1919 vyd. DEGI Nr.546, dítě s opicí, prošlé, mírně odřené rohy.
Vyvolávací cena:
25172 - 1930 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia (Weill.126); neproš
1930 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia (Weill.126); neprošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
26410 - 1930 LADA Josef (1887–1957), vánoční s koledou, malý f
1930 LADA Josef (1887–1957), vánoční s koledou, malý formát, barevná prošlá, zachovalá.
Vyvolávací cena:
23531 - 1960 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, soubor 1
1960 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, soubor 17ks barevných pohlednic, luxusní
Vyvolávací cena:
1975 soubor 13ks fotopohlednic Osobnosti čs. fotografie - ze sbírek Um-prům. muzea v Praze. Obsahuje autory: Mucha, Feyfar, Wiškovský, Štyrský, Sever, Rössler, Novák, Funke, Lauschmann a Růžička.
Vyvolávací cena:
25178 - 1901 andělé, barevná tlačená lito, DA, prošlá, bez po
1901 andělé, barevná tlačená lito, DA, prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
25864 - 1902 - 10 BLAHOPŘEJNÉ - sestava 9ks různých blahopřejn
1902 - 10 BLAHOPŘEJNÉ - sestava 9ks různých blahopřejných pohlednic, 1x zlacená, 1x tlačená, 1x soubor 3ks pohlednic - koketa, část prošlé.
Vyvolávací cena:
26567 - 1908 Čert  signovaná (TK) barevná lito, dl. adresa, proš
1908 Čert signovaná (TK) barevná lito, dl. adresa, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
26551 - 1930? dýha, 3ks blahopřejných pohlednic tištěných na d
1930? dýha, 3ks blahopřejných pohlednic tištěných na dřevěné dýze, různé motivy květin, neprošlé, malý formát, bez poškození.
Vyvolávací cena:
1906 Synagoga Lodž - kolorovaný záběr na tržiště Staré město, prošlé, odřené růžky, lom.
Vyvolávací cena:
1910 WIENER NEUSTADT, NÖ - synagoga, kolorovaný pohled na město, koláž letadla, prošlé, stržená známka.
Vyvolávací cena:
1915 Berehovo - Podkarpatská Rus, synagoga, čb., prošlý 1927, velmi dobrý stav.
Vyvolávací cena:
1920 Berehovo - Podkarpatská Rus, synagoga, čb. foto, neprošlá, lehká skvrna v levém horním rohu.
Vyvolávací cena:
1925 VRANOVÁ (Vranov nad Topľou, Slovensko) - synagoga, čb., prošlý, luxusní.
Vyvolávací cena:
1930 VOLOVÉ (Volovoje, Ökörmező / Волове Поле) - Podkarpatská Rus, ulice, synagoga, čb fotopohlednice, neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena:
23213 - 1933 MUKAČEVO (Munkács/Мукач
1933 MUKAČEVO (Munkács/Мукачеве) - okénková se záběrem na Hebrejské gymnázium a části synagogy na Masarykové ulici. Prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
1937 Prešov - Židovské museum, čb. foto, prošlé, luxusní.
Vyvolávací cena:
26411 - 1938 POHOŘELICE - židovská čtvrť, foto ulice, prošlé,
1938 POHOŘELICE - židovská čtvrť, foto ulice, prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
26572 - 1900 Otto Baar, Nový Jičín, reklamní pohlednice prodejce
1900 Otto Baar, Nový Jičín, reklamní pohlednice prodejce kol značky Puch, čb., DA, lom v rohu, natržení, smytá zn.
Vyvolávací cena:
25770 - 1930 LADA šicí stroje, barevný přítisk , neprošlé, ma
1930 LADA šicí stroje, barevný přítisk , neprošlé, malý formát, bez poškození.
Vyvolávací cena:
24764 - 1900 3ks pohlednic - 2x lodě, barevná  (Terst) a zelená (
1900 3ks pohlednic - 2x lodě, barevná (Terst) a zelená (bok Pelagosy), 1x námořnická kasárna v Pole, 2x pošt. prošlé.
Vyvolávací cena:
24766 - 1904 2ks pohlednic s námětem auta - žertovné, pošt. pro
1904 2ks pohlednic s námětem auta - žertovné, pošt. prošlé, stopy pošt. provozu.
Vyvolávací cena:
23758 - 1908 námořní loď Lusitania před spuštěním na vodu, f
1908 námořní loď Lusitania před spuštěním na vodu, fotopohlednice, příď lodi, prošlé, bez vady.
Vyvolávací cena:
23274 - 1910 - 11 2 ks Vzlet aeroplánu ing. Kašpara, 1x s podobizn
1910 - 11 2 ks Vzlet aeroplánu ing. Kašpara, 1x s podobiznou. Prošlé, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena:
25259 - 1950? konstrukce závodních automobilů Tatra, fotokoláž,
1950? konstrukce závodních automobilů Tatra, fotokoláž, formát 18x24cm.
Vyvolávací cena:
25260 - 1950? závodní automobily Tatra  fotokoláž z Alpské sout
1950? závodní automobily Tatra fotokoláž z Alpské soutěže, rozměr 18x24 cm.
Vyvolávací cena:
25258 - 1950? MOTOSPORT, Velká cena Brna, závodní automobily Tatr
1950? MOTOSPORT, Velká cena Brna, závodní automobily Tatra, velká fotokoláž, formát 24x18 cm
Vyvolávací cena:
25377 - 1905 Kde domov můj?, sokol s erby Čech, Moravy a Slezska,
1905 Kde domov můj?, sokol s erby Čech, Moravy a Slezska, tlačená, zlacená, DA, raz. poštovny Strašín, drobné natržení, zachovalé
Vyvolávací cena:
26412 - 1907 HOROLEZECTVÍ, Ernst Platz, barevná kreslená, vyd. Me
1907 HOROLEZECTVÍ, Ernst Platz, barevná kreslená, vyd. Meissner & Buchl Leipzig s.1471, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
25769 - 1910 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutsch
1910 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutschen Schulvereines Nr.102, barevná lito, sign., vydavatel J.Eberle Wien. Neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
24677 - 1913 TĚLOVÝCHOVA, barevná pohlednice -  XII. Deutsches Tu
1913 TĚLOVÝCHOVA, barevná pohlednice - XII. Deutsches Turnfest, Leipzig 12 - 16. Juli 1913, poštovně neprošlá.
Vyvolávací cena:
26562 - 1924 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutsch
1924 GYMNASTIKA, cvičenec na hrazdě - vydání pro Deutschen Schulvereines Nr.103, barevná lito, sign., Koloman Moser. Prošlá, 1x menší lom.
Vyvolávací cena:
26466 - 1926 Sokol  VIII. slet Praha 1926, sign. Hiršl, neprošlá
1926 Sokol VIII. slet Praha 1926, sign. Hiršl, neprošlá s pamětním raz.
Vyvolávací cena:
25176 - 1930? Skautský tábor, čb. foto,  skauti u polní kuchyně
1930? Skautský tábor, čb. foto, skauti u polní kuchyně, bez poškození.
Vyvolávací cena:
25865 - 1937 MOTOSPORT, Velká cena Brno, fotopohlednice, Tazio Nuva
1937 MOTOSPORT, Velká cena Brno, fotopohlednice, Tazio Nuvalori, pamětní raz.
Vyvolávací cena:
24660 - 1945 SKAUTING  Ven z prachu města! Vstup mezi skauty, žán
1945 SKAUTING Ven z prachu města! Vstup mezi skauty, žánrová s pamětními raz. Klatovy / Skautské slavnosti + skautské modré raz. REVOLUČNÍ RADA SKAUTŮ / Klatovy. Velký formát, bez poškození.
Vyvolávací cena:
24901 - 1908 SMS Admiral Spaun  rakouská válečná loď s portrét
1908 SMS Admiral Spaun rakouská válečná loď s portrétem kapitána, velký formát 24x18 cm, luxusní.
Vyvolávací cena:
25776 - 1910 7ks barevných kreslených pohlednic na téma vojáci a
1910 7ks barevných kreslených pohlednic na téma vojáci a civilové, R-U armáda, částečně i žertovné, neprošlé, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
25863 - 1916 sestava 5ks fotopohlednic se záběry  vojáků RU arm
1916 sestava 5ks fotopohlednic se záběry vojáků RU armády z I. sv. války, neprošlé.
Vyvolávací cena:
25175 - 1930 čs. vojenský letoun Aero nad Nitrou, letecký pohled,
1930 čs. vojenský letoun Aero nad Nitrou, letecký pohled, foto, neprošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
26696 - 1940 voj. letadlo Fi 167, fotopohlednice, malý formát, nep
1940 voj. letadlo Fi 167, fotopohlednice, malý formát, neprošlé, zachovalé.
Vyvolávací cena:
26697 - 1940 vojenské letadlo Me-110, fotopohlednice, neprošlé, m
1940 vojenské letadlo Me-110, fotopohlednice, neprošlé, malý formát, zachovalé.
Vyvolávací cena:
25757 - 1943 sestava 3ks pohlednic válečných lodí, 1x záběr na
1943 sestava 3ks pohlednic válečných lodí, 1x záběr na ponorky v přístavu U-flotila, loď Schlesien, Hessen. Vše prošlé, mírně odřené rohy.
Vyvolávací cena:
25397 - 1915 Kde domov můj?, barevná lito pohlednice s textem pís
1915 Kde domov můj?, barevná lito pohlednice s textem písně a siluetou vojáka v rakouské uniformě, prošlé, mírně odřené rohy
Vyvolávací cena:
25392 - 1917 ČSR  sestava 5ks lito legionářských pohlednic od Pr
1917 ČSR sestava 5ks lito legionářských pohlednic od Preissiga, 2x vydání v USA (1x lom), 3x v Rusku (vše s poškozením - průpich) KVP.
Vyvolávací cena:
25627 - 1931 gen. Gajda, Národní obec fašistická, foto z dožín
1931 gen. Gajda, Národní obec fašistická, foto z dožínek Junáků v Leštině.
Vyvolávací cena:
25332 - 1932 Německo   5ks tištěných fotografií ze souboru Deut
1932 Německo 5ks tištěných fotografií ze souboru "Deutschalnd erwacht", vzadu stopy po přilepení v publikaci, 4x A.Hitler, 1x reklamní plakát Arbeit freiheit und fronr!, vše rozměr 12x17 cm.
Vyvolávací cena:
26694 - 1933 A.Hitler, malovaný portrét s faksimilí podpisu, pro
1933 A.Hitler, malovaný portrét s faksimilí podpisu, prošlé, VF, ohyb v 1 rohu
Vyvolávací cena:
26695 - 1935 A.Hitler, fotopohlednice, velký formát, neprošlé, a
1935 A.Hitler, fotopohlednice, velký formát, neprošlé, ale vzadu psaný text, mírně omačkané rohy.
Vyvolávací cena:
25169 - 1938 Ein Volk - Ein Reich - Ein Führer, červená mapa na
1938 Ein Volk - Ein Reich - Ein Führer, červená mapa na černém podkladě, velký formát prošlý s pamětním raz. Reichenberg 4.12.38, zachovalé.
Vyvolávací cena:
26247 - 1938 lístek s barevným přítiskem Baraunau a.Inn, Zum Geb
1938 lístek s barevným přítiskem Baraunau a.Inn, Zum Geburtstag des Führers 20.4.38, zn. s pamětním raz.
Vyvolávací cena:
25984 - 1938 kreslená pohlednice SA-manni při útoku granáty, po
1938 kreslená pohlednice SA-manni při útoku granáty, poštovně prošlé leteckou poštou, PR München, pěkný stav.
Vyvolávací cena:
25980 - 1938 série Infanterie č. D2 Vítězství, odpočívající
1938 série Infanterie č. D2 Vítězství, odpočívající vojáci a zajatci, neprošlé, pěkné.
Vyvolávací cena:
25981 - 1938 série Infanterie č. D3 Pochod, pochodující a zpíva
1938 série Infanterie č. D3 Pochod, pochodující a zpívající vojáci, neprošlé, zachovalé.
Vyvolávací cena:
25167 - 1939 A.Hitler čb. portrét se zlaceným rámem, jubilejní,
1939 A.Hitler čb. portrét se zlaceným rámem, jubilejní, pamětní raz, velký formát, zachovalá.
Vyvolávací cena:
25282 - 1939 4. Reichskleiningärtnertag Wien, velký formát, barev
1939 4. Reichskleiningärtnertag Wien, velký formát, barevné, pamětní raz., neprošlé, mírně omačkané rohy.
Vyvolávací cena: