1905 Kde domov můj?, sokol s erby Čech, Moravy a Slezska, tlačená, zlacená, DA, raz. poštovny Strašín, drobné natržení, zachovalé 1926 Sokol VIII. slet Praha 1926, sign. Hiršl, neprošlá s pamětním raz. U:A5