Písemná aukce 12 / Pohlednice / Motiv / Sokol, Orel, DTJ

25377 - 1905 Kde domov můj?, sokol s erby Čech, Moravy a Slezska,
1905 Kde domov můj?, sokol s erby Čech, Moravy a Slezska, tlačená, zlacená, DA, raz. poštovny Strašín, drobné natržení, zachovalé
Vyvolávací cena:
26466 - 1926 Sokol  VIII. slet Praha 1926, sign. Hiršl, neprošlá
1926 Sokol VIII. slet Praha 1926, sign. Hiršl, neprošlá s pamětním raz.
Vyvolávací cena: