Písemná aukce 13 / Filatelie / ČSR I. / Celiny ČSR I. / CPV - Poštovní příkazky a výběrky

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
22527 - 1919 CPV1B - česko - německý text, dofr. zn. 10h Hradčan
1919 CPV1B - česko - německý text, dofr. zn. 10h Hradčany, tisková vada - nedotisk v přitištěné zn., částečně oddělená perforace, jinak velmi zachovalé, kat. 3500Kč
Vyvolávací cena:
1919 CPV2A, poštovní příkazka zn. 20h s II. typem příčky, ŘZ 13½, částečně oddělená perforace zevnitř slepena páskou, velmi lehké skvrny. Kat. 2000Kč
Vyvolávací cena:
22626 - 1925 CPV2A, I. díl prošlé poštovní příkazky dofr. zn.
1925 CPV2A, I. díl prošlé poštovní příkazky dofr. zn. Holubice 10h, DR Vyškov 31.VII.25. Bez poškození.
Vyvolávací cena:
1922 CPV5b, příkazka OR 30h, velmi zachovalá, pouze majetnická značka a v okrajích částečně oddělená v perforaci, kat. 4500Kč
Vyvolávací cena:
30232 - 1929 CPV12A, perforace 5½, 10 čar pro částku, pře
1929 CPV12A, perforace 5½, 10 čar pro částku, přeložená, lehce omačkané růžky, malá odřenina rámování, jinak zachovalé, kat. 2900Kč
Vyvolávací cena:
28593 - 1929 CPV12B, perforace 7, 10 čar, přeložené, pěkné, ka
1929 CPV12B, perforace 7, 10 čar, přeložené, pěkné, kat. 4500Kč
Vyvolávací cena:
27836 - 1929 CPV12Ba, česko - německý text, lehce omačkané okra
1929 CPV12Ba, česko - německý text, lehce omačkané okraje, kat. 4500Kč
Vyvolávací cena: