Písemná aukce 13 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín

27635 - 1933? Český ráj - Drábské světničky, jednobarevná, p
1933? Český ráj - Drábské světničky, jednobarevná, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
29554 - 1910 Český ráj,  čb 8-okénková (6- úhelníky) , domin
1910 Český ráj, čb 8-okénková (6- úhelníky) , dominanty z Českého ráje, jeden růžek zlomený, jinak pěkné, prošlé poštovnou Hrubá Skála
Vyvolávací cena:
26817 - 1899 Jičín, pohled od rybníka, barevná, DA, prošlá, za
1899 Jičín, pohled od rybníka, barevná, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
26822 - 1910? HLÁSNÁ LHOTA - rodný dům Josefa Jakubce, nazelenal
1910? HLÁSNÁ LHOTA - rodný dům Josefa Jakubce, nazelenalý tón, neprošlá, pěkná
Vyvolávací cena:
29520 - 1910 ŠÁROVCOVA LHOTA - železniční přejezd, koňský po
1910 ŠÁROVCOVA LHOTA - železniční přejezd, koňský povoz v říčce, zajímavé, prošlé
Vyvolávací cena:
29927 - 1899 SOBOTKA - barevná víceokénková litografie, DA, pro
1899 SOBOTKA - barevná víceokénková litografie, DA, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: