Písemná aukce 13 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-6 z 6]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3567
27635 / 3567 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
F:1
1933? Český ráj - Drábské světničky, jednobarevná, prošlá, zachovalá
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín,
100 🔒 Pouze po přihlášení
3568
29554 / 3568 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
F:1
1910 Český ráj, čb 8-okénková (6- úhelníky) , dominanty z Českého ráje, jeden růžek zlomený, jinak pěkné, prošlé poštovnou Hrubá Skála
100 🔒 Pouze po přihlášení
3578
26817 / 3578 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
F:1
1899 Jičín, pohled od rybníka, barevná, DA, prošlá, zachovalá
180 🔒 Pouze po přihlášení
3585
26822 / 3585 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
F:1
1910? HLÁSNÁ LHOTA - rodný dům Josefa Jakubce, nazelenalý tón, neprošlá, pěkná
100 🔒 Pouze po přihlášení
3586
29520 / 3586 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
F:1
1910 ŠÁROVCOVA LHOTA - železniční přejezd, koňský povoz v říčce, zajímavé, prošlé
100 🔒 Pouze po přihlášení
3614
29927 / 3614 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
F:1
1899 SOBOTKA - barevná víceokénková litografie, DA, prošlé, bez poškození.
250 🔒 Pouze po přihlášení

12.12.2018 14:10