Písemná aukce 14 / Pohlednice

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
32110 - 1930? Lužerady, barevná 2okénková, sruby a restaurace, n
Jakost
1930? Lužerady, barevná 2okénková, sruby a restaurace, neprošlá, lehce odřené růžky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena:
37626 - 1900 BENÁTKY NAD JIZEROU (Nové Benátky) - celkový pohled
+1
Jakost
1900 BENÁTKY NAD JIZEROU (Nové Benátky) - celkový pohled, nakladatel Josef Polák, nepoužitá, odřené růžky, natržení - 2 mm.
Vyvolávací cena:
37633 - 1901 Most - Brüx, Marktplatz, náměstí s postavami a povo
+1
Jakost
1901 Most - Brüx, Marktplatz, náměstí s postavami a povozy, prošlá, zvrásněný roh.
Vyvolávací cena:
33221 - 1919 Hvězda u Police nad Metují - jednobarevný pohled na
Jakost
1919 Hvězda u Police nad Metují - jednobarevný pohled na restauraci + erb, lehčeji omačkané růžky, jinak zachovalý, použitý
Vyvolávací cena:
33226 - 1901 Králův Městec -  čb pohlednice, DA, prošlá, text
Jakost
1901 Králův Městec - čb pohlednice, DA, prošlá, text v okraji mimo obrázek, stopy provozu
Vyvolávací cena:
32114 - 1905 NYMBURK - barevný záběr na kostel a lávku, DA, pro
Jakost
1905 NYMBURK - barevný záběr na kostel a lávku, DA, prošlá, chybí známka, zbarvené okraje, lehké stopy uložení v albu, odřené růžky, přesto zajímavé
Vyvolávací cena:
37634 - 1900 Olomouc - Olmütz, Bahnhofstrasse, Nádražní ul. s tr
+1
Jakost
1900 Olomouc - Olmütz, Bahnhofstrasse, Nádražní ul. s tramvají, okénková koláž, nepoužitá, zakulacené rohy.
Vyvolávací cena:
37636 - 1900 Olomouc - Olmütz, Oberring mit Cäsarbrunnen, Horní n
+1
Jakost
1900 Olomouc - Olmütz, Oberring mit Cäsarbrunnen, Horní náměstí s fontánou, nepoužitá, zakulacené rohy.
Vyvolávací cena:
33217 - 1929 HODOLANY - 3-okénková, čb, továrna na čokoládu, c
Jakost
1929 HODOLANY - 3-okénková, čb, továrna na čokoládu, celkový záběr a ulice, prošlá do Jugoslávie, menší stopy provozu
Vyvolávací cena:
36084 - 1901 Pardubice -  barevná kolážová litho, DA, prošlá,
Jakost
1901 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, prošlá, omačkané růžky, slabší skvrnky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena:
36082 - 1899 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, prošlá, m
Jakost
1899 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, prošlá, mírně omačkané růžky, jinak pěkná
Vyvolávací cena:
37528 - 1898 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, vypsané al
Jakost
1898 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, vypsané ale neprošlé, ostré rohy jinak pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
36087 - 1901 Písek -  barevná kolážová pohlednice, DA, prošlá
Jakost
1901 Písek - barevná kolážová pohlednice, DA, prošlá, mírně omačkané růžky, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
36341 - 1912 Písek - Riegrovo náměstí, prošlá, lehce odřené
Jakost
1912 Písek - Riegrovo náměstí, prošlá, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena:
37645 - 1908 Plzeň - celkový pohled od veřejného skladiště, ž
+1
Jakost
1908 Plzeň - celkový pohled od veřejného skladiště, železniční násep, prošlá, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
37644 - 1900 Plzeň - Jungmannova třída, nepoužitá, zakulacené
+1
Jakost
1900 Plzeň - Jungmannova třída, nepoužitá, zakulacené rohy, utržený růžek.
Vyvolávací cena:
32115 - 1930? Plzeň - kresba B. Krs: Zákoutí staré Plzně - dome
Jakost
1930? Plzeň - kresba B. Krs: Zákoutí staré Plzně - domek v Perlové ulici, částečně barevné, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A5
37643 - 1903 Plzeň - Městské divadlo, malovaná, nepoužitá, po
+1
Jakost
1903 Plzeň - Městské divadlo, malovaná, nepoužitá, poškozené rohy i okraj.
Vyvolávací cena:
37352 - 1915 Plzeň - pivovar, celkový pohled, kreslený a kolorova
Jakost
1915 Plzeň - pivovar, celkový pohled, kreslený a kolorovaný, prošlé, lom ve 2 růžcích
Vyvolávací cena:
37647 - 1901 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Jeskyně, Saský most, Císa
Jakost
1901 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Jeskyně, Saský most, Císařský sál, barevná litografie, prošlá, odřené rohy, dlouhá úhlopříčná vrása.
Vyvolávací cena:
37651 - 1900 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Kostel sv. jiří, Radyně,
+1
Jakost
1900 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Kostel sv. jiří, Radyně, Zábělá - zahradní restaurace, barevná litografie, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena:
37648 - 1903 Plzeň - zahradnictví Zavadil na okraji města, prošl
+1
Jakost
1903 Plzeň - zahradnictví Zavadil na okraji města, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena:
33794 - 1916 Jirny - čb 2-záběrový pohled na hotel s postavami a
Jakost
1916 Jirny - čb 2-záběrový pohled na hotel s postavami a myslivnu, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:A5
36333 - 1910 Příbram - Hlavní náměstí s kostelem sv. Jakuba, n
Jakost
1910 Příbram - Hlavní náměstí s kostelem sv. Jakuba, nepoužitá, malý lom v růžku
Vyvolávací cena:
36081 - 1899 Turnov - barevná kolážová litho, DA, prošlá, oma
Jakost
1899 Turnov - barevná kolážová litho, DA, prošlá, omačkané růžky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena:
36337 - 1904 Vodňany - kostel, kolorovaná pohlednice, prošlá, le
Jakost
1904 Vodňany - kostel, kolorovaná pohlednice, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
32112 - 1902 KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK - barevná, krávy nad chatou, DA
Jakost
1902 KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK - barevná, krávy nad chatou, DA, prošlá, stopy stáří, lom, přesto zajímavé
Vyvolávací cena:
U:A5
36328 - 1907 Bechyně - Libušiny lázně, vila Vojtěška, prošlá
Jakost
1907 Bechyně - Libušiny lázně, vila Vojtěška, prošlá, vrása a malé natržení - 2mm.
Vyvolávací cena:
33136 - 1902 Příběnice - 3okénková, kolážová lithografie, ne
Jakost
1902 Příběnice - 3okénková, kolážová lithografie, neprošlá, DA, vydáno u příležitosti Jihočeské výstavy v Táboře 1902, pěkné
Vyvolávací cena:
37618 - 1904 Tábor - koláž, město v sudu, pivovar, prošlá, od
+1
Jakost
1904 Tábor - koláž, město v sudu, pivovar, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
U:A5
37622 - 1912 Tábor - Nové město, prošlá, zlomený roh.
+1
Jakost
1912 Tábor - Nové město, prošlá, zlomený roh.
Vyvolávací cena:
38018 - 1911 Řetenice - Settenz, celkový pohled, prošlá, odřen
+1
Jakost
1911 Řetenice - Settenz, celkový pohled, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny.
Vyvolávací cena:
36091 - 1907 Dvůr Králové nad Labem -  barevná kolážová litho
Jakost
1907 Dvůr Králové nad Labem - barevná kolážová litho, DA, prošlá, lehce zažloutlá, jinak zachovalá
Vyvolávací cena:
36085 - 1899 Dvůr Králové nad Labem -  barevná kolážová litho
Jakost
1899 Dvůr Králové nad Labem - barevná kolážová litho, DA, prošlá, smytá známka, částečně odřené růžky
Vyvolávací cena:
37019 - 1903 Třebíč -  vícezáběrová barevná lito., mj. elekt
Jakost
1903 Třebíč - vícezáběrová barevná lito., mj. elektrárna, pošta, vydal Lorenz, prošlé, luxusní!!
Vyvolávací cena:
35938 - 1930 Tisá - celkový pohled, kolorované, prošlé s proviz
Jakost
1930 Tisá - celkový pohled, kolorované, prošlé s provizor. řádkovým raz. a vylámaným DR 13.8.45, pohlednice částečně rozlepena a z levé strany křivě zastřižena
Vyvolávací cena:
U:A5
37453 - 1915 Jevišovice - Jaispitz, pohled na náměstí, malovaná
+1
Jakost
1915 Jevišovice - Jaispitz, pohled na náměstí, malovaná, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
37455 - 1912 Mešovice - Nespitz, kostelík, celkový pohled, obchod
+1
Jakost
1912 Mešovice - Nespitz, kostelík, celkový pohled, obchod a zahrádky, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
33825 - 1919 Piešťany -  barevná 3okénková koláž, žertovná,
Jakost
1919 Piešťany - barevná 3okénková koláž, žertovná, maďarsko-české (!) popisky, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
34558 - 1899 Trnava - Nagyszombat, barevná lito., kostely, náměst
Jakost
1899 Trnava - Nagyszombat, barevná lito., kostely, náměstí, prošlá, odřené růžky, 1x lom v růžku
Vyvolávací cena:
35937 - 1930 MUKAČEVO (Munkács/Мукач
Jakost
1930 MUKAČEVO (Munkács/Мукачеве) - Vinohradská banka, fotopohlednice, natržená zn. s nádražním razítkem Baťovo, bez poškození
Vyvolávací cena:
37808 - 1910  Betender Türke i. d. Moschee (Turek modlící se v me
+1
Jakost
1910 Betender Türke i. d. Moschee (Turek modlící se v mešitě), prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena:
37809 - 1912 Brčka - panorama 3x, pohled na město přes Sávu ze S
+1
Jakost
1912 Brčka - panorama 3x, pohled na město přes Sávu ze Slavonie, 900m dlouhý most, prošlá do Čech, velmi lehké skvrny.
Vyvolávací cena:
33859 - 1897 Helsingborg - barevná jednozáběrová litho pobřež
Jakost
1897 Helsingborg - barevná jednozáběrová litho pobřeží, DA, prošlá, stopy provozu, k prohlédnutí
Vyvolávací cena:
33846 - 1897 Kobenhavn -  barevná 3-záběrová litho, DA, prošlá
Jakost
1897 Kobenhavn - barevná 3-záběrová litho, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
33537 - 1933 Cortina d´Ampezzo - čb pohled na město pod horami, p
+1
Jakost
1933 Cortina d´Ampezzo - čb pohled na město pod horami, prošlé, malá skvrna jinak pěkné
Vyvolávací cena:
U:A5
37053 - 1915 Budapest - pohled na obchodní dům Pariser grosser War
Jakost
1915 Budapest - pohled na obchodní dům Pariser grosser Warenhaus, restaurace s korzem na střeše domu, odřené růžky, prošlé
Vyvolávací cena:
33836 - 1896 Bergen - Německo, barevná kreslená koláž s dívkou
Jakost
1896 Bergen - Německo, barevná kreslená koláž s dívkou v kroji a květy, Gruss aus den Bergen, DA, prošlé, psaná část k prohlédnutí jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
33853 - 1900 Im Innern der grossen Schneegrube (Sněžný důl, Něm
Jakost
1900 Im Innern der grossen Schneegrube (Sněžný důl, Německo), horal stoupající na sněhovém poli, jednobarevný litho, DA, nepoužitý, lehké otlaky z alba, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
33872 - 1897 Heringsdorf - Německo, barevná 2záběrová litho, DA
Jakost
1897 Heringsdorf - Německo, barevná 2záběrová litho, DA, prošlé, KVP
Vyvolávací cena:
33870 - 1897 Stubbenkammer - barevná 3-záběrová litho, DA, proš
Jakost
1897 Stubbenkammer - barevná 3-záběrová litho, DA, prošlá, KVP
Vyvolávací cena:
36358 - 1910-14  Przemyśl 2x, Jaroslaw, Czestochowa - 4 kusy pohled
Jakost
1910-14 Przemyśl 2x, Jaroslaw, Czestochowa - 4 kusy pohlednic z polských měst, prošlé, 1x zlomený růžek, odřené rohy
Vyvolávací cena:
37620 - 1899 Warszawa - pomník Sobieskiego, stylizovaná, silně tl
+1
Jakost
1899 Warszawa - pomník Sobieskiego, stylizovaná, silně tlačená, prošlá, lehká vrása.
Vyvolávací cena:
33829 - 1907 Schmittenhöhe (Salzburg) -  barevný záběr na Alpy,
Jakost
1907 Schmittenhöhe (Salzburg) - barevný záběr na Alpy, hotel a povozy, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
36673 - 1917 Rumunští medvědáři - barevná, prošlá, vodorovn
Jakost
1917 Rumunští medvědáři - barevná, prošlá, vodorovný lom
Vyvolávací cena:
36326 - 1898-1919 Rusko - 15 kusů zajímavých pohlednic (Sachalin,
Jakost
1898-1919 Rusko - 15 kusů zajímavých pohlednic (Sachalin, Irkutsk, Port-Arthur, etnické typy ze Zabajkalí, Pskov, interiér sálu v Astrachani, Sankt Petěrburg, Riga, Moskva), vše prošlé, 1x zlomený růžek
Vyvolávací cena:
36321 - 1898 Sankt Petěrburg - 2 kusy, 1x lito, prošlé do Čech,
Jakost
1898 Sankt Petěrburg - 2 kusy, 1x lito, prošlé do Čech, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
33827 - 1897 Stockholm -  barevná 3-záběrová kreslená litho, DA
Jakost
1897 Stockholm - barevná 3-záběrová kreslená litho, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
33828 - 1897 Stockholm - barevná litho nábřeží, obraz jen na č
Jakost
1897 Stockholm - barevná litho nábřeží, obraz jen na části strany, DA, použitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
33856 - 1897 Montreux - barevná 2záběrová litho, DA, prošlá, j
Jakost
1897 Montreux - barevná 2záběrová litho, DA, prošlá, jedna strana zastřižena, poškozený růžek, celkově zachovalé
Vyvolávací cena: