Písemná aukce 14 / Pohlednice / Motiv
4186
1919/? Praha, kreslená pohlednice od J.Šafaříka : Staronová synagoga a židovská radnice, nepoužité. Kolorovaná fotografie židovského hřbitova, použité. Obě zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4187
1898 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - synagoga, celkový pohled na město, DA, prošlé, odřené rohy a okraje
Vyvolávací cena: Kč
4188
1916 Židé v synagoze, malovaná pohlednice, sign. Nejedlý, prošlá, zvrásněný roh, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4189
1920 Žilina stará synagoga, ulica J.M. Hurbana, barevná, prošlá raz. PP č.20 Vojenská policie v Žilině
Vyvolávací cena: Kč
4190
1907 5. všesokolský slet, dívka s kužely, prošlé, vzadu vylepena příplatková 2h nálepka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4191
1907 SOKOL V. Všesokolský slet, barevná pohlednice, prošlá, na obrazové straně několik podpisů tužkou, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4192
1912 SOKOL VI. Všesokolský slet, barevná pohlednice, prošlá, sletová nálepka na adresní straně, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4193
1912, 1926 2 kusy propagačních pohlednic VI. a VIII. všesokolského sletu v Praze. Prošlé, 1x stržená známka. Velmi lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4194
1912/26 Sokolský slet 1912 a 1926, 3ks prošlých barevných pohlednic včetně sletových nálepek, 2x s příležitostným SR, stopy provozu - odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4195
1918 Sokol - portrét muže v sokolské uniformě, ateliér Langhans Praha, prošlé, jeden růžek poškozený, jinak dobré
Vyvolávací cena: Kč
4196
1920 SOKOL sestava 2ks propagačních pohlednic, VII. všesokolský slet, různé barevné pohlednice, prošlé, na obrazové straně propagační SR, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4197
1900 reklamní barevný lito. přítisk na alkohol "MARHA", neprošlé, na zadní straně lehká skvrna po vlhkosti
Vyvolávací cena: Kč
4198
1904 Rakousko Uherská pošta, orlice s poštovní trubkou, telefonem a telegrafem, barevná lito., prošlé
Vyvolávací cena: Kč
4199
1912 Prostějov - reklamní pohlednice Grand-Hotelu, nepoužitá, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4200
1915-37 PROPAGAČNÍ POHLEDNICE celkem 7 kusů, koření GRAF-Čáslav, reklama na med, První česká všeobecná pojišťovna, IAS svítidla, Den solidarity, král Carol II. v uniformě, Stalin, některé prošlé, některé poškozené
Vyvolávací cena: Kč
4201
1922 Rudolf PERNER, zvonařství, České Budějovice, nové zvony pro kostel ve Vejprtech, na zadní straně reklamní přítisk, nepoužitá, příčný lom, zlomený roh.
Vyvolávací cena: Kč
4208
1900 mince na pohlednicích, Japonsko, tlačená litho, nepoužitá, neúplný lom dolního rohu, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4215
1900 mince na pohlednicích, Velká Británie, tlačená litho, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4216
1900 mince na pohlednicích, Venezuela, tlačená litho, nepoužitá, lehčí lom dolního růžku, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4217
1924 Známky na pohlednicích: 4 kusy - 2. Oberfränkischer Philatelisten-Tag Hof / 12.-14. Juli 1924. Nepoužité. Dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
4218
1905 25 let Ústřední matice školské, prošlé s vylepeným příplatkovým kolkem, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4219
1908 Kde domov můj? barevná litho, koláž s památnými místy ČSR, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4220
1927 Aussig a/E 7-10.Juli 1927 Werbet für das 2.Verbandsturnfest, kreslená pohlednice v černo - šedomodrém provedení, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4221
1898 4ks červených pohlednic s kreslenými dívkami, každá jiná, DA, všechny prošlé, některé skvrna od razítkové barvy, k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
4222
1900 tlačená podobizna ženy v kroji, jednobarevná, ateliér A.Wüsta v Olomouci, patentováno, prošlá, drobně popsaná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4224
1909 USA California, sklizeň pomocí kombajnu taženého 38 koňmi (!), barevné, prošlé, mírně odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena: Kč
4225
1915? Brno-Husovice - zvonařská dílna "R. Manoušek a spol.", zvony vystavené na dvoře, v pozadí věž husovického kostela, nepoužitá, odřené růžky, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4226
1916 MAROKO čb záběr na traktor při orbě na poli, historická událost, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4227
1930? FILIP František - Bezruký Frantík, pohlednice podepsaná nohama, foto Frantíka držícího jednou nohou šálek kávy, druhou noviny, zakulacené růžky, vrásy.
Vyvolávací cena: Kč
4228
1919? reliéfový portrét gen. M.R.Štefánika, jednobarevná, kartón, zn. VIBE, nepoužitá, vzadu razítko "Ve prospěch uprchlých a ožebračených krajanů z ?", omačkané růžky, adresní část pošpiněna, přesto přijatelné
Vyvolávací cena: Kč
4229
1931 čb reprofoto portrétu baronessy Mary Freiin von Vetsera (19.3.1871 - 30.1.1889) přítelkyně korunního prince Rudolfa, nepoužité, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4230
1901 Johann W. Goethe - pobyt v Lipsku (Leipzig), básníkova láska Kätchen Schönkopf, sestry Oeserovy, dům Schönkopfů v Lipsku. Prošlá do Čech. Odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4231
Medailón F. Schillera - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, velmi lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4232
Medailón J. W. Goetheho - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4233
Medailón L. van Beethovena - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4234
Medailón R. Wagnera - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, lehké skvrny na zadní straně.
Vyvolávací cena: Kč
4235
1910? dívka se závojem "Der Regenbogen", barevná, č. 29650, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4236
1910? dívka se závojem "Die Morgenröte", barevná, č. 29649, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4237
1910? dívka se závojem "Die Nacht", barevná, č. 29648, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4238
1910? dívka se závojem "Tänzerin mit Tamburin", barevná, č. 29647, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4239
1910? dívka se závojem, "Flora", barevná, č.29646, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4240
1926 DRTIKOL František (1883–1961), pěvec Vilém Zítek - sólista Opery ND v Praze, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4242
1910-20 10 kusů reprodukcí ruských autorů (Kovalevskij, Repin, Žukov aj.), 1x lito, některé prošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4243
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4244
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozený okraj.
Vyvolávací cena: Kč
4245
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozený růžek.
Vyvolávací cena: Kč