Písemná aukce 14 / Pohlednice / Motiv
4215
1900 mince na pohlednicích, Velká Británie, tlačená litho, nepoužitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4216
1900 mince na pohlednicích, Venezuela, tlačená litho, nepoužitá, lehčí lom dolního růžku, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4217
1924 Známky na pohlednicích: 4 kusy - 2. Oberfränkischer Philatelisten-Tag Hof / 12.-14. Juli 1924. Nepoužité. Dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
4218
1905 25 let Ústřední matice školské, prošlé s vylepeným příplatkovým kolkem, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4219
1908 Kde domov můj? barevná litho, koláž s památnými místy ČSR, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4220
1927 Aussig a/E 7-10.Juli 1927 Werbet für das 2.Verbandsturnfest, kreslená pohlednice v černo - šedomodrém provedení, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4221
1898 4ks červených pohlednic s kreslenými dívkami, každá jiná, DA, všechny prošlé, některé skvrna od razítkové barvy, k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
4222
1900 tlačená podobizna ženy v kroji, jednobarevná, ateliér A.Wüsta v Olomouci, patentováno, prošlá, drobně popsaná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4224
1909 USA California, sklizeň pomocí kombajnu taženého 38 koňmi (!), barevné, prošlé, mírně odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena: Kč
4225
1915? Brno-Husovice - zvonařská dílna "R. Manoušek a spol.", zvony vystavené na dvoře, v pozadí věž husovického kostela, nepoužitá, odřené růžky, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4226
1916 MAROKO čb záběr na traktor při orbě na poli, historická událost, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4227
1930? FILIP František - Bezruký Frantík, pohlednice podepsaná nohama, foto Frantíka držícího jednou nohou šálek kávy, druhou noviny, zakulacené růžky, vrásy.
Vyvolávací cena: Kč
4228
1919? reliéfový portrét gen. M.R.Štefánika, jednobarevná, kartón, zn. VIBE, nepoužitá, vzadu razítko "Ve prospěch uprchlých a ožebračených krajanů z ?", omačkané růžky, adresní část pošpiněna, přesto přijatelné
Vyvolávací cena: Kč
4229
1931 čb reprofoto portrétu baronessy Mary Freiin von Vetsera (19.3.1871 - 30.1.1889) přítelkyně korunního prince Rudolfa, nepoužité, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4230
1901 Johann W. Goethe - pobyt v Lipsku (Leipzig), básníkova láska Kätchen Schönkopf, sestry Oeserovy, dům Schönkopfů v Lipsku. Prošlá do Čech. Odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4231
Medailón F. Schillera - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, velmi lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4232
Medailón J. W. Goetheho - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4233
Medailón L. van Beethovena - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4234
Medailón R. Wagnera - plastická kovová fólie na tlačeném papíru, nepoužitá, lehké skvrny na zadní straně.
Vyvolávací cena: Kč
4235
1910? dívka se závojem "Der Regenbogen", barevná, č. 29650, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4236
1910? dívka se závojem "Die Morgenröte", barevná, č. 29649, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4237
1910? dívka se závojem "Die Nacht", barevná, č. 29648, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4238
1910? dívka se závojem "Tänzerin mit Tamburin", barevná, č. 29647, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4239
1910? dívka se závojem, "Flora", barevná, č.29646, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4240
1926 DRTIKOL František (1883–1961), pěvec Vilém Zítek - sólista Opery ND v Praze, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4242
1910-20 10 kusů reprodukcí ruských autorů (Kovalevskij, Repin, Žukov aj.), 1x lito, některé prošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4243
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4244
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozený okraj.
Vyvolávací cena: Kč
4245
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozený růžek.
Vyvolávací cena: Kč
4246
1930 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné Ivančice (Weill.129); poškozená, prošlá
Vyvolávací cena: Kč
4247
1930? propagační pohlednice banky SLAVIE s ilustrací A.Muchy, sedící žena v kruhu, vydání pro Bratislavu, barevná, nepoužitá, skvrnky na adresní straně, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4248
1887 STRÖHL H., silueta muže a psa, litografie barevná. Prošlá. Poškozená, zlomený roh.
Vyvolávací cena: Kč