Písemná aukce 14 / Filatelie / ČSR II.
1541
1945 Košické dopis vyfr. zn. 2Kč, Pof.354, provizorní oválné (bramborové) raz. Michalovce 16.VIII.1945, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1542
1945 Košické firemní R dopis vyfr. smíšenou frankaturou zn. Košického a Bratislavského vydání, Pof.354, 363, 365, DR Poprad 4.IX.45, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1543
1945 Košické nevyfr. dopis adresovaný na výbor SNR pro pošty do Košic, podací DR Bratislava 25.VIII.45 a raz. Porto platí příjemce, Košická zn. 2K s přetiskem Doplatní + slovenské doplatní zn. 2x 50h s DR Košice 28.VIII.45, ojedinělé(!), bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1544
1945 Košické pohlednice vyfr. zn. 2K, Pof.354, provizorní raz. Poštový úrad Gelnica 24.VII.45, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1545
1945 Košické R dopis většího formátu vyfrankovaný celým Košickým aršíkem Pof.360/362, DR Opava 1/ 20.8.45, bianko vlaková R-nálepka s řádkovým razítkem Opava 1., DR jen přes okraj aršíku, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1546
1945 Košické R dopis vyfr. 2-páskou zn. 2K, Pof.354, DR Prešov 9.VIII.45, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1547
1945 Košické R dopis vyfr. smíšenou frankaturou Košických a Bratislavských zn., Pof.354 2x, 363, 364, DR Košice 19.X.45 + razítko jako R, odřené okraje obálky
Vyvolávací cena: Kč
1548
1945 Košické R dopis vyfr. zn. 6K, Pof.356, DR Tatranská Lomnice 24.IV.45, adresováno do Bratislavy, dosílané, prošlé cenzurou, obálka otevřena ze 2 protilehlých stran, KVP
Vyvolávací cena: Kč
1549
1945 Košické R dopis vyfr. zn. 9K Pof.357, 363, znehodnoceno vylámaným raz. 29.VIII.45, německá R nálepka s gumovým raz. Podbořany 1945, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1550
1945 Košické R+Ex dopis vyfr. smíšenou frankaturou Košických zn. a zn. Slovenského štátu, Pof.354, 355, 356 a Alb.82 (Rázus 1Ks), provizorní raz. Poštový úrad Kežmarok 31.Mar.1945, příchozí řádkové Lubice 31.Mrz.1945, na klopě přilepený podací lístek, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1551
1945 Košické ústřižek pošt. průvodky vyfr. zn. 2K + 2x 3K Bratislavské, Pof.354, 2x 368, DR Považská Bystrica 1.XII.45, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1552
1945 Londýnské 2ks podacích lístků vyfr. zn. 1Kč, Pof.395, znárodněná DR Zlín 13.IX. a 30XI.45, přehyby
Vyvolávací cena: Kč
1553
1945 Londýnské dopis zaslaný Poste restante nedostatečně vyfr. zn. 1Kč, Pof.395, DR Praha 15.XII.45, nevyzvednuto a zasláno zpět s doplatným, vzadu slovenské doplatní zn. 2Ks + 80h s DR Nové Zámky, velmi zajímavé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1554
1945 PŘERUŠENÁ DOPRAVA pohlednice do Maďarska s červeným SR Praha 25/ 30.V.45, rámečkovým Doplatné, vyznačeno 60, 2x řádkové razítko DOPRAVA ZASTAVENA, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1555
1945 R dopis vyfr. zn. Pof.418 2x, 424, provizorní kulaté razítko Opava 1/ 1945, R-nálepka nahrazena otiskem provizorního razítka s dopsáním, vzadu otisk datumky 15. PROS. 19 5, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1556
1946 firemní R dopis s provizorním R razítkem, DR Jablunkov 29.X.46, vyfr. zn. Pof.439, vzadu utržený kousek klopy
Vyvolávací cena: Kč
1557
1946 Moskevské, ústřižek pošt. průvodky dofrankovaný na zadní straně 2-páskou zn. 50h s dvojitou spodní perforační řadou, Pof.384, provizorní DR Chomutov 4/ 1946, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1558
1946 podací lístek od telegramu do New Yorku na částku 148,20Kčs, vyfr. 2x zn. 50h, Pof.414, DR Jablonec nad Nisou 19.VII.46, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1559
1946 POŠTOVNÍ SPOŘITELNA/ PRAHA/ 19.2.46, razítko na vyfr. zn. Bratislavského vydání 2,40K, adresováno v místě, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1560
1946 R dopis (úřední) se smíšenou frankaturou výplatních a služebních známek Pof.414 2x, 420, SL5 2x, hodnota 7,60Kčs, DR Domadice/ 21.V.46, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1561
1946 tiskopis Úřadovny sociálního pojištění v Bruntále, vyfr. zn. Pof.415 2x, DR Bruntál 1/ 13.III.46, formát A5 s přeložením, 2 otvory od děrovačky, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1562
1946 POŠTOVNÍ SPOŘITELNA vyfr. dopis s DR Poštovní spořitelna v Praze/ 23.10.46/ f, lehký přehyb
Vyvolávací cena: Kč
1563
1948 R+Let. dopis do Švýcarska, vyfr. celou sérií sletových známek Pof.467-9 a Beneš Pof.464-6, hodnota 18Kčs, DR Bratislava 3/ 10.V.48, vzadu přích. Laussane 2/ 12.V.48, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1564
1948 šachový tiskopis zaslaný do Holandska, vyfr. zn. Pof.474 2x, DR nádražní pošt. schránky Kladno/ 3.IX.48, známky slabě zahnědlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1565
1949 lístek s propagačním přítiskem Esperanto Cehoslovakio zaslaný do Vídně, vyfr. 3ks výpl. zn., DR Bohdaneč u Pardubic 23.V.49, prošlé rakouskou cenzurou, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1566
1949 R-dopis do USA, vyfr. sérií zn. IX.sjezd KSČ Pof.511-3 + Pof.491, 414, DR PROTIVÍN 7.VI.49, vzadu tranz. Chicago a přích. San Francisco, přelepka pojišťovny Slávia, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1567
1949 R dopis vyfr. mj. již neplatnou zn. Pof.469 - neuznáno a dolepena jiná zn. stejné hodnoty, DR Veselí nad Moravou 7.I.49, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1568
1950 2ks pohlednic s přídavnými razítky, 1x Listonošům v Jaroměři neznámý se SR Pardubice 24.XI.50, 1x Poštovné úvěrováno s DR Rýmařov 14.II.50.
Vyvolávací cena: Kč
1569
1953 Pof.ST757, levá dolní rohová 2-páska spojených typů II.+I., svěží, kat. 500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1571
1955 Pof.A853/857A+B, aršík PRAGA 1955, zoubkovaný typ IV. (TD C), nezoubkovaný typ III. (TD B2), pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1572
1956 ZT Pof.870 zn. 25h, velikosti 39x31 mm, oranžové barvy na obyč. papíru bez lepu
Vyvolávací cena: Kč
1574
1956 Pof.913-6 Kroje II., pravé krajové 4-bloky s okraji, svěží, kat. 400Kč
Vyvolávací cena: Kč
1575
1957 Pof.PL930/V.typ, bez lepu, DR Říčany 1/ 15.X.67, s věnováním od Maxe Švabinského, KVP
Vyvolávací cena: Kč
1576
1957 Pof.932, levá dolní rohová 2-páska s okraji a 2x DO - otisk molety v okraji, svěží, kat. min. 700Kč
Vyvolávací cena: Kč
1578
1957 Pof.968-71 Kroje III., pravé krajové 4-bloky s okraji, svěží, kat. 400Kč
Vyvolávací cena: Kč
1579
1959 Pof.1091X, chybotisk, náznak lomu a nepatrná hnědá skvrnka na zoubku, jinak dobrý stav, zk. Kar, kat. 2800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1581
1961 Pof.ST1174, levý dolní rohový 4-blok s okraji a spojenými typy, známky s lepem, DR Praha 1, pěkné, kat. 1600Kč
Vyvolávací cena: Kč
1583
1962 Pof.A1216 A, aršík PRAGA 1962, tzv. "prádlo", luxusní, kat. 1500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1587
1963 Pof.A1308, Člověk a lety do vesmíru, kompletní sestava 12ks typů aršíků, kat. 1650Kč
Vyvolávací cena: Kč
1588
1963 Pof.A1308, Člověk a lety do vesmíru, kompletní sestava 12ks typů, kat. 1650Kč
Vyvolávací cena: Kč
1589
1964 Pof.A1400, Let tří kosmonautů, kompl. sestava 8 typů, svěží, kat. 1000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1590
1964 Pof.A1400, Let tří kosmonautů, kompletní sestava 8 typů, kat. 1000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1591
1965 Pof.1487a,b Bratislava, levý dolní rohový 4-blok (a) s okraji a DO na ZP 41/1, 46/1 a 47/1 (omítka), pravá dolní rohová 2-páska (b) s okraji a DO na ZP 50/1 (omítka) a navíc rysky u L nápisu ČESKOSLOVENSKO na ZP 49/1 a 50/1, svěží, kat. jen DO 1000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1592
1966 Pof.1568, levý dolní rohový 4-blok s větším posunem perforace, zajímavé, svěží
Vyvolávací cena: Kč
1593
1966 Pof.1568, pravý, dolní rohový 4-blok s DV na ZP 45/4 (skvrna v paroží), svěží, kat. 1000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1594
1960-81 Pof.1570II.typ, 2253 31/2, 2422 40/1, 2502 RE50/2, sestava 4ks zn. s DV, kat. 960Kč
Vyvolávací cena: Kč
1595
1966 Pof.1574-78 Umění I., svislé spojky s okraji PL, svěží, kat. cca 700Kč
Vyvolávací cena: Kč
1597
1966 Pof.PL1578, Regrút, v lepu vydřená malá skvrna kupón - známka (zeslabený papír), ostatní pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1599
1945-1978 sestava 11ks různých zn. s DV, obsahuje mj. Pof.363 DV 63/2, 375 99/2, 385 91/1, 771 1/1 + 10/1, 1780 3/1, 1984 8/2, 2296 1/1, 2322 16/2, 2326 18/1, celkem kat. cca 1000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1600
1969 Pof.1780 DO 3/1 Tatranský národní park 4-blok s kupóny a DV "stezka", luxusní, kat. 250Kč
Vyvolávací cena: Kč