Písemná aukce 14 / Filatelie / Evropa / Německo / Okupační zóny
3005
1946 ALIANČNÍ Mi.2x 924-5+929, Block 12A + 12B Výstava známek, aršík neperforovaný a perforovaný, oba svěží, kat. 120€
Vyvolávací cena: Kč
3007
1948 FRANCOUZSKÁ ZONA Rheinland-Pfalz pohlednice zaslaná do Rakouska, vyfr. zn. Mi.2x 5, DR Worms 10.1.48, dosílané, rakouská cenzura, menší lom v růžku pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
3008
1948 FRANCOUZSKÁ ZONA SAAR dopis adresovaný do ČSR, vyfr. bohatou frankaturou přetiskových zn. Mi.227, 232-35, DR Saarlouis 17.2.48, přehyby v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3009
1947 FRANCOUZSKÁ ZONA SAAR dopis adresovaný do ČSR, vyfr. bohatou frankaturou zn. Mi.211, 215, 220, 221, DR Saarlouis 14.1.47, svislý přehyb
Vyvolávací cena: Kč
3011
1948 SAAR Mi.239-51, celá série, u č.248 jeden tupý roh, jinak svěží, kat. 42€
Vyvolávací cena: Kč
3013
1948 SOWJETISCHE ZONE dopis do USA vyfr. zn. Mi.194, DR Neukalen (Meckl)/ 19.10.48, vzadu stopy po nálepkách, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3014
1948 SOWJETISCHE ZONE firemní R dopis adresovaný do ČSR, vyfr. přetiskovými zn. Mi. 2x 192, 194, DR Dippoldiswalde 28.12.48, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3015
1945 SOWJETISCHE ZONE THÜRINGEN dopis do Lipska vyfr. zn. Mi.97, DR Eisenberg (Thür)/ 31.12.45, vzadu nešetrně otevřeno, předek pěkný
Vyvolávací cena: Kč
3016
1948 SOWJETISCHE ZONE - okresní razítka na výstřižcích z pošt. průvodek, sestava 19ks výstřižků + 13ks smytých zn., kat. cca 500MiM
Vyvolávací cena: Kč
3017
1948 SOWJETISCHE ZONE - okresy, výstřižek průvodky s 2-páskou zn. Mi.179I s modrým ručním raz. a DR Berlin / Hohenschönhsen. 2.7.48, kat. 1400€ - násobná frankatura na dopise
Vyvolávací cena: Kč
3018
1948 SOWJETISCHE ZONE, sestava 21ks známek s padělky přetisků okresů, vzadu označeno, různé základní známky, pro studijní účely !
Vyvolávací cena: Kč
3019
1946 US ZONA R dopis vyplacený hotově a prošlý US cenzurou, oválné červené DR Laupheim / Gebührbezalt 12.11.46 (slabý otisk), vzadu příchozí DR Murrhardt 20.11.46, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč