Písemná aukce 14 / Filatelie / Evropa / Německo / Zeppelinová a katapultní pošta

36466 - 1933 BRAZÍLIE  dopis zaslaný do Německa, podací DR ze dn
1933 BRAZÍLIE dopis zaslaný do Německa, podací DR ze dne 5.Okt.33, vzadu DR Rio de Janeiro 5.Out. 33, zelené SR Mit Luftschif Graff Zeppelin befördert s DR Friedrischhafen 9.10.33, DR Berlin Zentralflughafen 10.10.33, zachovalé
Vyvolávací cena:
36412 - 1936 USA  podlouhlá celinová obálka 1c, dofr. 6ks let. zn
1936 USA podlouhlá celinová obálka 1c, dofr. 6ks let. zn. 6c, Mi.322, 350, DR New York May.11.36, fialový kašet Lakehurst First Flight Hindenburg, vzadu palubní raz. Frankfurt/ Hindenburg Befördert 14.5.36 a příchozí DR , obálka se silným svislým přehybem + natržení v pravém okraji i ve známce
Vyvolávací cena:
36956 - 1936 USA dopis přepravený vzducholodí Hindeburg, vyfr. zn
1936 USA dopis přepravený vzducholodí Hindeburg, vyfr. zn. Mi.606 a 607, fialové kulaté razítko Deutsche Luftpost/ Europa - Nordamerika/ 5.10.36, červený kašet letu, zoubky známek zahnědlé, obálka svisle přeložena, vzadu část chlopně odtržena, přesto přijatelný stav
Vyvolávací cena:
36332 - 1937 oficielní foto pohlednice LZ.129 Hindenburg vyfr. let.
1937 oficielní foto pohlednice LZ.129 Hindenburg vyfr. let. zn. 2x 25Pf adresována do ČSR, DR Flug und Luftschiffhafen Rhein-Main 14.8.38, kašet letu, označeno razítkem tvaru kříže jako zrušený let, přelepeno nálepkou MIT LUFTPOST, bez atributů přepravy vzducholodi, zachovalé
Vyvolávací cena:
37999 - 1938 Sudetenlandfahrt  filatelistický dopis vyfr. sérií z
1938 Sudetenlandfahrt filatelistický dopis vyfr. sérií zn. Hindenburg s DR Flug und Luftschiffhafen Rhein-Main 1.12.38, červený kašet letu, vzadu SR Reichenberg 2.12.38, bez poškození
Vyvolávací cena: