Písemná aukce 14 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Celistvosti 1850-1918
3387
1890 R dopis vyfr. zn. Mi.44, 45, 47, DR Auersthal/ 11.6.90, vzadu přích. Freudenthal/ Schlesien/ 12.6.90, známka č.47 nalepena vzadu, zachovalé, kat. Ferch. 820€
Vyvolávací cena: Kč
3388
1892 firemní tiskopis zhotovený ve stylu úřední dopisnice, vyfr. zn. 2h, Mi.51, DR Parchen - Schelten/ 6.8.92 (Prácheň - Šelty), přích. Marienbad/ 7.8.92, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3389
1892 R dopis do Německa (Schönstein), vyfr. zn. 20kr, DR Hranice/ 23.9.92, žlutá perf. R-nálepka s německým textem, vzadu přích. Wissen/ 25.9.92, adresováno na kněžnu Gabrielu von Hatzfeldt - Wildenburg, obálka krátce natržena, okraje mírně omačkané, vzadu pečeť s otiskem erbu, vyznačeno "frei!", přesto plná frankatura pro IV.TO
Vyvolávací cena: Kč
3390
1896 firemní obálka Českého knihkupectví v Praze vyfr. novinovou zn. 1/2 Kr, vydání 1880, Mi.43, DR Praha 15/10 96, v dolním okraji obálky drobné natržení
Vyvolávací cena: Kč
3391
1898 pohlednice na dýze s přítiskem Výstavy architektury a inženýrství 1898, vyfr. zn. 2Kr, DR Praha 16/8 98, zatíženo doplatným s vylepenými zn. 3Kr + 5Kr, Mi.3, 4, DR ČERVENÝ HRÁDEK 17/8 98, 1x ulomený růžek pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
3392
1898 pohlednice vyfr. zn. 2kr (utržený růžek) s PR JUBILÄUMS - AUSSTELLUNG/ WIEN 1898/ 25.6.98, mírně zdvojené, čitelné, přích. Vítkovice u Jilemnice/ 27.6.98, lehčí skvrny, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3393
1900 pohlednice zaslaná do Mexika(!) vyfr. celkem 12h zn. Mi.74, 2x 69, podací DR Kolín 2/ 29/1 00, příchozí DR neúplné, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3394
1900 smíšená frankatura zn. 1h + 2Kr, DR Chlumec nad Cidlinou 24/5 00, barevná pohlednice zámku Bečváry, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3396
1900 smíšená frankatura zn. 2x 1Kr + 1h, DR Středokluky 16/11 00, pohlednice Tuchoměřic u Prahy, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3397
1901 Doplatné nevyfrankovaná pohlednice zatížený doplatným, vylepeny zn. 2x 5h, Mi.26, podací DR Ljubljana 29/3 01, doplatní zn. s DR Litoměřice 31/3 01, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3398
1901 pohlednice vyfr. jako tiskopis zn. 3h, DR Předklášteří, Tišnov/ 31.12.01, v místě doručení zatíženo doplatným 1h nezoubkovaná +3h zoubkovaná, DR Brno/ 31.12.01, nezoubkovaná známka utržený jeden růžek, celkově zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3399
1901-05 3ks celistvostí prošlých vídeňskou potrubní poštou, 2x dofrankovaná dopisnice 5h, 1x pohlednice, typické přehyby, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3400
1902 vyfr. cenný dopis na tiskopisové obálce, vylepeny zn. Mi.88, 92, DR Bělá pod Bezdězem27/1 02, porušené pečetě
Vyvolávací cena: Kč
3401
1903 pohlednice zaslaná jako tiskopis a vyfr. novinovou zn. ve funkci výplatní 2h Merkur, Mi.97, DR Triest 7/ 11.12.03, příchozí DR Königswart, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3402
1903 R dopis z Rožmitálu do Blatné, vyfr. zn. v hodnotě 45h (těžší dopis přes 20g), DR Rožmitál/ 3.8.03, nezoubkovaná žlutá R-nálepka, vzadu přích. Blatná/ 3.8.03, obálka svisle přeložena mimo známky
Vyvolávací cena: Kč
3403
1904 kontrolní lístek šekové poukázky se zaslanou zprávou, vyfr. zn. 5h, Mi.72, DR Oslavany 2/7 04, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3404
1904 pohlednice zaslaná do Varšavy, dosílaná a vrácená zpět s přilepeným informačním lístkem, podací DR Dvůr Králové 21/2 04, mírně zašlé
Vyvolávací cena: Kč
3405
1905 nevyfrankovaná pohlednice zatížená doplatným 10h, 2-páska zn. 1h + 2-páska zn. 4h, Mi.22, 25, DR Trencsén - Teplicz 905 Sep/8, příchozí DR Ratschitz 9/9 05, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3406
1905 pohlednice zaslaná jako R, vyfr. zn. 5h + 25h, Mi.108, 91, DR Jičín 10/6 05, příchozí DR Budňany 11/6 05, adresováno na politika prof. Bohuslava Riegera, pěkný pohled na Trosky
Vyvolávací cena: Kč
3407
1906 těžší R dopis vyfr. zn. 25h + 20h, Mi.75, 76, pěkné DR Manětín 28/5 06, vzadu příchozí DR Královice u Plzně 28/5 06, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3408
1907 dopis vyfr. 5 násobnou frankaturou zn. 2h, Mi.5x 120, DR Praha 7/ 13/1 07, vzadu příchozí razítko, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3410
1908 celá mezinárodní průvodka zaslaná do Švýcarska, vyfr. zn. Mi.153, DR Topkowitz 22/5 08, pouze svislý přehyb
Vyvolávací cena: Kč
3411
1908 nedostatečně vyfr. těžší dopis zn. 10h, zaslaný z Mor. Ostravy 14/2 08 (neúplný otisk) do Vídně, zatíženo doplatným zn. 20h, Mi.31, DR Wien 49/ 15.II.08, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3412
1908 pohlednice vyfr. smíšenou frankaturou zn. vydání 1905 2h + 1908 3h, Mi.120, 141, SR Wien 1/ 18.IV.08, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3413
1908 pohlednice vyfr. smíšenou frankaturou zn. 2h emise 1905/07 a 3h vydání 1908, DR Wien 24/ 19.IV.08, 1x zn. velmi lehce zoubkováním přes okraj, kat. Ferch. 50€
Vyvolávací cena: Kč
3414
1908 Praha, Jubil. výstava/ a/ 5.VIII.08, PR na pohlednici vyfr. zn. 5h FJ, pěkný otisk, bez poškození, hezká bar. pohlednice Praha - Vyšehradský tunel
Vyvolávací cena: Kč
3415
1909 R dopis (úřední) z Heřmanovic do Bruntálu, vyfr. zn. Mi.147 (25h), poplatek uhrazen pouze za R, jinak osvobozeno od poštovného, DR Hermannstadt/ ??09, žlutá nezoubkovaná R-nálepka, přích. vzadu nečitelné, nešetrně vzadu otevřeno, menší omačkání obálky
Vyvolávací cena: Kč
3416
1910 cenné psaní na 1000K, vyfr. zn. vydání 1908, Mi.143, 145, 148, DR Budweis 2/8 10, tiskopisová obálka nešetrně otevřena, vzadu části pečetí Živnostenské banky
Vyvolávací cena: Kč
3418
1910 pohlednice adresovaná do Anglie, vyfr. bohatou frankaturou zn. vydání 1908, 4ks, podací DR Wien 13.VIII.10, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3419
1910 pohlednice zaslaná z Ruska nedostatečně vyfrankováno, zatíženo doplatným zn. 1h + 4h velká čísla, Mi.34, 36, příchozí DR Litoměřice 9/9 10, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3420
1910 R služební obálka pošty zaslaná mezi poštami Klášterec nad Ohří a Prahou 7, bez poštovného, žlutá R-nálepka, DR Klösterle a.d. Eger/ 8.IV.10, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3421
1911 Deutscher Philatelistentag Wien/ 10.IX.1911, PR doplněno DR Wien 11.IX.11, pohlednice vyfr. zn. 5h FJ, bez poškození, část PR dvojitý otisk
Vyvolávací cena: Kč
3422
1911 peněžní dopis vyfr. zn. Mi.143, 145, 148, DR Praha 27.VI.11, vzadu příchozí DR Terezín 28.VI.11, zachovalé pečetě, chybí růžek 6h známky
Vyvolávací cena: Kč
3423
1913 obálka jako Tiskopis vyfr. zn. 3x 1h, Mi.139, DR Tarnovany 31.XII.13, obálka s přítiskem Schloss Stecknitz bei Saaz, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3424
1913 pohlednice vyfrankovaná smíšenou frankaturou rakouské a maďarské známky (5h + 5f), SR Pola/ 10.VII.13, zasláno do Prahy, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3426
1914 pohlednice zaslaná do Dominikánské republiky(!), vyfr. zn. 10h, Mi.144, podací DR Eger 23.V.14, příchozí DR San Pedro de Maciris Jun/16 1914, drobné natržení v pravém okraji pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
3427
1915 tiskopis vyfr. příplatkovou zn. 3h, Mi.180, rohová s počítadlem, SR Praha 1/ 10.V.15, reklamní lístek firmy L.Jiránek Biscuitsfabrik Prag, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
3428
1915 větší část balíkové průvodky vyfr. mj. zn. 2K, Mi.154, 153, 151, DR Wien 19.VII.15, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3429
1916 firemní obálka zaslaná jako spěšný tiskopis, vyfr. trojúhelníkovou zn. 5h, Mi.218, DR Praha 1/ 17.XI.16, obálka použita podruhé v období Protektorátu ČaM, s doplatní čs. zn. 1Kč, zajímavé, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3430
1916 nedostatečně vyfr. dopis zn. 10h, zatížený doplatným 10ks zn. výpotřebního vydání 1h s přetiskem porto, Mi.58, DR Král. Vinohrady 24.XI.16, předtištěná obálka na J.Lešetického
Vyvolávací cena: Kč
3431
1916 nevyfrankovaný lístek zatížený doplatným 4 ks zn. 2x 4h + 2x 6h Velká čísla, Mi.36, 37, podací DR Benešov u Prahy 9.XI.16, příchozí DR Jihlava 10.XI.16, bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
3432
1916 obálka zaslaná jako tiskopis vyfr. příplatkovou zn. 3h, Mi.180, DR Wien 22.I.16, dekorativní přítisk Osterreichischer Verein Naturschutzpark, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3433
1916 pohlednice vyfr. mj. spěšnou zn. 2h trojúhelník ve funkci výplatní zn., Mi.217, 185, 186, SR Praha 1/ 23.XII.16, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3434
1916 pohlednice vyfr. příplatkovými zn. 2x 3h, Mi.180, DR Olomouc 28/9 16, přes zn. také raz. KuK Militärzensur / Olmütz, dekorativní, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3435
1916 R dopis vyfr. smíšenou frankaturou emisí 19013 a 1916, Mi.144, 190, DR Rájec 24.XI.16, utržený růžek R nálepky jinak bez vady
Vyvolávací cena: Kč
3436
1916 Vzorek bez ceny zaslaný Ex + R do Švédska(!), vyfr. zn. vydání 1908 30h + 35h, Mi.148, 149, prošlé cenzurou, DR Wien 53/ 8.VII.16, přehyby, celkem zachovalé, ojedinělé!!
Vyvolávací cena: Kč
3437
1916/18 2x Ex celistvosti do Čech, 1x dopis z Krakova s frankaturou 40h, úřední a cenzurní razítko, DR Krakau/ 5.VII.16, přích. Pavlíkov/ 5.VII.16. 1x s frankaturou 70h, DR Tisch/ 12.IX.18, přích. Plzeň/ 13.IX.18, oba zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3438
1917 celý novinový rukáv (rozříznutý z pravé strany) vyfr. zn. 6h Koruna, Mi.187, DR Polná 7.III.17
Vyvolávací cena: Kč
3440
1917 dopis vyfr. zn. 2x 6h + 3h Koruna, Mi.185, 2x 187, DR Krakow 2/ 30.VIII.17, malý formát, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3441
1917 firemní lístek zaslaný jako spěšný tiskopis, vyfr. trojúhelníkovou zn. 5h, Mi.218, SR Praha 1/ 12.II.17, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
3442
1917 nevyfrankovaný lístek zatížený doplatným ve smíšené frankatuře dopl. zn. Mi.61, 47, podací DR Koloveč 12/12 17, příchozí DR Teplitz Schönau 14.XII.17, bez poškození, dekorativní!
Vyvolávací cena: Kč
3443
1917 nevyfrankovaná pohlednice zaslaná z Temesváru do Čech, zatíženo doplatným zn. výpotřebního vydání 20/54, Mi.62 s DR Bolehošť 8.XII.17, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3444
1917 peněžní dopis na 100K v obyč. obálce A5, vyfr. zn. 40h + 30h, Mi.194, 193, DR Jevíčko 12.IV.17, vzadu zachovalé pečetě Záložny v Jevíčku, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3445
1917 peněžní dopis na 300K v obyč. obálce A5, vyfr. zn. 10h + 60h, Mi.188, 196, DR Jevíčko 17.VIII.17, vzadu zachovalé pečetě Záložny v Jevíčku, lehký přehyb, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3446
1918 Letecký dopis zaslaný z Vídně do Krakova, vyfr. zn. přetiskové emise Flugpost, Mi.225x, 226xC, 227x, 221, DR Wien 19.IV.18 + Flugpost Wien 20.IV.-III30, vzadu příchozí DR Flugpost Krakau 21.IV.-IX30, svislý přehyb a drobná natržení, otevřeno ze 2 stran
Vyvolávací cena: Kč
3447
1918 lístek FP vyfr. spěšnými zn. ve funkci výplatních, 2-páska 5h trojúhelník, Mi.218, Hradec Králové 29.I.18, 1x zn. růžkem přes okraj jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3448
1918 lístek zaslaný jako spěšný tiskopis, vyfr. zn. 5h obdélník, Mi.220B, DR Brno 1/ 6.VIII.18, lehký přehyb, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3449
1918 pohlednice zaslaná jako Ex, vyfr. 4ks zn. 10h Koruna, Mi.188, DR Praha 1/ 16.V.18, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3450
1918 pohlednice zaslaná jako spěšný tiskopis, vyfr. zn. 5h trojúhelník, DR Friedland 19.I.18, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč