Písemná aukce 14 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město

37645 - 1908 Plzeň - celkový pohled od veřejného skladiště, ž
Vyvolávací cena:
37644 - 1900 Plzeň - Jungmannova třída, nepoužitá, zakulacené
1900 Plzeň - Jungmannova třída, nepoužitá, zakulacené rohy, utržený růžek.
Vyvolávací cena:
32115 - 1930? Plzeň - kresba B. Krs: Zákoutí staré Plzně - dome
Vyvolávací cena:
37643 - 1903 Plzeň - Městské divadlo, malovaná, nepoužitá, po
1903 Plzeň - Městské divadlo, malovaná, nepoužitá, poškozené rohy i okraj.
Vyvolávací cena:
37352 - 1915 Plzeň - pivovar, celkový pohled, kreslený a kolorova
Vyvolávací cena:
37647 - 1901 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Jeskyně, Saský most, Císa
1901 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Jeskyně, Saský most, Císařský sál, barevná litografie, prošlá, odřené rohy, dlouhá úhlopříčná vrása.
Vyvolávací cena:
37651 - 1900 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Kostel sv. jiří, Radyně,
1900 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Kostel sv. jiří, Radyně, Zábělá - zahradní restaurace, barevná litografie, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena:
37648 - 1903 Plzeň - zahradnictví Zavadil na okraji města, prošl
1903 Plzeň - zahradnictví Zavadil na okraji města, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena: