Písemná aukce 14 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město
4040
Vyvolávací cena: Kč
4041
1900 Plzeň - Jungmannova třída, nepoužitá, zakulacené rohy, utržený růžek.
Vyvolávací cena: Kč
4042
Vyvolávací cena: Kč
4043
1903 Plzeň - Městské divadlo, malovaná, nepoužitá, poškozené rohy i okraj.
Vyvolávací cena: Kč
4044
Vyvolávací cena: Kč
4045
1901 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Jeskyně, Saský most, Císařský sál, barevná litografie, prošlá, odřené rohy, dlouhá úhlopříčná vrása.
Vyvolávací cena: Kč
4046
1900 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Kostel sv. jiří, Radyně, Zábělá - zahradní restaurace, barevná litografie, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč