Písemná aukce 14 / Pohlednice / Motiv / Umělecké
4235
1910? dívka se závojem "Der Regenbogen", barevná, č. 29650, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4236
1910? dívka se závojem "Die Morgenröte", barevná, č. 29649, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4237
1910? dívka se závojem "Die Nacht", barevná, č. 29648, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4238
1910? dívka se závojem "Tänzerin mit Tamburin", barevná, č. 29647, neprošlá, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4239
1910? dívka se závojem, "Flora", barevná, č.29646, růžky otlačené z alba, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4242
1910-20 10 kusů reprodukcí ruských autorů (Kovalevskij, Repin, Žukov aj.), 1x lito, některé prošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4243
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4244
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozený okraj.
Vyvolávací cena: Kč
4245
1930 CHIOSTRI Sofia, soubor 4 ks, Casa Editrice BALLERINI & FRATINI - Firenze (31). Nepoužité. 1x poškozený růžek.
Vyvolávací cena: Kč
4247
1930? propagační pohlednice banky SLAVIE s ilustrací A.Muchy, sedící žena v kruhu, vydání pro Bratislavu, barevná, nepoužitá, skvrnky na adresní straně, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4248
1887 STRÖHL H., silueta muže a psa, litografie barevná. Prošlá. Poškozená, zlomený roh.
Vyvolávací cena: Kč