Písemná aukce 15 / Filatelie / ČSR II. / Celiny ČSR II. / COB - Celinové obálky
1931
1952 COB2 zaslaná jako R, dofr. zn. Pof.502 2x, 671 2x, DR Chodov u K. Varů 6.XII.52, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1932
1952 COB4 Výstavba ostravska, drobný lom na horní klopě, jinak svěží, kat. 250Kč
Vyvolávací cena: Kč
1933
1955 COB8 jako R s dofr. do USA (známky nalepeny vzadu), R-nálepka autopošty, PR akce, vzadu razítko Celnice 132, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1934
1958 COB14, I.typ, rozměr A, bledší odstín barvy, zcela nepatrná složka papíru, jinak bezvadný stav, kat. 300Kč
Vyvolávací cena: Kč
1935
1961 COB14 zaslaná jako R, dofr. OVS s hodnotou 8Kčs a DR Praha 1/ 10.XI.61, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1938
1967 COB19, propagační SR PRAHA 025 Navštivte Demänovské jeskyně/ 5.IV.67, vzadu smyk od razítkové barvy, jinak vpředu zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1939
1968 COB24 I.typ, u vytištěné známky nedotisk v levém dolním rohu orámování, svěží
Vyvolávací cena: Kč
1940
1970-74 COB25, 26, 27, 29 a 30, sestava 5ks, nepoužité, COB25 s PR, ostatní svěží, kat. 700Kč
Vyvolávací cena: Kč
1941
1978 COB56C, 56D, 56E, 56F, s přítisky - Zvláštní balónová pošta dětských vesniček a výstavy WIPA, všechny náležitosti, kat. 4800Kč
Vyvolávací cena: Kč