Písemná aukce 15 / Filatelie / Filatelistické obory / Vlaková pošta / ČSR I
2170
1919 3ks pohlednic vyfr. zn. Hradčany s předběžnými rakouskými raz. VLP č.85 Chotzen - Braunau (zn. přes okraj), č.113 Bodenbach - Warnsdorf, Braunau - Chotzen (neúplný otisk)
Vyvolávací cena: Kč
2171
1919 CDV10 s dofr. zn. Pof.3 s otiskem rakouského razítka VLP č.161 MARIENBAD - KARLSBAD/ 28.VII.19, lehčí skvrny jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2172
1919 CDV10 s dofr. zn. Pof.3, rakouské razítko VLP č.514 GEORGSWALDE - EBERSBACH - RUMBURG/ 20.6.19., drobné skvrnky na CDV
Vyvolávací cena: Kč
2173
1919 pohlednice Prešova zaslaná PP ze Slovenska s řádkovým provizorním razítkem VLP ORLOV - KOŠICE K, nedatováno, Votoček neuvádí, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2174
1919 pohlednice Trnavy s řádkovým razítkem VLP ŽILINA - BRATISLAVA 806, vyfr. zn. 10h Hradčany, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2175
1919 provizorní kruhové černé raz. VLP č.87a Protivín - Praha bez data, pohlednice Písku vyfr. zn. 15h Hradčany, zachovalé, neúplný otisk razítka
Vyvolávací cena: Kč
2176
1920 dopis s razítkem VLP č.592a VYZOVICE - OTROKOVICE/ 27.VIII.20, vyfr. zn. Hradčany 4x 20h, secesní obálka, lehce přeložená, jinak zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
2177
1920 předběžné raz. VLP č.166/ Königgrätz - Hannsdorf/ 19.VIII.20, vyfr. zn. Hradčany 30 + 10h, mírně zažloutlé okraje pohlednice
Vyvolávací cena: Kč
2178
1921-26 sestava 7ks CDV s razítky VLP: č.6 (2x), 52, 58, 426, 510, 531, většinou zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2179
1921-34 sestava 5ks celistvostí s raz. VLP, mj. č.217 Žitava - Liberec, č.218 Liberec - Žitava, č.342 Železná Ruda - Plzeň, č.217 Žitava - Liberec (jiný typ), č.81 Furth i.W. - Praha, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2180
1924 lístek jako tiskopis s raz. VLP č.991e JASINA - KOŠICE/ 3.IV.24, vyfr. 2-páskou zn. Pof.144A, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2181
1924-34 2ks celistvostí : dopis vyfr. zn. Pof.173/II., s razítkem VLP č.402a PLANÁ u MAR.LÁZNÍ - DOMAŽLICE/ 11.IV.24, pohlednice s razítkem VLP č.71b PRAHA - DOLNÍ POUSTEVNA/ 14.VIII.34, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2182
1934 raz. VLP č.562 Břeclav - Znojmo/ 6.VI.34 na obrazové dopisnici CDV39/1, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2183
1936 raz. VLP MUKAČEVO - BAŤOVO/ 6.VI.36, vyfr. zn. 50h Štefanik, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč