Písemná aukce 15 / Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky
4629
1900-15 sestava 40ks propagačních nálepek německých spolků v Čechách a na Moravě
Vyvolávací cena: Kč
4630
1900-30 Papírové pečetě sestava 104ks kruhových nálepek různých úřadů a spořitelen
Vyvolávací cena: Kč
4631
1907 3ks sokolských nálepek k V. sletu všesokolskému s příspěvkem 2h, modrý tisk na modrošedém podkladu, perforované, 1x KVP
Vyvolávací cena: Kč
4632
1909? sestava 12ks číslovaných propagačních nálepek bavorského Aero-Clubu s kresbami historických letadel, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4633
1910-40 výstavní propagační nálepky z různých zemí jako Rakousko, Švýcarsko, Německo, velmi dekorativní kusy
Vyvolávací cena: Kč
4634
1914-18 nálepky rakouských válečných fondů, sestava 50ks na výmětovém listě A5
Vyvolávací cena: Kč
4635
1919-48 sestava 11ks propagačních nálepek a 4ks papírových pečetek z Podkarpatské Rusi, 1x prošlá celistvost s PR, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4636
1920? sestava více než 40ks příspěvkových nálepek německých spolků v Čechách a na Moravě, každá jiná, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4637
1930-48 SKAUTING sestava 8ks propagačních nálepek jako Jamboree, výročí, sjezdy atd., hledané!
Vyvolávací cena: Kč
4638
1908 pohlednice s nalepenou propagační nálepkou Graf Zeppelin, zasláno z Anglie do Itálie, podací DR TorQuay 3.De.08; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4639
1913 ITÁLIE sestava 5ks propagačních nálepek italských vojenských útvarů jako Scuola Militare Modena, Draconi Toscana, Granatieri di Sardegna, Regimenta Fanteria Acoui, Cavalleggeri di Catania, nalepeno na lístcích, 1x prošlé
Vyvolávací cena: Kč
4640
1914 nepoštovní celistvost - dopisní obálka s obsahem s vylepenými příplatkovými kolky 2h Turnhalle Leitmeritz a 2h zn. Bundesmarke 1914
Vyvolávací cena: Kč
4657
1910 OBCHODNÍ ÚČTENKA Kaisrovy 3-jedlové prsní karamely, jednobarevné, 6x12,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4659
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA STOCK 2ks Brandy Médicinal a Vermouth Royal, dvoubarevné, sign. "tv", 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4660
1930 OBCHODNÍ ÚČTENKA šicí stroje LADA, dvojbarevné, sign. Höns, 6,5x14,5cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4661
1938 OBCHODNÍ ÚČTENKA ALPA, zubní krém, vícebarevné, 7x15cm, bez poškození, použitá
Vyvolávací cena: Kč
4664
1925 OBCHODNÍ ÚČTENKA Vinopal & Solnař, velkoobchod s vínem, Praha - Karlín, jednobarevné, 7x15cm, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč