Písemná aukce 15 / Filatelie / Česká republika
2107
1996 PTM5b příloha knihy Pošta v ghettu Terezín + faksimile protektorátního aršíku Terezín, kat. 1500Kč
Vyvolávací cena: Kč
2108
1996 Terezín, faksimile propagačního aršíku pro ČK, červené číslo, příloha monografie Pošta v ghettu, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
2114
2002-05 PTM18-25, sestava 8ks různých příležitostných tisků, svěží, kat. 720Kč
Vyvolávací cena: Kč
2117
1998 PTB15 Brno, příloha publikace Padělky čs. známek, s nulami, bezvadná, kat. Mer. 900Kč
Vyvolávací cena: Kč
2119
2004 PTB A.Mucha - Tmavovláska 1897, členská prémie časopisu Merkur revue, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
2121
2000 Grafický list Osazení pamětní desky Alfonse Muchy v New Yorku, autor J.Tvrdoň, číslovaný a signovaný, náklad 200ks, Klim č.66g, bezvadný, kat. 1200Kč
Vyvolávací cena: Kč
2123
1993-2001 2ks nálepních listů, 1x ROTARY Internacional vydaný Poštovním muzeem Praha 24.4.93, 1x pamětní list s automatovou zn. Veveří s PR Brno - město uprostřed Evropy 1.6.01
Vyvolávací cena: Kč
2124
1996-98 sestava 9ks mezinárodních poštovních průvodek bez přitištěné zn. typ CP2 bez pravého útržku, s enormně vysokými frankaturami, všechny adresované na Slovensko, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2125
1993-97 sestava 5ks poptávacích listů (pátrání po pošt. poukázce, pytlovce, balíku, R dopis) i se zúčtovacími doklady, z toho 3ks vyplaceny souběžně platnými výplatními zn. ČSR II. z r. 1972, Pof.1965, resp. 1967, zajímavé, všechny poptávací listy 2x přeložené, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2126
1999 celistvosti vyplacené padělky ke škodě pošty, pohlednice vyfr. zn. Pof.P118, DR Beroun 26.11.99 a dopis vyfr. zn. Pof.P140, DR Prostějov 15.6.99, nefilatelistická korespondence, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4872
1998-2003 sestava 17ks černotisků, obsahuje PT6a, 2x 6b, 7, 8a, 9a, 2x 9b, 11a, 2x 11b, 2x 13a, 13b, 14b, 16b; kat. 6450Kč
Vyvolávací cena: Kč
5057
1994 sestava 15ks svěžích okénkových obálek COB1C, bezvadné, kat. 1200Kč
Vyvolávací cena: Kč