Písemná aukce 15 / Souvislé zobrazení
Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy
arrow_forward_ios
5401
1987 Podrobný seznam mezinárodní statistické klasifikace nemocí, úrazů a příčin smrti, pouze pro služební potřebu, brožura, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
5402
1914-18 válečný památník s vylepenými propagačními válečnými pohlednicemi (50ks), nálepkami a příplatkovými známkami, zašpiněné měkké desky
Vyvolávací cena: Kč
5403
1930-40 zpěvníky populárních písní, sestava 80ks dvojlistů s notami a texty doplněno fotografiemi herců a kresbami, obsahuje mj. píseň Slunečnice, Poslední číš atd.; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5404
1895 železniční mapa Rakouska - Uherska s návazností na okolní státy, skládaná na malý formát do desek, rozložená 97x76cm, nepodlepená, některé růžky prodřené nebo protržené, přesto dobře čitelná, destičky stopy stáří, mimořádná nabídka pro železniční specialisty
Vyvolávací cena: Kč
Pomůcky / Použité pomůcky
arrow_forward_ios
5405
OCHRANNÉ OBALY sestava použitých průhledných obalů na zn. a celistvosti, kartiček a pošetek na zn., plná krabice od kancelářských papírů, celkem 7kg
Vyvolávací cena: Kč
5407
lupa Leuchturm ref. LU21, zvětšení 10x, zaměřovací kříž se stupnicí v mm, výška 44mm, průměr 40mm, zcela nová
Vyvolávací cena: Kč
5408
lupa s osvětlením Leuchturm ref. LU4 LED, zvětšení 2,5x, průměr 7,5cm, vč. látkového pouzdra a baterií, zcela nová, odzkoušená
Vyvolávací cena: Kč
5410
etalon Pofis na známky TGM 1925 (Pof.190-203), v ochranném obalu, zcela nový. MC cena 348Kč
Vyvolávací cena: Kč
5411
pérové desky 2ks, starší vatované v zelené barvě s černým hřbetem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5414
pérové desky 3ks, starší vatované v modré barvě s černým hřbetem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5415
pérové desky formátu Pofis, 2ks zachovalé s textilním hřbetem, modré a hnědé barvy
Vyvolávací cena: Kč
5425
zásobník Pofis 3ks, černé listy, 1x 20-listový, 2x 12-listové, jako nové, rovné
Vyvolávací cena: Kč
5426
zásobník Pofis 3ks, černé listy, 2x 16listové, 1x 12listový, jako nové, rovné
Vyvolávací cena: Kč
5429
zásobník Pofis, 3 ks A4, 2x 12-listový, 1x 15-listový, všechny s bílými listy, použité, ale celkem zachovalé, v jednom zbytek známek ČSR II.**, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
5430
1879-1918 albové listy KA-BE na Bosnu a Hercegovinu, použité v originál pérových deskách, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5431
1884 historické ilustrované známkové album Schaubek, celý svět, barevné a zlacené desky, menší část (Evropa) stopy po nálepkách, velmi zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
5432
1928 Album poštovních známek, Zikmund Reach, vázané, zdobené desky, jako nové
Vyvolávací cena: Kč
5433
1934 nalepovací album na poštovní známky Evropa 1930-1934, zlacené desky, použité, bez známek
Vyvolávací cena: Kč
5434
1937 nepoužité album na aršíky celého světa s barevným vyobrazením všech kusů v pérových deskách, bibliofilské čs. vydání při příležitosti pařížské filatelistické výstavy s omezeným nákladem 200ks výtisků, výborný stav listů pouze odřené desky
Vyvolávací cena: Kč
5435
19525-70 pérové desky Schaubek, zasklené albové Velké Británie, velmi zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5436
1958-94 alba Leuchtturm 2ks, 1x zasklené listy na NSR 1958-68 v pérových deskách se zbytkem sbírky svěžích známek (cca 250€), 1x zasklené listy na NSR 1991-94 v šroubových deskách deskách; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
5437
1965-93 2ks alb KA-BE na NSR, zasklené listy, kroužkové desky se zbytky sbírky ražených známek, obsahuje ročníky 1965-74 a 1989-93; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč