Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 17 / Pohlednice
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
3891
+1
1910 Reklamní pohlednice továrny na železné zboží v Čenkově, MORIC ARNDT v Praze. Nepoužitá, dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
3892
+1
1910 xenofobní text v němčině zaměřený proti Židům a cikánům, na pohlednici Nového Jičína, tlačený rámeček; prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
3893
+1
1910 JUDAIKA, WACHTEL Wilhelm (1875-1942), Tři Židé; nepoužitá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3894
+1
1905 Čáslav, okr. Kutná Hora, synagoga, 11-okénková pohlednice; DA, prošlá, stržená známka, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3895
+1
1922 České Budějovice, synagoga z roku 1888 zničená dne 6. července 1945; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3897
+1
1910 Hradec Králové, 2záběrová, interiér, exteriér; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3899
+1
1907 Jevíčko - dle akvarelu J. Kragla, ulička se synagogou. DA, prošlá, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3900
+1
1930 Liberec (Reichenberg), synagoga vlevo v obraze; nepoužitá, lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena: Kč
3901
+1
1920 Liberec (Reichenberg), synagoga; prošlá, částečně stržená známka na obrazové straně, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3905
+1
1936 Ostrava-Vítkovice, synagoga; prošlá, stržená původní známka a dolepená nová, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3907
+1
1905 Praha - Staronová synagoga a židovská radnice; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3910
+1
1900 SOKOLOV - koláž "město v budoucnosti", synagoga v obraze, DA, prošlá, stržená známka, vrása v obraze, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3911
+1
1920 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - synagoga; prošlá, skvrna v levém dolním růžku, odřené růžky, lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3912
+1
1936 Třinec - celkový pohled od řeky, v obraze synagoga (stála pouze 6 let). Nepoužitá, dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
3916
+1
1939 VRANOV NAD TOPĽOU - synagoga; prošlá, stržená známka, zlomený roh, červená čára po tužce nad kopulí
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3920
+1
1935 UŽHOROD (Ungvár/Ужгород) - synagoga, čb fotopohlednice, použitá, pěkná
Vyvolávací cena: Kč
3922
+1
1914 Kisvárda (HU) - synagoga. Prošlá, stržená známka, vrása, omačkané růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3923
+1
1930 Sarajevo (BiH) - starý židovský hřbitov "Španjolsko groblje"; prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
3925
+1
1899 KLAPÝ - sesuv půdy, 3-okénková čb pohlednice se záběry z katastrofy 8.4.1898; DA, prošlá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3926
+1
1920 hasičská stříkačka dobrovolných hasičů z Českých Budějovic; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3927
+1
1930 havarované letadlo škpt.ing. Františka Malkovského (letec akrobat), který zahynul po nárazu do země 8.6.1930 v Karlových Varech, čb reálfoto pohlednice, nepoužitá, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3928
+1
1910 BASEBALL, stadión Forbes Field v Pittsburghu, Pennsylvania; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3929
+1
1898? BRUSLENÍ, sportovní dopisnice, nákladem mimořádné přílohy Sport, časopisu "Naši Domácnosti" ve Žďáře u Polné; DA, nepoužitá, zoxidované okraje
Vyvolávací cena: Kč
3930
+1
1919 GOLF, dáma s golfovou holí, nápis "My Partner"; neprošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3931
+1
1936 OLYMPIÁDA Berlín, tlačené pohlednice velkého formátu s Brandenburskou bránou, vyfr. na obrazové straně s PR Berlin Olympia- Stadion a na zadní straně PR Berlin Fahrbares Postamt 13.8.36, adresováno do ČSR, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3933
+1
1907 V. Všesokolský slet, koláž, karikatura "Ubytování z nouze"; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3934
1920 skautský tábor Baška, bratrský pozdrav z přímořského tábora v Bašce na Krku; nepoužitá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3935
1947 francouzská pohlednice se skautskou tématikou; VF, nepoužitá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3936
1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdobený předtištěný objednací lístek; DA, prošlý, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3937
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen, Kneippovy pilulky, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3938
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Grennessel-Haarwasser, kopřivová vlasová voda faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3939
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's reine Heilseifen, blahodárné mýdlo faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3940
+1
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3941
+1
1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehošť, 3-dílný objednací lístek (neoddělený); prošlý, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3942
+1
1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3943
+1
1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, "Český Kneipp", litografie; neprošlá, odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena: Kč
3945
+1
1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vystřihovací pohlednice; nepoužitá, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3950
+1
1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená, zlacená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč