Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 17 / Pohlednice
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
3951
+1
1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, velmi lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3952
1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text písně, tlačená; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3953
+1
1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3954
+1
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3955
+1
1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherlands), kovový efekt, tlačená; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3956
+1
1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem, barevné, nepoužité, DA, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3957
+1
1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Německa, cenzurováno, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3958
+1
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3959
1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinců, Chorvatů a Srbů, noty; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3960
+1
1899 HORNICTVÍ hornický pozdrav se skřítky; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3961
+1
1899 HORNICTVÍ horník a víly v šachtě; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3962
+1
1899 HORNICTVÍ horník s kahanem v šachtě; DA, neprošlá, plošná oxidace
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3963
+1
1899 HORNICTVÍ horník s krumpáčem v šachtě; DA, neprošlá, silná oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
3968
+1
1900-05 sestava 10ks blahopřejných litografických koláží s motivem lásky muže a ženy, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3969
1906 sestava 6ks 4-okénkových pohlednic s tématikou vztahu muže a ženy; všechny prošlé, stržené známky, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3971
+1
1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřený a natržený pravý dolní roh
Vyvolávací cena: Kč
3972
+1
1905 malé "slečny" v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3973
+1
1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3974
+1
1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3975
+1
1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posádkou, čekající v průjezdu lánského známku na odvezení zemřelého prezidenta TGM, datováno 17.9.1937, sign. Vladimír Kedrovič, Indusfoto, vzadu popis,čb fotopohlednice, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3976
+1
1940 HLINKA Andrej, v kresbě I. V. Hochštetského; VF, neprošlá, příležitostné razítko Žilina/ Autopošta -6.VII.40, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3977
+1
1902 HUS Jan, litografická koláž, rodný dům před požárem a nynější podoba; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3979
+1
1928 LEŠETICKÝ Jaroslav, světoznámý sběratel a znalec poštovních známek, podpis na zadní straně; není pohlednice, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3981
+1
1930 SPEJBL + HURVÍNEK autor kresby: Josef Skupa, vzadu reklamní přítisk Loutkové divadlo feriál. osad; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3982
+1
1939 TISO Josef, propagační pohlednice, 1. prezident Slovenské republiky; VF, neprošlá, příležitostné razítko, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3983
1908 FRANZ JOSEF I. barevná lito, poprsí panovníka ve věnci, dole znak a palác, vydáno k 60. jubileu, tlačené, použité, lehce odřené oblé růžky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3984
+1
1897 FRANZ JOSEF I. litografie z Bystřice pod Hostýnem (okr. Kroměříž), výjevy z bitvy; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
3985
+1
1914 FRANZ JOSEF I., 4okénková koláž s vlajkami, záběry z Bělehradu; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3986
+1
1915 FRANZ JOSEF I., WILHELM II., panovníci v oválech, první rok války; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3987
+1
1907 FRANZ JOSEPH I. slavnostní otevření nového mostu v Praze dne 17. 4. 1907 (dnes Čechův most); nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3989
+1
1896 FRANZ JOSEPH I., korunovace za krále Uherska v roce 1867, litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3991
+1
1902 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, litografická koláž s vlajkami a erby, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3992
+1
1909 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, poštovní známky na pohlednici, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3993
+1
1915? ROCKEFELLER John Davison, Sr. (1839-1937), velkoprůmyslník se svou manželkou při návratu z Clevelandu, Ohio; prošlá, lehký lom v levém dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč
3994
+1
1909 TAFT William Howard, the 27th President of the USA (1909–1913), SHERMAN James S., Vice President; tlačená a zlacená propagační pohlednice, poštovně neprošlá, lehké skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč
3995
+1
1911 slavnost bohémy, VI. karneval umělců, národní divadlo Žofín, 28/II 1911; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3997
+1
1899 novoroční pozdrav se čtyřlístkem a zlatou mincí, tlačená, zlacená; DA, prošlá, psáno tajným písmem, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3998
+1
1900-05 sestava 9ks novoročních litografických pohlednic, motivy čtyřlístků a podkov, tlačené, zlacené; prošlé, 1x zlomený roh, jinak standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3999
+1
1900-10 sestava 12ks blahopřejných litografických koláží s motivem Vánoc a andělů, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4001
+1
1902 novoroční koláž, milenci; tlačená a zlacená, DA, prošlá, krátký lom v dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
4004
1900-05 sestava 4ks blahopřejných litografických koláží s květinovými motivy, tlačené, zlacené; prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4005
+1
1910 psi, humorný obrázek psa v cylindru kouřícího cigaretu; nepoužitá, odřené růžky, lehká skvrna
Vyvolávací cena: Kč
4006
+1
1909 kukuřice, propagační koláž, nakládání obří kukuřice v USA; prošlá v roce 1934, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4007
+1
1899 Noční pozdrav z . . . (Gruss aus . . . Bei Nacht), litografická koláž, sova, netopýr; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
4008
+1
1910 průlet Halleyovy komety, zástup lidiček, "Kdo podrží pohlednici proti světlu, tomu se objeví kometa"; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4010
+1
1900 andílek, ptáčci, litografie v zeleném odstínu; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč