Písemná aukce 17 / Filatelie / ČSR I. / Skautské

56315 - 1918 Pof.SK1+2 Skautské, obě padělky, s lepem,  jen pro s
1918 Pof.SK1+2 Skautské, obě padělky, s lepem, jen pro studijní účely
Vyvolávací cena:
54984 - 1918 FALZA  padělek přítisku Příjezd presidenta Masaryk
1918 FALZA padělek přítisku Příjezd presidenta Masaryka, neoznačeno, nálepka, určeno pro sdudijní účely, dobrý stav
Vyvolávací cena:
59655 - 1918 dopis vyfr. zn. 10h modrá, Pof.SK1 s raz. Pošta skaut
1918 dopis vyfr. zn. 10h modrá, Pof.SK1 s raz. Pošta skautů Praha 22/XI 1918, doplněno raz. Dopis od skauta převzal s parafou, adresováno na Vojenské velitelství, bez poškození, dekorativní malý formát obálky
Vyvolávací cena: