Písemná aukce 17 / Pohlednice / Místopis
3339
1920? Slatiňany - interiér z Fendrichovy restaurace Beseda, barevné, secesní výzdoba, nepoužité, na adresní straně menší pošpinění
Vyvolávací cena: Kč
3341
1900 Jablonec nad Nisou - Gesangverein "Lyra", litografická koláž, továrna a villa Zappe; DA, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3342
1898 JANOV NAD NISOU (Johannesberg) - litografická koláž, rozhledna, papírna; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3343
1897 Proseč nad Nisou (Proschwitz) - 9-okénková litografická koláž, nádraží, továrny; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3344
1910 Velké Hamry - 3okénková koláž, partie z Muchova, Muchovské pohoří, Terezínská hora; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3346
1936 DOLNÍ LIPOVÁ (Nieder Lindewiese) - čb koláž, celkový pohled a 2x karikatura, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3347
1894 Jeseník - litografie, město, lázně, Priessnitzův pramen, vodoléčebné nádoby; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3348
1909 Zlaté Hory (Zuckmantel) - 2okénková, škola, Školní ulice, automobil a děti; prošlá, skvrna po sponce
Vyvolávací cena: Kč
3349
1904 HOŘICE - koláž "město v budoucnosti"; DA, prošlá, zakulacené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3354
1901 LIBÁŇ - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, omačkané růžky, velmi lehká oxidace v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3358
1908 Brtnice (Pirnitz) - barevná koláž, okno vagónu, celkový pohled na město; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3359
1900 Brtnice - litografická koláž, zelený odstín; DA, neprošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3360
1900 Brtnice - litografická koláž; DA, neprošlá, odřené růžky, lehká oxidace v růžcích
Vyvolávací cena: Kč
3362
1909 Jihlava - koláž, náměstí s tramvají, rakouské poštovní známky, státní znak, zlacená, tlačená; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3365
1903 Polná - pohled ke kostelu sv. Panny Barbory; DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3366
1908 Třešť (deutsch Triesch) - ulice s nálevnou kořalek; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3367
1930 Kardašova Řečice - 5okénková, pivovar; prošlá, lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena: Kč
3368
1920 Lutová - 3okénková, obchod Jakuba Štecha, villa, celkový pohled; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3369
1910 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - 8-okénková, nádraží úzkokolejné dráhy, továrna na houně, lnárna, hostinec, náměstí; nepoužitá, lehká skvrna v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3371
1940 Staré Město pod Landštejnem - 4-okénková pohlednice vydaná po obsazení s nápisem Alstadt bei Neubistritz, N.D., prošlé s provizorním raz. z r. 1945, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3379
1894 Kyselka (Giesshübl) - litografická koláž, prameny, kaple, Trpasličí díry; DA, prošlá, DR GIESSHÜBEL-PUCHSTEIN 17/8/94 (!), lehce odřená
Vyvolávací cena: Kč
3380
1897 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 6-záběrová (i nádraží), DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3381
1898 Žlutice (Luditz) - barevná kolážová lito, 7-záběrová (mj. lékárna), DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3382
1901 Dětmarovice (Dziećmorowice) - litografická koláž, pošta, hospoda Jendryszczyk; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3383
1899 Karviná (Karwin) - 6-okénková koláž, pivovar, nádraží, doly Franziska, Gabrielen, lékárna; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3384
1904 Černuc - 4okénková, kaple, obchod, škola; DA, prošlá, támečkové razítko poštovny ČERNUC, lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3385
1907 Kladno - 2okénková, celkový pohled, náměstí; prošlá, poštovna NESUCHYŇ, omačkaný růžek
Vyvolávací cena: Kč
3388
1902 Kladno - hornické motivy, 5-okénková; DA, prošlá, krátké natržení v dolním okraji (5mm)
Vyvolávací cena: Kč
3389
1900 Kladno - litografická koláž, železárny, Poldina huť; DA, nepoužitá, omačkané růžky, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
3396
1915 Slaný - 6-okénková, přádelna, škola, sokolovna, nová továrna fy Breitfeld, Daněk a spol.; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3398
1899 Unhošť - 3okénková, náměstí hostinec, socha sv. Václava, postavy; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč