Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Děti, hračky

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
57817 - 1898 dítě s kytičkou fialek, litografie; DA, prošlá, dobrý s
1898 dítě s kytičkou fialek, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57880 - 1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřen
1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřený a natržený pravý dolní roh
Vyvolávací cena:
57878 - 1905 malé slečny v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená
1905 malé "slečny" v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: