Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Děti, hračky

57817
1898 dítě s kytičkou fialek, litografie; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
57880
1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřený a natržený pravý dolní roh, vyvolávací cena:
57878
1905 malé "slečny" v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena: