Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Děti, hračky

Aktuálně běží Aukce 58, kde můžete najít podobné položky a dražít!

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-3 z 3]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3970
57817 / 3970 - Pohlednice / Motiv / Děti, hračky
1898 dítě s kytičkou fialek, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Děti, hračky,
300 🔒 Pouze po přihlášení
3971
57880 / 3971 - Pohlednice / Motiv / Děti, hračky
1900 děvčátko v čepci, litografická koláž; DA, prošlá, odřený a natržený pravý dolní roh
300 🔒 Pouze po přihlášení
3972
57878 / 3972 - Pohlednice / Motiv / Děti, hračky
1905 malé "slečny" v paruce a s paraplíčkem; tlačená a zlacená pohlednice; DA, prošlá, dobrý stav
500 🔒 Pouze po přihlášení

11.11.2018 18:50