Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
55969 - 1908 FRANZ JOSEF I.   barevná lito, poprsí panovníka ve v
Jakost
1908 FRANZ JOSEF I. barevná lito, poprsí panovníka ve věnci, dole znak a palác, vydáno k 60. jubileu, tlačené, použité, lehce odřené oblé růžky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
59666 - 1897 FRANZ JOSEF I.  litografie z Bystřice pod Hostýnem (o
+1
Jakost
1897 FRANZ JOSEF I. litografie z Bystřice pod Hostýnem (okr. Kroměříž), výjevy z bitvy; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena:
57254 - 1914 FRANZ JOSEF I., 4okénková koláž s vlajkami, záběr
+1
Jakost
1914 FRANZ JOSEF I., 4okénková koláž s vlajkami, záběry z Bělehradu; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57256 - 1915 FRANZ JOSEF I., WILHELM II., panovníci v oválech, prv
+1
Jakost
1915 FRANZ JOSEF I., WILHELM II., panovníci v oválech, první rok války; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56157 - 1907 FRANZ JOSEPH I.  slavnostní otevření nového mostu v
+1
Jakost
1907 FRANZ JOSEPH I. slavnostní otevření nového mostu v Praze dne 17. 4. 1907 (dnes Čechův most); nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
56206 - 1901 FRANZ JOSEPH I.  procházka na mostě; DA, prošlá, od
+1
Jakost
1901 FRANZ JOSEPH I. procházka na mostě; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
U:A5
57841 - 1896 FRANZ JOSEPH I., korunovace za krále Uherska v roce 18
+1
Jakost
1896 FRANZ JOSEPH I., korunovace za krále Uherska v roce 1867, litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58824 - 1914 FRANZ JOSEPH I., WILHELM II., Viribus Unitis; prošlá,
Jakost
1914 FRANZ JOSEPH I., WILHELM II., "Viribus Unitis"; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57027 - 1902 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a M
+1
Jakost
1902 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, litografická koláž s vlajkami a erby, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
57026 - 1909 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a M
+1
Jakost
1909 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, poštovní známky na pohlednici, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena:
55672 - 1915? ROCKEFELLER John Davison, Sr. (1839-1937), velkoprůmy
+1
Jakost
1915? ROCKEFELLER John Davison, Sr. (1839-1937), velkoprůmyslník se svou manželkou při návratu z Clevelandu, Ohio; prošlá, lehký lom v levém dolním rohu
Vyvolávací cena:
57868 - 1909 TAFT William Howard, the 27th President of the USA (190
+1
Jakost
1909 TAFT William Howard, the 27th President of the USA (1909–1913), SHERMAN James S., Vice President; tlačená a zlacená propagační pohlednice, poštovně neprošlá, lehké skvrny v obraze
Vyvolávací cena: