Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis
warning
2695
+1
1912 Esch s. A. - koláž, známky na pohlednicích, celkový pohled a nádraží, znak, stříbřená, tlačená; prošlá, průpich v růžku, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2697
+1
1900 München - litografická koláž, foto ulice Ludwigsstrasse, vlajky, erb, tlačená; DA, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2698
+1
1900 Regensburg - litografická koláž, erby, zlacená, tlačená; DA, nepoužitá, bezvadná
Vyvolávací cena: Kč
2699
+1
1898 Regensburg - zimní pozdrav, litografická koláž, dvojice na bruslích; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2700
+1
1898 Hamburg - litografická koláž, IX. Deutsches Turnfest; DA, prošlá, příležitostné razítko, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2701
+1
1900 Halsbrücke - obrazová koláž, továrna, komín vysoký 140m; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2702
+1
Radeberg-Großerkmannsdorf - Gasthof zum Erbgericht, pérová litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2703
+1
1900 Karlówek (Klein-Karlsberg) - litografická koláž, restaurace Zur-Erholung, vodopád; DA, prošlá, oxidace v okraji
Vyvolávací cena: Kč
2704
+1
1900 Szklarska Poręba - litografická koláž, panorama Krkonoš, sklářská huť Józefina (Josephinehütte); DA, prošlá, stržená známka, odřené rohy, malá skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2705
+1
1898 Maria Trost - elektrická dráha, litografie, zelený odstín; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena: Kč
2706
+1
1897 Wien - Münchener Löwenbräu Bierhalle, litografická koláž, chmel; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2707
+1
1900 Wien - litografická koláž, restaurace Schottenthor, interiéry, zelený odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2708
+1
1899-00 sestava 5ks jednobarevných pohlednic, 3x Bukurešť (1x měsíček), 1x tramvaj (koňka?), všechny DA, použité, 1x perfin F.S., zachovalé, stojí za prohlídku
Vyvolávací cena: Kč
2710
+1
1909 Weinfelden - znaky a pomníky kolem fotografie hradu, tlačená, zlacená, stříbřená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2711
+1
1898 Istanbul (Constantinople) - litografie, pohled na úžinu; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
2712
+1
1915 STRYJ (Стрий) - koláž "město v budoucnosti"; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
2713
+1
1916 STRYJ (Стрий) - koláž, nádraží, tramvaj, automobil, lidé; prošlá, zakulacené růžky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
2714
+1
1899 EGYPT Alexandria - litografická koláž, arabské ženy; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2715
+2
1968 CHINA, sestava 9ks barevných pohlednic v původním přebalu, fotografie různých hliněných figurek, nepoužité, esperantký text
Vyvolávací cena: Kč
2716
+1
1912 JAPAN, jezero Chuzenji, Nikko; prošlá, zasláno z Pekingu, lehký příčný sklad
Vyvolávací cena: Kč
2717
+1
1899 Macocha - litografická koláž, propast, Punkva; DA, prošlá, lehká oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
2718
+1
1904 Macocha - litografie, pohled od Spodního můstku; DA, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2719
+1
1892 ČESKO-SASKÉ ŠVÝCARSKO - Pravčická brána (Prebishtor) - litografie; DA, prošlá, stržená známka a dolepovaná jiná, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
2720
+1
1900 WAMBIERZYCE (Vambeřice / Albendorf) - litografická koláž; DA, prošlá, stržená známka, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
2721
+1
1911 Wien - XXIII. německá filatelistická výstava; celinová pohlednice, neprošlá, příležitostné razítko, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2772
+1
1898 Mariánské Lázně (Marienbad) - litografická koláž, trojice Židů, dámy v popředí; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč