Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
2394
1900 Hradec nad Moravicí - 3-okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2396
Vyvolávací cena: Kč
2398
Vyvolávací cena: Kč
2399
1890 Orlík - předchůdce pohlednice; DA, prošlá, zlomený růžek, krátké natržení v dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
2400
1897 Krkonoše - 4okénková, Spálený Mlýn (Mohornmühle), Obří důl (Riesengrund), Temný důl (Dunkelthal), sklárna; DA, prošlá, odřené rohy, skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč
2401
1902 Krkonoše - Česká bouda na Sněžce, zimní pohled, lidé na saních; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2402
1900 Šumava - litografická koláž, nádraží na Špičáku, Černé jezero, hotel Rix, pension Prokop; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
2403
1900 Šumava - Třístoličník (Dreisessel), hotel Muhr, litografická koláž; DA, prošlá, lehce odřeno v obraze (vlevo nahoře)
Vyvolávací cena: Kč
2405
1900 Beroun - Plzeňská brána, litografická koláž; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2407
1898 Brno - 4-okénková koláž, Veverská ulice, stárek z Líšně, restaurace Útulna u Macochy, kostel; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2408
1900 Brno - Zelný trh, stánky, lidé, budovy, zajímavý záběr; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2409
1908 Brno - hotel Slavia a Národní kavárna, 5-okénková koláž s interiáry, prošlé; mírně zamazané od razítkovací barvy v obraze
Vyvolávací cena: Kč
2410
1914 Brno - hotel Pilsnerhof, Jakubské náměstí (Rennergasse); prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2412
1900 Židenice - Táborská třída, lidé; DA, prošlá, zvlněný pravý okraj, krátké natržení (6mm)
Vyvolávací cena: Kč
2414
1905 Vranov - lidé v uličce; DA, prošlá, lehké skvrny, zlomené růžky vpravo
Vyvolávací cena: Kč
2415
1900 VRANOV - rytina z roku 1740 na hnědém papíru; DA, nepoužitá, odřené růžky i okraje
Vyvolávací cena: Kč
2417
1898 Židlochovice (Groß Seelowitz) - litografická koláž, cukrovar; DA, prošlá, omačkaný roh
Vyvolávací cena: Kč
2418
Vyvolávací cena: Kč
2419
Vyvolávací cena: Kč
2420
1905 Krnov (Jägerndorf) - pohled přes rybník; DA, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2422
Vyvolávací cena: Kč
2424
1898 Jestřebí (Habstein) - povoz na ulici; DA, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2426
1905 SLOUP V ČECHÁCH (Bürgstein) - restaurace Fichrelschänke, zlaceno; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2427
Vyvolávací cena: Kč
2429
Vyvolávací cena: Kč
2430
Vyvolávací cena: Kč
2431
Vyvolávací cena: Kč
2432
1897 Český Krumlov - litografická koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2433
1894 Český Krumlov (Krumau) - 4okénková koláž, rozhledna Kleť; DA, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2434
1905 Děčín (Tetschen) - litografická koláž, restaurant Peschke, interiér; DA, prošlá, stržená známka
Vyvolávací cena: Kč
2436
Rýzmberk - barevná lakovaná pohlednice s hradem a hostincem u Pešků, prošlé, velmi lehké lomy v dolních růžcích
Vyvolávací cena: Kč
2438
Vyvolávací cena: Kč
2439
1917 Paskov - 5okénková, nádraží, pivovar, zámek, most, náměstí; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
2440
1898 Havlíčkův Brod (Německý Brod) - styl předchůdce pohlednice; DA, nepoužitá, oxidace v okrajích, zakulacené rohy, odřený spodní okraj
Vyvolávací cena: Kč
2441
1897 Kyjov (Gaya) - 3-okénková koláž, hnědý odstín; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2442
1897 Kyjov (Gaya) - 5-okénková koláž, sklárna, modrý odstín; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
2443
1897 Hradec Králové - litografická koláž; DA, prošlá, odřené okraje, natržení v horním okraji (2mm)
Vyvolávací cena: Kč
2444
1904 Chlumec nad Cidlinou - čb koláž, lidé na náměstí; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2445
1897 Františkovy Lázně (Franzensbad) - 4okénková litografická koláž, bahenní lázně; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2446
1900 Mariánské Lázně (Marienbad) - litografie, karikatura návštěvníků lázní; DA, prošlá, lehké skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
2447
1902 Aš (Asch) - litografická koláž, radnice, erb, tlačená, zlacená; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2448
1902 Cheb (Eger) - obrazová koláž "podloubí", Valdštejnský dům, Valdštejn ve štítku, zlaceno; DA, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
2449
1924 PODHOŘÍ (Kreuzenstein) - zaniklá obec, výletní restaurace Mlýnek (Insel Mühlerl); prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2450
Vyvolávací cena: Kč
2451
1909 Chomutov, 5-okénková barevná koláž uprostřed Kaiser Josef Strasse, prošlé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2452
1915 Chomutov, barevná koláž, náměstí s vojákem "O du mein Österreich!", prošlé bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2453
1905 Chomutov, kolorovaná koláž pohled z okna na ulici Plattnerstrasse, prošlé, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč