Písemná aukce 18 / Pohlednice / Motiv / Umělecké a reprodukce
2830
1919 Praha, Malostranský dvůr, litografie, signováno MH, vydal Artěl; prošlá, vzadu zbytek nálepky
Vyvolávací cena: Kč