Písemná aukce 18 / Pohlednice / Motiv / Umělecké a reprodukce

Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
62759 - 1919 Praha, Malostranský dvůr, litografie, signováno MH,
1919 Praha, Malostranský dvůr, litografie, signováno MH, vydal Artěl; prošlá, vzadu zbytek nálepky
Vyvolávací cena: