Písemná aukce 18 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

61180 - 1964 BOUDA Cyril,  panorama města Brna, mědirytina, autors
1964 BOUDA Cyril, panorama města Brna, mědirytina, autorský tisk 77/200, formát 41x19cm, s podpisem autora
Vyvolávací cena:
63435 - 1925 DOBROVOLSKÝ Jaroslav (1895–1942), ex libris Žofie U
1925 DOBROVOLSKÝ Jaroslav (1895–1942), ex libris Žofie Uhlířová, 70x98mm, Koně, signováno
Vyvolávací cena:
64324 - 1930? Ex libris Karel Štětina, sign. ŠK, 3ks nepoužité
1930? Ex libris Karel Štětina, sign. ŠK, 3ks nepoužité
Vyvolávací cena:
64833 - 1930 Ex libris Svobodných zednářů a jiných tajných spo
1930 Ex libris Svobodných zednářů a jiných tajných společností, Praha 1930, sešit D, soubor 6ks různých grafik, formát A5
Vyvolávací cena:
64830 - 1930 Ex libris Svobodných zednářů a jiných tajných spo
1930 Ex libris Svobodných zednářů a jiných tajných společností, Praha 1930, sešit E, soubor 6ks různých grafik, formát A5
Vyvolávací cena:
63906 - 1965 FREMUND Richard (1928–1969): Muž a žena, linoryt, 1
1965 FREMUND Richard (1928–1969): Muž a žena, linoryt, 10x14cm, signováno
Vyvolávací cena:
62706 - 1936 HAVRLÍK Svatopluk (1908–1966): Jihočeská krajina,
Vyvolávací cena:
63909 - 1970 HOUSA Bedřich (*1926): Lastura, 10x14, signováno
1970 HOUSA Bedřich (*1926): Lastura, 10x14, signováno
Vyvolávací cena:
65044 - 1926 HRBEK Emanuel (1897–1975), ex libris Grafická sbírk
1926 HRBEK Emanuel (1897–1975), ex libris Grafická sbírka J. Chylíka, 47x67mm, Portrét Hollara, sign., přidány 3ks ex libris Dr. Jindřich Chylík
Vyvolávací cena:
63912 - 1978 JANEČEK Ota (1919–1996): katalog k výstavě, 4x pod
1978 JANEČEK Ota (1919–1996): katalog k výstavě, 4x podepsaná grafika, Ptáčci se sluncem, Ptačí polibek, Kubánka, Dívka s náušnicí, na skládaném listě, formát 21x21cm, zajímavá nabídka
Vyvolávací cena:
63907 - 1972 JANÍČEK James (*1935): Kompozice, 17x13cm, lept, sign
1972 JANÍČEK James (*1935): Kompozice, 17x13cm, lept, signováno
Vyvolávací cena:
63268 - 1930 KAHOVEC: Hlava, 24x34cm, tužka, zasklená pasparta
1930 KAHOVEC: Hlava, 24x34cm, tužka, zasklená pasparta
Vyvolávací cena:
63267 - 1926 KAHOVEC: Ovečky na pastvě, 26x15cm, akvarel, zasklen
1926 KAHOVEC: Ovečky na pastvě, 26x15cm, akvarel, zasklená pasparta
Vyvolávací cena:
63270 - 1925 KAHOVEC: Spolužačka, 20x28cm, akvarel, zasklená pasp
1925 KAHOVEC: Spolužačka, 20x28cm, akvarel, zasklená pasparta
Vyvolávací cena:
63269 - 1930 KAHOVEC: Studie plastiky, 20x28cm, tužka, zasklená pa
1930 KAHOVEC: Studie plastiky, 20x28cm, tužka, zasklená pasparta
Vyvolávací cena:
60417 - 1999 KULHÁNEK Oldřich, Dva tisíce kaček, jako PF 2000, z
1999 KULHÁNEK Oldřich, Dva tisíce kaček, jako PF 2000, zvláštní příloha kalendáře O.Kulhánka pro rok 2000, kresba pastelkami, formát A4, vydal Art D - Grafický ateliér ČERNÝ, s.r.o., bezvadné
Vyvolávací cena:
63905 - 1984-92 LIESLER Josef (1912–2005), sestava 2ks ex libris,
1984-92 LIESLER Josef (1912–2005), sestava 2ks ex libris, Lumír Andrýsek 9x11cm, Dr. Hillerbrandt, litografie 10x17cm, signováno
Vyvolávací cena:
63430 - 1920 MACKOVÁ Anna (1887–1969), ex libris E. Jahnová, 100
1920 MACKOVÁ Anna (1887–1969), ex libris E. Jahnová, 100x150mm, Přírodní motiv, dřevoryt, signováno vzadu, lom růžku mimo tiskové pole
Vyvolávací cena:
63910 - 1970 MATASOVÁ Adéla (*1940): Kompozice, 15x20cm, lept, sig
1970 MATASOVÁ Adéla (*1940): Kompozice, 15x20cm, lept, signováno
Vyvolávací cena:
64967 - 1922 MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni sláv
Vyvolávací cena:
65042 - 1916 NOVÁK Láďa (1865–1944): ex libris Boh. Krombholz,
1916 NOVÁK Láďa (1865–1944): ex libris Boh. Krombholz, 65x95mm, Vždy svorně, signováno
Vyvolávací cena:
63432 - 1935 PAVELKA František (1894–1948), ex libris Jan Kacbund
1935 PAVELKA František (1894–1948), ex libris Jan Kacbunda, 73x86mm, Dívky s běloušem, vzadu signováno
Vyvolávací cena:
64381 - 1925-90 sestava 18ks listů s ex libris, obsahuje ex libris
1925-90 sestava 18ks listů s ex libris, obsahuje ex libris ze sborníku 1925-26, dále exlibris autorů: J. Hroch, J. Jaška, O. Karel, R. Kubíček, Toyen a další, část signováno
Vyvolávací cena:
65043 - 1911 ŠTÁFL Otakar (1884–1945): ex libris Eduard Vojan, 7
1911 ŠTÁFL Otakar (1884–1945): ex libris Eduard Vojan, 71x130mm, Busta Shakespeareova, pohled k chrámu Vítskému, sign. (štafle nakreslena)
Vyvolávací cena:
63434 - 1915 ŠŤASTNÝ Ctibor (1884–1962), ex libris Ctibor Šťa
1915 ŠŤASTNÝ Ctibor (1884–1962), ex libris Ctibor Šťastný, 72x59mm, Zátiší s knihou, signováno
Vyvolávací cena:
63436 - 1901 ŠVABINSKÝ M. (1873–1962): ex libris MUDr. F. O. Pe
1901 ŠVABINSKÝ M. (1873–1962): ex libris MUDr. F. O. Pečírka, 45x64mm, Medik s lebkou, signováno
Vyvolávací cena:
64350 - 1973 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praga regia, autorsk
1973 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praga regia, autorský tisk s podpisem, 15x8,5cm, zaskleno v paspartě, skvrna v levé straně
Vyvolávací cena:
64349 - 1973 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praga, autorský tisk
1973 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praga, autorský tisk s podpisem, 16x9cm, zaskleno v paspartě
Vyvolávací cena:
64944 - 1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris F. Fricková, 30
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris F. Fricková, 30x103mm, Naháček u stromu
Vyvolávací cena:
64940 - 1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Josef Hodek, 73x
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Josef Hodek, 73x77mm, Dívka s červeným slunečníkem
Vyvolávací cena:
64941 - 1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Kláry P., 67x10
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Kláry P., 67x102mm, Loutka, míč, medvídek
Vyvolávací cena:
64943 - 1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Mařenka, 66x83m
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Mařenka, 66x83mm, Chryzantémy ve váze
Vyvolávací cena:
65045 - 1950? VOTLUČKA Karel (1896–1963): ex libris Zdenky Chytil
1950? VOTLUČKA Karel (1896–1963): ex libris Zdenky Chytilové, sestava 2 ks, signováno
Vyvolávací cena:
65046 - 1934 VOTRUBA Jaroslav (1889–1971): Větrný mlýn a slune
1934 VOTRUBA Jaroslav (1889–1971): Větrný mlýn a slunečnice, barevný dřevoryt, 47x40cm, signováno, tlačená značka SVUM Hodonín
Vyvolávací cena:
63429 - 1920 VYČÍTAL Miroslav, ex libris Bořivoj Fromm, 55x47mm,
1920 VYČÍTAL Miroslav, ex libris Bořivoj Fromm, 55x47mm, Ženský akt, signováno
Vyvolávací cena: