Písemná aukce 18 / Ostatní sběratelské obory / Mapy, plány, turistické průvodce

63726 - 1891 Ilustrovaný průvodce všeobecnou Zemskou jubilejní v
1891 Ilustrovaný průvodce všeobecnou Zemskou jubilejní výstavou s průvodcem Prahou, redigoval Josef Kafka, 240 stran, množství dobových reprodukcí a grafických i textových reklam, formát A6, zachovalé
Vyvolávací cena:
63728 - 1932 Úplný orientační rádce Velké Prahy pro potřebu
1932 Úplný orientační rádce Velké Prahy pro potřebu úřední i soukromou, podrobný seznam náměstí, ulic, úřadů, ústavů, elektrických drah, autobusů apod., sestavil František Kudláček, řidič a průvodčí elektrických drah hlavního města Prahy, formát A6, poškozený plán města, jinak zachovalé
Vyvolávací cena:
64096 - 1935 turistická brožura Slovensko - zem zimných krás a
1935 turistická brožura Slovensko - zem zimných krás a športov, 24 stran, formát 21x22cm, obsahuje seznam turistických chat a útulen, obrazový doprovod, vydal Slovenský cudzinecký sväz v Bratislave vlastním nákladem, svisle přeloženo, zachovalé
Vyvolávací cena:
61814 - 1938 Průvodce Prahou, plán města a textový doprovod, rek
1938 Průvodce Prahou, plán města a textový doprovod, reklamní vydání fy Saponia, složeno do knížečky cca A6, zachovalé
Vyvolávací cena:
64300 - 1870? plán Prahy a okolí, měřítko 1:14400, formát 42x3
1870? plán Prahy a okolí, měřítko 1:14400, formát 42x35cm, tisk Litografie Farský, náklad Řivnáč, kresba Kaftan a Lička, složeno na menší formát, podlepeno, natržení opraveno, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
60325 - 1938 Mapa Česko-Slovenska a Podkarpatské Rusi, zobrazuje r
1938 Mapa Česko-Slovenska a Podkarpatské Rusi, zobrazuje republiku bez zabraných území Německem, Polskem a Maďarskem, jako dobový dokument vydala Kolínská cikorka pod názvem "Malá, ale naše", vzadu statistické údaje o zabraných územích a počtech obyvatel, složeno na menší formát, menší natržení ve skladech podlepena, mimořádný dokument s krátkou dobou územní platnosti (cca 5 měsíců), formát 58x26cm
Vyvolávací cena:
65247 - 1940 soubor 4ks německých map, Skandinávie, Francie a Ang
1940 soubor 4ks německých map, Skandinávie, Francie a Anglie, Blízký východ, Středomoří; 2x natrženo
Vyvolávací cena:
59723 - 1916 Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-16 (
1916 Die militärischen Ereignisse im Völkerkrieg 1914-16 (vojenské události v I. světové válce), 3ter Teil, Kriegshilfe, München, atlas s 30 mapami bojišť a popisem; nese stopy používání, 1 mapa poškozena
Vyvolávací cena: