Písemná aukce 23 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Litoměřice
2861
1911 OPARNO (Wopparn) - restaurace Schweizermühle; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2862
1914 TEREZÍN (Theresienstadt) - kombinovaná koláž, vojenská muzika, prošlá, zažloutlé okraje, poškozená známka
Vyvolávací cena: Kč
2863
1898 TŘEBENICE (Trebenitz) - okénková litografie, celkový pohled, radnice, hrad, továrna, náměstí, DA, neprošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč