Písemná aukce 23 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Litoměřice

88270 - 1911 OPARNO (Wopparn) - restaurace Schweizermühle; prošlá
1911 OPARNO (Wopparn) - restaurace Schweizermühle; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
82306 - 1914 TEREZÍN (Theresienstadt) - kombinovaná koláž, vojen
1914 TEREZÍN (Theresienstadt) - kombinovaná koláž, vojenská muzika, prošlá, zažloutlé okraje, poškozená známka
Vyvolávací cena:
82289 - 1898 TŘEBENICE (Trebenitz) - okénková litografie, celkov
1898 TŘEBENICE (Trebenitz) - okénková litografie, celkový pohled, radnice, hrad, továrna, náměstí, DA, neprošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: