Písemná aukce 23 / Souvislé zobrazení
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín
arrow_forward_ios
2845
1887 PRAVČICKÁ BRÁNA (Prebischthor) - předchůdce pohlednice, dopisnice Mi.P43, s obrazovým přítiskem, nepoužitá, ručně datováno 1887 (!), zajímavé, velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Havlíčkův Brod
arrow_forward_ios
2846
1910 ZDISLAVICE - barevná koláž čtyřlístek, škola, náměstí, parní mlýn, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Cheb - Mariánské Lázně
arrow_forward_ios
2847
1898 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (Marienbad) - litografická koláž, Kaffee Egerländer, DA, prošlá, lehká skvrna v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Chomutov
arrow_forward_ios
2848
1901 CHOMUTOV (Komotau) - jednookénková koláž, celkový pohled, DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jičín
arrow_forward_ios
2850
1909 LÁZNĚ BĚLOHRAD - známky na pohlednicích, erby, tlačená, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / lázně Karlovy Vary
arrow_forward_ios
2851
1898 KARLOVY VARY (Karlsbad) - litografie, zelený odstín, DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2852
1900 KARLOVY VARY (Karlsbad) - okénková koláž, konvalinky, tlačená, DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2853
1902 KARLOVY VARY (Karlsbad) - okénková koláž, růže, tlačená, DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2854
1916 KARLOVY VARY (Karlsbad) - barevná koláž s vlajkou, tlačená, městský park, restaurace, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Kladno
arrow_forward_ios
2856
1899 KLADNO - okénková litografie, celkový pohled, radnice, zámek, důl, chrám, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Klatovy
arrow_forward_ios
2857
1899 KLATOVY - litografie, městské sady, chrám, bašta, DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Kroměříž
arrow_forward_ios
2858
1900 KROMĚŘÍŽ - hasiči, litografická koláž; DA, prošlá, oxidace v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Liberec
arrow_forward_ios
2859
1898 LIBEREC (Reichenberg) - litografie, celkový pohled, škola, chrám, DA, neprošlá, drobné rezavé skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2860
1896 LIBEREC (Reichenberg) - Staroměstské náměstí s radnicí, čb koláž, DA, použité, otlaky po uložení v albu, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Litoměřice
arrow_forward_ios
2861
1911 OPARNO (Wopparn) - restaurace Schweizermühle; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2862
1914 TEREZÍN (Theresienstadt) - kombinovaná koláž, vojenská muzika, prošlá, zažloutlé okraje, poškozená známka
Vyvolávací cena: Kč
2863
1898 TŘEBENICE (Trebenitz) - okénková litografie, celkový pohled, radnice, hrad, továrna, náměstí, DA, neprošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Mělník
arrow_forward_ios
2864
1918 MĚLNÍK - stylizovaná koláž v oválu, láhev vína, celkový pohled od vody, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Most
arrow_forward_ios
2865
1903 LITVÍNOV (Oberleutensdorf) - "Elektrická přichází" litografie, náměstí s lidmi a tramvají, DA, prošlá, oxidované okraje
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Náchod
arrow_forward_ios
2866
1907 JOSEFOV (Josefstadt) - koláž "motýl", barevná, náměstí a pevnost, DA, prošlá, mírně zašlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
1908 ČESKÁ SKALICE - koláž "motýl", náměstí, hřbitov, Havlíčkova třída, prošlá, přední strana popsána jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
1947 NÁCHOD - obchod Čeněk Kulda, foto rodiny před obchodem, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2869
1909 NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - koláž "poštovní poukázka", prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2870
1915 STARKOČ - restaurant ESPERANTO u nádraží, v popředí lidé, černobílá, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nový Jičín
arrow_forward_ios
2871
1902 BÍLOVEC (Wagstadt) - litografická koláž, továrna Salcher; DA, prošlá, zlomený růžek, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Nymburk
arrow_forward_ios
1924 MILOVICE - vojenská vlečka, lokomotiva "Vlasta", neprošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Olomouc
arrow_forward_ios
2873
1915 DOLOPLAZY - 3-okénková, mlékárna, kostel, celkový pohled; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
2874
1927 NENAKONICE - pohled do ulice, obchod, hostinec U Skoupilů; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2875
1908 OLOMOUC - 5-okénková koláž, páv, prošlá, částečně stržená známka, lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena: Kč
2876
1917 OLOMOUC - C.k. domobranecký pěší pluk Olomouc, čís. 13, alegorie; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Opava
arrow_forward_ios
2877
1920 HLUČÍN (Hultschin) - Mírové náměstí, pohled do Opavské ulice, hotel, prošlá, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
2878
1900 JÁNSKÉ KOUPELE (Bad Johannisbrunn) - litografická koláž, MELČ (Meltsch); DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / Ostrava-město
arrow_forward_ios
2880
1900 KLIMKOVICE - 4-okénková koláž, klášter, lípa, škola, celkový pohled; DA, nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / Plzeň-město
arrow_forward_ios
2881
1919 PLZEŇ (Pilsen) - stylizovaná koláž, piják piva a létající sud, panovník, pohled na pivovar, neprošlá, jemné lomy
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Plzeň (PS, PJ)
arrow_forward_ios
2882
1899 KAZNĚJOV - okénková litografie, celkový pohled, nádraží, DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / Praha - centrum
arrow_forward_ios
2883
1921 PRAHA - lidové knihkupectví František Khodl; prošlá, zlomený růžek, výrazný řez v levém okraji
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / Praha - městské části
arrow_forward_ios
2884
1915 VYSOČANY - fotopohlednice, firemní koňský povoz Fr. Odkolek, prošlá, na rubu stopa po přilepení, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Praha-východ
arrow_forward_ios
2885
1935 ČELÁKOVICE - ulice, koloniální obchod Václav Labík, lidé; prošlá, odřené růžky, vrása v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Praha-západ
arrow_forward_ios
2886
1908 ŘEVNICE - koláž čtyřlístek, barevná, náves, přístav, altánek, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Prachatice
arrow_forward_ios
2887
1899 NOVÉ ÚDOLÍ (Neuthal) - litografická koláž; DA, prošlá, odřené růžky, 2x lehký lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Prostějov
arrow_forward_ios
2888
1909 PROSTĚJOV - fotopohlednice, náměstí, obchody, lidé, foto Horák, Uh. Hradiště; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Rychnov nad Kněžnou
arrow_forward_ios
2889
1917 ČERNÍKOVICE - zámek, šlechtická korespondence, odesílatel hraběnka Kolowrat, lehké skvrny v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Semily
arrow_forward_ios
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Sokolov
arrow_forward_ios
2891
1898 KRASLICE (Graslitz) - jednozáběrová litografie, celkový pohled, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Šumperk
arrow_forward_ios
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Tábor
arrow_forward_ios
2893
1899 SOBĚSLAV - okénková litografie, celkový pohled, soud, chrám, papírnictví, DA, prošlá, pravý horní roh mírně zlomený, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2894
1892 TÁBOR - předchůdce pohlednice, hrad Kotnov, prošlá, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Teplice
arrow_forward_ios
2896
1910 DUCHCOV (Dux) - stylizovaná koláž s květinou, celkový pohled od vody, prošlá, stržená známka, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2897
1919 MOLDAVA (Moldau) - jednozáběrová, nádraží, vlak, prošlé, jednokruhové DR na Hradčanské zn.; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2898
1905 TEPLICE (Teplitz-Schönau) - nádraží, lidé, DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
2899
1897 TEPLICE (Teplitz) - zimní litografická koláž, bruslaři, DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
2900
1925 TEPLICE-ŠANOV (Teplitz-Schönau) - Graupnergasse, foto ulice s lidmi, prošlá, stržená známka, nažloutlá skvrna ve vrchní části obrazu
Vyvolávací cena: Kč
Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Trutnov
arrow_forward_ios
2901
1910 TRUTNOV - 2-okénková, celkový pohled na náměstí, kašna, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
1913 TRUTNOV (Trautenau) - barevná koláž, pijáci, hudebníci, náměstí, prošlá, poškozené rohy
Vyvolávací cena: Kč
2903
1913 TRUTNOV (Trautenau) - koláž, turista nese tašku - leporelo, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
2904
1900 TRUTNOV (Trautenau) - stylizovaná koláž, kombinovaná technika, kaple na kopci, lidé, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč