Písemná aukce 27 / Faleristika / Plakety a odznaky
3402
1937 MEDAILE sestava 2ks smutečních medailí T.G. Masaryk, 1x bronz průměr 80mm, signováno O. Španiel v poškozené etui, 1x Ag průměr 30mm v etui
Vyvolávací cena: Kč
3403
1916 MEDAILE / RAKOUSKO / BANKOVNICTVÍ pamětní medaile vydaná u příležitosti 100. výročí udělení privilegia Rakouské národní bance, průměr 65mm, autor Schwartz, na obrazové straně František I., raženo ve Vídni, včetně etuje, hezké
Vyvolávací cena: Kč
3404
1889 MEDAILE / RAKOUSKO / GRILLPARZER Franz, rakouský básník, bronzová pamětní medaile vydaná u příležitosti odhalení pomníku, průměr 50mm, autor Christelbauer, včetně etuje, velmi hezké
Vyvolávací cena: Kč
3405
1904 PLAKETA / ŽELEZNICE / SEMMERING bronzová plaketa 54x54mm, vydáno ve Vídni u příležitosti 50. výročí dokončení železniční tratě přes Semmering, na obrazové straně Carl von Ghega, autor Marschall, včetně etuje, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3406
1935 ODZNAKY 3-barevný kruhový odznak NSDAP, svastika, nápis, průměr 25mm, vzadu grafická značka a M1/17, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3407
1935 ODZNAKY 3-barevný trojúhelníkový odznak NS-Frauenschaft (ženská odnož NSDAP), svastika, nápis, výška 22mm, vzadu grafická značka a M1/157, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3408
1935 ODZNAKY 4-barevný kosočtvercový odznak Hitlerjugend, svastika, výška 25mm, vzadu značka M1/72, KVP
Vyvolávací cena: Kč
3409
1935-45 ODZNAKY sestava 3ks Al propagačních odznaků, 1x svastika, 1x Viktoria, 1x SA - útočné oddíly NSDAP, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3410
1919 ODZNAKY / MILITARIA ČSR - knoflíkový vojenský odznak, střelec, velikost 5cm
Vyvolávací cena: Kč
3411
1939 ODZNAKY / NĚMECKÉ SPOLKY - SEVERNÍ ČECHY sestava 2ks odznaků Útulna v Schönlinde a Hudební spolek + 2ks dřevěných přívěsků Popeleční středa německého domu v Schönlinde a Ocelová přilba německého wermachtu
Vyvolávací cena: Kč